Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 14d. 21:05

Teisme su žmona išsiskyręs Paulius Aršauskas grįžo į Eglės Malinauskaitės glėbį

Paulius Aršauskas ir Eglė Malinauskaitė
„Instagram“ nuotr. / Paulius Aršauskas ir Eglė Malinauskaitė

Vos ketvirtadienį oficialiai su žmona Diana išsiskyręs Paulius Aršauskas, penktadienio vakarą leido jau kitos moters glėbyje. Kriptovaliutų verslininkas vėl ėmė susitikinėti su Egle Malinauskaite.

Ketvirtadienį teismas nutraukė vos metus trukusią Aršauskų santuoką – Diana Taraškevičiūtė išsiskyrė su Pauliumi Aršausku.

Tačiau panašu, kad kriptovaliutininkas dėl to nė kiek neliūdi – jau kitą dieną, penktadienį Palangoje romantiškai laiką leido su kita mergina – Egle Malinauskaite.

Pora pasidalino nuotraukomis, kuriose – mielai vienas kitą apsikabinę, besibučiuojantys ir besišypsantys.

„Nes kartais kartu gera ir pasijuokti, ir patylėti. O ką mano kiti, tegul mano“, – rašė Paulius.

„Mano meilė“, – po kadrais rašė Eglė Malinauskaitė.

Žiūrėkite galeriją:

O dar prieš mėnesį jiedu vienas su kitu viešai pykosi ir skyrėsi – Paulius buvo net apkaltinęs Eglę, kad ši jį apdraskė, merginą pavadino „barakuda“. Tąkart jis tikino, kad jis nutraukė kelis mėnesius trukusius santykius dėl patirto smurto.

„Ji uždarė mane namuose ir bandė sulaikyti, kad neišvykčiau į savo partnerio bernvakarį. Paslėpė pasą, visą mane sudraskė ir bandė visais būdais sulaikyti. Išmetė pasą pro langą, kompiuterį. Jai jokių priekaištų neturiu, tiesiog tegul nebesiartina prie manęs. Nes jai svarbūs tik pinigai, restoranai. Tik to ji visą laiką siekė ir prašė iš manęs, jog duočiau. Aš dėl daug ko kaltas, bet barakuda yra barakuda“, – liepos pabaigoje 15min tikino P.Aršauskas.

Mediciną studijuojanti mergina tikino, kad tai ji paliko Paulių, nes šis žaidė dvigubus žaidimus su ja ir savo buvusia žmona. O po pareiškimo apie smurtą Eglė Malinauskaitė žadėjo kreiptis į teisininkus dėl melagingos informacijos ir šmeižto.

„Tikriausiai žmogus negali susitaikyti su faktu, kad buvo paliktas“, – tąkart sakė E.Malinauskaitė.

Visgi panašu, kad iš tiesų nuo neapykantos iki meilės – tik vienas žingsnis. Savo nesutarimus pora paliko nuošalyje, ir vėl ėmė drauge leisti laiką.

„Instagram“ nuotr./Paulius Aršauskas ir Eglė Malinauskaitė
„Instagram“ nuotr./Paulius Aršauskas ir Eglė Malinauskaitė

Įsipainiojo ir nauji santykiai

Kone muilo operą primenanti istorija viešumon iškilo šių metų liepos 7-ąją, pirmųjų Pauliaus ir Dianos vestuvių metinių dieną. Socialinėje erdvėje buvo paviešinta nuotrauka, kurioje jis bučiuoja ne savo žmoną,o naująją merginą – medicinos studentę Egle Malinauskaitę.

Po viena iš paviešintų nuotraukų, kur P.Aršauskas buvo užfiksuotas su Egle, jis rašė: „Per savo 27 gyvenimo metus nuveikiau ir pamačiau tiek, kiek kiti gali tik pasvajoti. Niekam neprivalau aiškintis dėl savo sprendimų, bet jie šiaip sau neatsitinka. Kas myli ir vertina, tiek ir turi. Kitus teisti labai lengva“.

Socialinių tinklų nuotr./Paulius Aršauskas ir Eglė Malinauskaitė
Socialinių tinklų nuotr./Paulius Aršauskas ir Eglė Malinauskaitė

Verslininkas prisipažino, kad jo ir žmonos Dianos santykius ištiko krizė, nuo vasaros pradžios jie nebegyvena kartu.

Paulius tikino, kad tai Diana jį paliko, o ši kalbėjo atvirkščiai – teigė, kad „jam svarbesni visai kiti dalykai“, nors ji ir bandė lipdyti santuoką.

Ne ką mažiau dėmesio, apkalbų ir įžeidinėjimų šioje istorijoje sulaukė ir verslininko naujoji širdies draugė Eglė Malinauskaitė, šiuo metu studijuojanti universitete.

Vieni merginą skubėjo teisti, sakydami, kad tai ji išskyrė šeimą. Tačiau pati E.Malinauskaitė sako į tokius piktus komentarus nekreipianti dėmesio – ji Pauliaus šeimos tikrai neardė, su juo draugauti ėmė tik tuomet, kai jis pasirašė skyrybų dokumentus.

„Tuo metu, kai Paulius atsirado mano gyvenime, jo šeimoje jau kuris laikas vyravo krizė. O mūsų artimesnis bendravimas prasidėjo tik jam pasirašius skyrybų dokumentus“, – sakė Eglė.

Visgi ir ši draugystė tęsėsi neilgai – liepos pabaigoje jiedu išsiskyrė.

Po šios žinios P.Aršauskas ėmė dalintis žmonos Dianos ir dukros nuotraukomis, tikino, kad padarys viską, jog susigrąžintų šeimą.

Tačiau jo ryžtas greitai baigėsi – su žmona Paulius išsiskyrė, o socialiniuose tinkluose vėl matyti, kad verslininkas ir Eglė vėl kartu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:16
01:00
01:14

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką