Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 7d. 08:12

„Tina dance“: greitai pabėgę 10 metų

"Tina dance" šokėjos Palangoje filmavosi klipui.
"Tina dance" archyvo nuotr. / "Tina dance" šokėjos Palangoje filmavosi klipui.

Šiandien Palangos vasaros koncertų estradoje merginų šokių kolektyvas "Tina dance" švęs savo dešimtmetį. Per renginį bus pagerbti ir popkaralius M.Jacksonas bei dainininkas R.Janavičius.

Scenoje pasirodys daugiau kaip šimtas šokėjų. Jiems, be abejo, vadovaus choreografė ir kolektyvo įkūrėja Kristina Navickaitė-Tina. Merginoms talkins dvi dešimtys populiarių šalies atlikėjų, vaikinų šokių grupė "Show men", taip pat koncerto vedėjas ir vienas jo organizatorių Mino. "Negaliu patikėti, kad jau praėjo dešimtmetis. Iš pradžių maniau, kad apsirikau, tačiau net ir kelis sykius perskaičiavusi supratau, kad laikas prabėgo taip nepastebimai. Kai sutinku anksčiau mūsų kolektyve šokusias mergaites, kurios tada dar buvo paauglės, stebiuosi, kad jos jau studentės. Nesuprantu, ar jos pernelyg greitai užaugo, ar man laikas sustojo", - juokėsi Tina. Ji prisipažįsta, kad net ir sukaupusi ilgametę patirtį scenoje, į ją lipdama vis dar jaudinasi, baiminasi suklysti. "Ypač nerimauju dėl šio koncerto. Pastarosiomis dienomis tvyro didžiulė įtampa. Tapau labai reikli šokėjams, kasdien baruosi. Manęs jau net ėmė vengti: merginos matydamos, kad aš skambinu, nekelia ragelio", - atvirai prisipažino vadovė.

Žiūrovams žadamas didžiulis šou, per kurį dainuos Violeta ir Vilius Tarasovai, Natalija ir Deividas Zvonkai, Vaidas Baumila, Ruslanas, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Deivis, Renata Voitechovskaja, Asta Pilypaitė, Vudis, Merūnas, "Blogos mergaitės", "patrulis" Algis ir kiti. Planuojama apie trisdešimt pasirodymų.

Visoms dainoms parengta speciali choreografija. Mėnesį intensyviai rengto šou scenarijų pakoregavo netikėta popkaraliaus Michaelo Jacksono mirtis. Jo atminimui kolektyvas rengia keletą šokių, o publiką kviečia į koncertą atsinešti žvakučių, žiebtuvėlių ir žibintuvėlių, kad taip būtų pagerbtas muzikinio pasaulio įžymybės atminimas. Taip pat viena koncerto daina bus skirta ir dainininkui Rolandui Janavičiui. Birželio 30-ąją sukako dveji metai, kai žinomą atlikėją pasiglemžė klastinga liga. "M.Jacksonas mirė labai netikėtai. Šokis sukurtas per pusantros savaitės. Atlikėjas buvo ne vieno muzikanto ir šokėjo įkvėpėjas. Mes irgi pajutome jo įtaką. Tikiu, kad tiek pagal jo muziką, tiek judesius žmonės šoko ir šoks. Aš parengiau solo numerį, kurį atliksiu kartu su vaikinų grupe. Pagerbsime ir Rolandą, jis buvo mums autoritetas. Nesinori pamiršti žmonių, su kuriais buvai scenoje", - sakė Tina.

Mergina pasakojo, kad šokių grupės sukūrimas buvo netikėtas. Trys merginos šokėjos nuolat dalyvaudavo atlikėjų koncertuose, daugėjo ir jų solinių pasirodymų. Taip merginų grupei prireikė pavadinimo - pabodo girdėti įvairias pravardes, tokias kaip katytės. "Nemaniau, kad šokių veikla taip išsiplės, turėsiu šokių studiją ir septynias šokėjų grupes skirtingo amžiaus lanktytojams. Dabar surinkome net mažylių grupę, kur šoka vaikučiai nuo trejų metų. Taigi šoka ir mamytės, ir jų vaikučiai",- šypsojosi šokėja. Jai pačiai smagiausias viso dešimtmečio koncertas buvo prieš keletą metų, kai 40 merginų pasirodė "Radiocentro apdovanojimuose": "Pirmą kartą "Radiocentras" leido šokėjams pasirodyti vieniems, be atlikėjo. Mums pavyko šiaip taip įsiprašyti į sceną. Tačiau organizatoriai perspėjo, kad mūsų pasirodymas bus per reklaminę pertrauką. Nusivylėme. Vis dėlto kai jie pamatė žmonių reakciją per mūsų repeticiją, neliko jokių kalbų, kad šokis pagal M.Jacksono kūrinį vertas televizijos eterio. Džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti šią svajonę."

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką