Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 7d. 09:18

Tėvo dienos proga V.Juozapaitis sulaukė staigmenos: šeimos moterys skyrė jautrų muzikinį kūrinį

Vytauto Juozapaičio šeima
Asmeninio albumo nuotr. / Vytauto Juozapaičio šeima

Žinomas operos solistas, Seimo narys Vytautas Juozapaitis šįryt sulaukė netikėtos, staigmenos, kurią tikrai prisimins visą gyvenimą. Tėvo dienos proga šeimos moterys jį pasveikino įrašiusios muzikinį kūrinį.

Idėja surengti muzikinę staigmeną kilo jauniausiai V.Juozapaičio dukrai, operos dainininkei Ievai Barborai Juozapaitytei. Muzikinei avantiūrai ji subūrė visas šeimos moteris: seseris Vaidą Juozapaitytę-Polionovienę, Vaivą Juozapaitytę-Novickienę, mamą Eglę Juozapaitienę ir keturias anūkes: Ugnę, Saulę, Austę, Adelę.

Asmeninio albumo nuotr./Eglė ir Vytautas Juozapaičiai su dukromis ir anūkėmis
Asmeninio albumo nuotr./Eglė ir Vytautas Juozapaičiai su dukromis ir anūkėmis

Moteriškas kolektyvas pasirinko kolektyvo „Tele Bim-Bam” kūrinį „Meilės daina tėčiui”, kurį įrašė kompozitoriaus ir atlikėjo Stanislavo Stavickio-Stano studijoje. „Labai norėtume padėkoti Stano už padrasinimą ir palaikymą“, – sakė I.Juozapaitytė. Dainos įrašą, kurį įprasmino Juozapaičių šeimos nuotraukų koliažas, nuo šiandien galima pamatyti „Youtube” svetainėje.

Muzikinis sveikinimas V.Juozapaičiui:

VIDEO: MEILĖS DAINA TĖČIUI

„Nors daugelis pasakytų, kad tai vaikiška dainelė, galbūt itin paprastutė, be jokių didžiulių muzikinių vingių. Tačiau mūsų manymu ši „Telebimbam” dainelė – ypatinga, nes visas grožis ir slypi paprastume, tyrume bei šiltame jausme. Esame dėkingos jos autorei Neringai Čereškevičienei”, – sakė Ieva.

Susiburti muzikinei avantiūrai tapo iššūkiu visoms Juozapaičių moterims: nuo pačios jauniausios iki vyriausios. „Svarbiausia yra gera emocija ir atvira širdis, o ji tikrai yra, nes susijungusios aštuonios moteriškaitės norėjo padovanoti meilę savo ir kartu visiems pasaulio tėveliams”, – šypsodamasi apie muzikinę idėją pasakojo I.Juozapaitytė.

Žinomos moters nuomone, Tėvo diena, palyginus, tarkim su Motinos ar Vaikų gynimo diena, labiau lieka šešėlyje. „O juk be mūsų tvirtų tėvų, senelių, prosenelių, krikšto tėvų ar globėjų būtume daug silpnesni. Juk būtent jie – mūsų tėvai – suteikia mums sparnus ir nutiesia meilės bei tikėjimo taką”, – įsitikinusi dainininkė.

Asmeninio albumo nuotr./Vytauto Juozapaičio šeima
Asmeninio albumo nuotr./Vytauto Juozapaičio šeima

„Mūsų šeima yra labai draugiška ir kūrybinga, todėl kiekviena gražia proga mes dovanojame vieni kitiems mažesnes ar didesnes staigmenas“, – teigė muzikos pedagogė E.Juozapaitienė, pastebėjusi, jog bene aktyviausia ir kūrybingiausia idėjų ir staigmenų generatore jų šeimoje yra jaunėlė Ieva.

Ievos sesuo Vaida neslėpė, jog ši avantiūra jai buvo ir maloni, ir kartu kelianti nerimą. „Ievos idėją priėmiau su džiaugsmu, tačiau ir kiek dvejodama. Nors ir esu meno žmogus, bet nesu dainininkė, mano atžalos – taip pat, tad kilo daug klausimų, dvejonių, ar sugebėsime gerai sudainuoti“, – abejonių neslėpė Vaida. Pasak moters, jai labai pasisekė, kad ji esanti nuostabaus žmogaus dukra. „Esu jam dėkinga už paramą, atramą, besąlygišką meilę ir šilumą. Jis – pavyzdys, mokytojas, užuovėja“, – apie savo tėvą – V.Juozapaitį – sakė vyriausioji jo dukra V.Juozapaitytė-Polionovienė.

Asmeninio albumo nuotr./Eglė ir Vytautas Juozapaičiai su dukromis prieš kelis dešimtmečius
Asmeninio albumo nuotr./Eglė ir Vytautas Juozapaičiai su dukromis prieš kelis dešimtmečius

Vidurinioji V.Juozapaičio dukra Vaiva savo tėčiui labiausiai norėtų padėkoti už besąlygišką meilę, rūpestį ir švelnumą. „Esu dėkinga už visus jo patarimus, kuriais visuomet pasinaudoju. Jis pats geriausias tėvelis ir, beabejo, senelis!”, – teigė V. Juozapaitytė-Novickienė. Pasak moters, Tėvo dienos proga jų šeima laikosi tradicijos visiems kartu susirinkti, drauge papietauti, pabendrauti, anūkėms tai puiki proga pažaisti su seneliu ir močiute.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką