Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tiesioginio eterio metu scenoje susigraudino aktorė Eglė Jackaitė

Eglė Jackaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Koncerto „Gelbėkit vaikus“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

LNK ir visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ šeštadienį surengtame paramos koncerte „žiūrovai suaukojo virš 400 tūkstančius litų. Jie bus skirti vaikams iš socialinės rizikos arba itin vargingai gyvenančių šeimų, kurie lankosi šalyje veikiančiuose dienos centruose.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Koncerte apsilankiusi Eglė Jackaitė papasakojo skaudžią vaikystės istoriją, kurią jai teko iškęsti, kai jai buvo vos dveji. Tuomet skyrėsi jos tėvai ir mama paliko ją. E.Jackaitei mamą atstojo močiutė, kuri rūpinosi mergaite. Eglė prisipažino, kad su mama susitiko, kai jai buvo 18-ka. Ji iki šiol palaiko ryšį su savo gimdytoja, tačiau susitinka retai. Moteris atviravo, kad jai trūko mamos augant, norėjosi kažkam išsipasakoti, pasiguosti. „Aš atleidau jai, tačiau prisiminimų negali ištrinti. Aš norėjau turėti mamą, norėjau, kad mano vaikai turėtų močiutę“, – sunkiai žodžius rinko E.Jackaitė.

Papasakojusi savo asmeninę istoriją E.Jackaitė atliko romantišką dainą. Prieš pradėdama dainą ji tiesioginio eterio metu kreipėsi: „Manau, kad mano mama dabar žiūri šį koncertą. Norėjau pasakyti, kad aš nepykstu ant savo mamos.“ Atlikdama jausmingą dainą, Eglė susigraudino: akylesni galėjo pastebėti, kad aktorė buvo labai emocionali, o jos skruostais riedėjo ašaros.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Eglė Jackaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Eglė Jackaitė
Tiesioginiame paramos koncerte, kurį vedė Rūta Mikelkevičiūtė, Žygis Stakėnas ir Daiva Tamošiūnaitė pasirodė garsiausi šalies dainininkai ir šokėjai. Renginio metu savo pasirodymus ir paramą vaikams dovanojo „Pop ladies“, „Studentės“, Božolė choras, specialų numerį atliko netikėtas Vaidos Genytės bei Ruslano Kirilkino duetas. Taip pat scenoje pasirodė „Džentelmenai“, grupė „Pikaso“, Erica Jennings bei Jurgis Didžiulis, neseniai susižadėję Katažina Nemycko ir Deividas Zvonkus ir kiti.

Savo paramą visi norintys galėjo išreikšti aukodami VO „Gelbėkit vaikus“ globojamoms šeimoms ir dienos centrams trumpaisiais numeriais 1417 (auka – 5 Lt) ir 1418 (auka – 10 Lt). Pasibaigus transliacijai, žmonės vis dar gali padėti pervedant norimą sumą aukojimo portale www.aukok.lt.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė

Apie VO „Gelbėkit vaikus“:

1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė, nereliginė, už vaiko teises kovojanti visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ šiuo metu turi 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Organizacija vykdo veiklą keturiomis pagrindinėmis kryptimis: smurto prieš vaikus ir vaikų išnaudojimo mažinimas, vaikų socialinio apleistumo ir institualizacijos mažinimas, švietimas vaiko teisių klausimais bei organizacijos pajėgumų ir finansinio stabilumo stiprinimas. „Gelbėkit vaikus“ yra vienintelė organizacija Šiaurės Rytų Europoje, esanti tarptautinės organizacijos „Save the Children“ tikrąja nare.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Koncerto „Gelbėkit vaikus“ akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Koncerto „Gelbėkit vaikus“ akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką