Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 28d. 12:59

Televizijos žvaigždėms nauja savaitė prasidėjo ligoninėje

Rolandas Vilkončius ir Agnė Grudytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Rolandas Vilkončius ir Agnė Grudytė

Rugsėjį naujajame LNK sezone startuos Lietuvoje kurtas serialas „Meilė gydo“, kuris jau dabar vadinamas vienu ambicingiausių vietinių TV projektų – serialo filmavimams Vilniuje teko pastatyti visiškai naują ligoninę. Pirmadienį šios „įstaigos“ apžiūrėti atvykę fotografai čia sutiko ir serialo aktorius, televizijos žvaigždes.

Lauryno Šeškaus vadovaujama kompanija „TV Play“ naująją dramą kuria pagal kultinį Naujosios Zelandijos serialą „Šortlando gatvė“ (Shortland Street), eteryje karaliaujantį jau 25 metus.

Pagrindiniai serialo herojai – medikai ir kiti ligoninės darbuotojai bei jų artimieji, kasdien kovojantys ne tik su mirtimi, bet ir su savo pačių problemomis, praeitimi, dėl savo meilės.

Naujoji draminį serialą „Meilė gydo“ režisuoja Robertas Razma. Pagrindinius vaidmenis kuria Miglė Polikevičiūtė, Tomas Erbrėderis, Anicetas Gendvilas, Gabija Jaraminaitė – Ryškuvienė, Giedrius Arbačiauskas, Agnė Grudytė ir kiti.

Serialo kūrėjams iškart teko spręsti patį sudėtingiausią klausimą – filmavimo lokacijos paieškas.

„Tokio serialo kūrimui reikalingas nuolatinis priėjimas prie pilnai įrengtų ligoninės patalpų, palatų bei operacinių. Dėl didelio darbų tempo teko imtis ypač ambicingo sprendimo – Vilniuje pastatyti visiškai naują ligoninę“, – pasakoja prodiuseris Laurynas Šeškus.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Serialo „Meilė gydo“ pristatymas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Serialo „Meilė gydo“ pristatymas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Serialo „Meilė gydo“ pristatymas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Serialo „Meilė gydo“ pristatymas

„Tai yra tikriausiai pirmas atvejis Lietuvos televizijų istorijoje, kai serialo filmavimui buvo įrengtas visiškai pilnas paviljonas. Tai reiškia, kad mes po ilgų statybų šiandien jau turime tikrą ligoninę su visa įranga, visais būtinais įrankiais, aparatūra, priimamuoju, palatomis, operacinėmis. Visa ši didžiulė ligoninė yra sukurta specialiai filmavimams“, – atskleidė L.Šeškus.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./ Laurynas Šeškus
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./ Laurynas Šeškus

Nors veiksmas ir vyksta ten, kur nuolat vyksta kova dėl gyvenimo, serialo prodiuseris L.Šeškus teigia, kad ne medicina yra pagrindinė serialo tema. „Pagrindinė šio serialo ašis yra mūsų gyvenimo pasirinkimai, santykiai, meilė, išdavystės, ir kiti visiems gerai pažįstami išgyvenimai“, – teigia prodiuseris.

„Pirmiausia mus šis serialas sudomino todėl, kad jo istorija yra labai artima viskam, ką matome savo pačių aplinkoje. Su tais pačiais išgyvenimais susiduria daugybė žmonių, kurie siekia pripažinimo, balanso tarp karjeros ir asmeninės laimės, savo šeimos ir vaikų. Natūralu, kad šie klausimai gali virsti išties dramatiška tema“, – kalba L.Šeškus.

„Viskas, kas vyksta šioje istorijoje, yra labai tikra, suprantama ir pažįstama didelei daliai Lietuvos gyventojų, kurie yra labai panašūs į mūsų herojus. Stengiamės, kad šis serialas taptų mylimiausiu žiūrovų romanu, kurį jie galėtų sekti vakarais“, – pridūrė „TV Play“ vadovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką