Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 31d. 20:31

Televizijos laidų kūrėjui Žičkui – susipainiojusių žurnalistų kritika

Edvardas Žičkus
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr. / E.Žičkaus įsitikinimu, žurnalistai tiesiog susipainiojo vertindami TV laidų reitingus ir lygindami jų populiarumą.

Pernai prodiuserio karjerą pradėjusį žurnalistą Edvardą Žičkų it lavina užvirto ne visai pelnyta į TV reitingų pinkles įkliuvusių žurnalistų kritika. Jiems žinomas žurnalistas ironijos nepagailėjo.

Žičkui „nesiseka“

Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, esą E.Žičkui prastai einasi. Skelbiama, jog vyro prodiusuotos laidos „Paparacai“ reitingai pradėjo kilti tik jam palikus laidos komandą. Rašoma, kad naujasis E.Žičkaus prodiusuojamas gyvenimo būdo žurnalas „Kai norisi geriau. Domus galerija“ taip pat negali pasigirti žiūrovų gausa. Neva prodiuseriui žiūrovų populiarumo pasiekti nepadeda nei grožio konkurse „Mis Žemė“ dalyvavusi jo asistentė Ingrida Kazlauskaitė, nei naujosios laidos vedėjai – Karina Krysko ir Vaidotas Valiukevičius-Milanno.

Straipsnis prajuokino

Naujienų portalas 15min.lt susisiekė su E.Žičkumi ir išklausė jo versiją apie susidariusią situaciją. Prodiuseris viską pasakoja, švelniai tariant, kitaip, nei tą patį ryškiomis spalvomis nupiešė vieno prieštaringai vertinamo portalo žurnalistai.

„Su kolegomis tą straipsnį skaitėme su šypsena. Aišku, malonu, kad kažkas domisi mūsų sėkme ir labai pagirtina, kad komentuodamas reitingų lenteles negaili suasmenintos kritikos. Man ji visada labiau patinka nei meilikavimai“, – kalbėjo E.Žičkus. Deja, „kultinio“ rašinio autorius savo pavardės po juo net nesuraizgė, – ironizavo prodiuseris E.Žičkus.

Vyras sakė galįs tik apgailestauti dėl straipsnį rašiusio žurnalisto painiavos. „Deja, „kultinio“ rašinio autorius savo pavardės po juo net nesuraizgė“, – ironizavo prodiuseris.

Kūrėjai susipainiojo

Edvardo teigimu, TV skaičiuose nesunku susipainioti. „Taip nutiko ir vieno portalo kūrėjui. Gal žmogus nežinojo, kad į visus dešimtukus ir dvidešimtukus reitinguojami „Prime Time“ (geriausio laiko zona – aut. past.) projektai. Tai laidos, rodomos žiūrimiausiu, brangiausiu ir didžiausią auditoriją pritraukiančiu TV laiku, nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 18 iki 22 valandos“, – paaiškino žinomas žurnalistas.

Televizijos virtuvę išmanančio prodiuserio teigimu, visi ankstyvųjų savaitgalio projektų kūrėjai žino kuriantys pramogą siauram žiūrovų ratui, kuris savaitgalio pavakarę nutaria praleisti prie televizoriaus. „Juk niekas nesiginčys, kad savaitgalį 17 valandą prie TV ekranų niekada nebus tiek pat žiūrovų, kiek jų susirenka darbo dienomis 20 valandą“, – kalbėjo E.Žičkus.

Šiuo metu gyvenimo būdo žurnalą prodiusuojantis E.Žičkus piktinasi, kad straipsnyje visos vienodo žanro laidos sutupdytos ant vienos laktos. Esą tą daryti yra tas pats, kaip sakyti, kad krepšinio A lygoje rungtyniaujanti komanda neužėmė jokios vietos NBA. „Žinoma, kad neužėmė, nes joje nedalyvauja“, – patikino pašnekovas.

Žurnalistai nustebino

Prodiuserio manymu, jo kurtų ir kuriamų laidų reitingų temai žiniasklaidoje skirta per daug dėmesio. „Kai stovėsime visi ties viena linija, tuomet ir bus galima lyginti rezultatus. Manau, labiau norėta įkąsti man skambiais epitetais ir kažkokios informacijos interpretacijomis, nei tai susiję su laida. Man tokie dalykai neįdomūs ir mes visa galva toliau pasinėrę į darbus bei naujų siužetų filmavimus“, – atskleidė E.Žičkus.

Prodiuseris tikisi, kad kitąsyk žurnalistai nepasididžiuos jam paskambinti norėdami gauti komentarą.

„Jei to kūrinio autorius būtų bent jau paprašęs komentaro, būčiau maloniai padiskutavęs apie reitingų lenteles ir atsakęs į visus klausimus. To padaryti, deja, straipsnio autorius nepanoro“, – stebėjosi Edvardas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką