Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 15d. 09:57

„Tinder“ programėlė – žinomų žmonių akimis: „Vietoj gražios merginos atėjo vyras“

Žilvinas Tratas, Agnė Kulitaitė, Laurynas Zmejauskas
Luko Juzėno ir asmeninio albumo nuotr. / Žilvinas Tratas, Agnė Kulitaitė, Laurynas Zmejauskas

Pažinčių programėlė „Tinder“ pasaulį išvydo 2013 metais ir jau dabar ja naudojasi daugiau kaip 50 mln. vartotojų. Užsieniečiai ir lietuviai programėlę atsisiunčia įvairiems tikslams – vieni rimtiems santykiams, kiti dėl vienos nakties nuotykio, treti paprasčiausiai bando surasti naujų draugų. O dėl kokių priežasčių šia programėle naudojasi Lietuvos garsenybės ir su kokiomis kuriozinėmis situacijomis yra susidūrę?

15min susisiekė su lietuviams puikiai žinomais žmonėmis, kurie mielai sutiko pasidalinti savo „Tinder“ programėlės istorijomis. Apie savo nepamirštamą patirtį papasakojo aktorius bei modelis Žilvinas Tratas, įvairiais vaizdo įrašais „Youtube“ platformoje garsėjantis tinklaraštininkas Laurynas Zmejauskas ir socialinių tinklų veikėja Agnė Kulitaitė.

Į pasimatymą atėjo vyras

Aktoriui bei modeliui Žilvinui Tratui, dar kitaip žinomam kaip Jamesas Tratas, dažnai tenka apsilankyti užsienyje ne tik dėl dukters Lukerijos, kuri su mama gyvena Maskvoje, bet ir dėl darbo. Todėl vyras net išvykęs neatsisako galimybės pasinaudoti „Tinder“ programėle, jis teigia, kad tokiu būdu lengviau susipažinti su naujais žmonėmis.

„Darbo sumetimais tenka daug keliauti ir dažnai naujuose miestuose neturiu nei draugų, nei pažįstamų, o atsiradus laisvo laiko tampa liūdnoka. Deja, užmegzti naujas pažintis nebe taip paprasta, kaip buvo vaikystėje, kai žaidėme smėlio dėžėje. Todėl dabar „Tinder“ ateina į pagalbą“, – apie programėlės privalumus kalbėjo Ž.Tratas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Žilvinas Tratas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Žilvinas Tratas

Aktoriaus paklausus, kuri pusė pirmiau atstumia, vyras prisiminė skaudžias vaikystės patirtis, kai ne vieną kartą buvo atstumtas dėl antsvorio. Paauglystėje Žilvinui taip pat buvo nelengva užkariauti merginų širdis dėl „blogiuko“ įvaizdžio. Visgi dabar to vyras nejaučia, o ir pats nėra tas, kuris atstumia, tiesiog tapo labiau išrankus.

Pažinčių programėlėje dalis merginų aktorių iš karto atpažįsta ir netiki, kad tai jo anketa. Būtent dėl tokio nepatiklumo vartotojai praneša apie netikrą anketą, o tada Žilvinui tenka laukti, kol ją bus galima susigrąžinti.

Ernest Šumel nuotr./Žilvinas Tratas
Ernest Šumel nuotr./Žilvinas Tratas

Negana to, vyrui taip pat teko susidurti su pažinčių programėlių baubu – apsimetėliu. Žilvinas suplanavo pasimatymą su žavia mergina Los Andželo mieste, tačiau susitikimas baigėsi tą pačią minutę, kurią ir prasidėjo.

„Kai gyvenau Los Andžele kartą į pasimatymą vietoj gražios merginos atėjo vyras. Jis man pradėjo aiškinti, kad turėjo ateiti jo draugė, tačiau negalėjo, todėl atsiuntė jį. Tada aš atsistojau ir išėjau. Nuo to laiko stengiuosi atidžiau stebėti anketas, kad nepapulčiau ant panašios situacijos“, – apie nemalonų incidentą pasakojo vyras.

Neatrašo – vadinasi, sugedo programėlė

Socialiniuose tinkluose šmaikščiais vaizdo įrašais garsėjantis tinklaraštininkas Laurynas Zmejauskas programėlę atsisiuntė vedamas smalsumo. Nors vaikinui „Tinder“ ne vieną kartą parinko jam tinkančią ir jį pasirinkusią merginą, tačiau jis dažniausiai nieko nerašydavo.

„Jaučiau, jog „Tinder“ įpareigoja parašyti ką nors labai originalaus, nes mačiau daug merginų su aprašymu: „Ė, tik nerašykit „labas, ką veiki?“, davai kažką originaliau.“ Dėl to mano aprašymas yra „labai originalus tekstas“, – pirmais įspūdžiais programėlėje dalijosi Laurynas.

Asmeninio albumo nuotr./Laurynas Zmejauskas
Asmeninio albumo nuotr./Laurynas Zmejauskas

Akivaizdu, kad pati pradžia vaikinui nebuvo sėkminga. Jis ne vieną kartą parašydavo pirmas, tačiau atsako nesulaukdavo. Laurynas juokaudamas prisimena, kad pirmais kartais manė, jog su programėle kažkas negerai, tačiau galiausiai suprato, jog turbūt ne. Visgi daugiausia dėmesio vaikinas sulaukdavo iš merginų, kurios atpažino jį iš jo vaizdo įrašų, tačiau tai Laurynui nekėlė susižavėjimo.

„Buvo gerbėjų, kurios rašė frazėmis iš mano vaizdo įrašų ir rodė susidomėjimą tik jais. Man tai nepatiko, nes matėsi, kad pokalbiai yra nenatūralūs. Viskas sukosi tik apie mano sukurtą vaidmenį socialiniuose tinkluose. Realybėje aš kiek kitoks“, – prisipažino vaikinas.

Asmeninio albumo nuotr./Laurynas Zmejauskas
Asmeninio albumo nuotr./Laurynas Zmejauskas

Lauryno paklausus, ar turi savo būdą, kaip sudominti, patraukti, šis atsakė, kad nėra linkęs sureikšminti pirmos žinutės. Iš pradžių jis parašydavo ką nors absurdiško arba juokingo, ir jeigu merginai būdavo juokinga – pokalbį jie tęsdavo, jei ne, jis įsitikinęs, kad pasakė nevykusį bajerį. Galiausiai tokiu būdu jam pavyko susirasti dabartinę širdies draugę.

Beje, vaikinas netyčia sužinojo, kad jo vardu kažkas susikūrė netikrą anketą. Nors iš pradžių Laurynui situacija atrodė juokinga, vėliau į tai pradėjo žiūrėti kiek rimčiau. Juk apsimetėlis galėjo apgauti ne vieną merginą.

Asmeninio albumo nuotr./Laurynas Zmejauskas
Asmeninio albumo nuotr./Laurynas Zmejauskas

„Pradžioje man buvo juokinga. Rimtai? Nusprendei apsimesti manimi? Kodėl ne kokiu Oskaru Ridiku? Visgi vėliau nebebuvo taip juokinga, nes ne viena galėjo būti apgauta. Paskelbiau tai savo „Instagram“ paskyroje ir paprašiau, jog pamačiusios praneštų apie netikrą anketą administratoriams. Man pikta, jog yra tokių neįdomių žmonių, kurie apsimetinėja kitais. Tokių iš tikrųjų pilna. Na, bet rimtai? Apsimesti manimi?“ – juokavo Laurynas.

Nors vaikinas sulaukdavo nemažai žinučių, o ir pats parašydavo, tačiau prisipažįsta, kad į „Tinder“ pasimatymą ėjo tik kartą. Būtent tas vienintelis kartas ir buvo sėkmingas – vienas kitam krito į akį.

Vaikinas įsitikinęs, kad programėlėje reikia būti šiek tiek paprastesniems, sumažinti lūkesčius, nesureikšminti pirmos žinutės. Laurynas taip pat juokauja, kad jei į jūsų žinutę neatrašys, tai gali būti, kad ir jums programėlė „sugedo“.

Nusiuntė bulvės nuotrauką – atsakė morka

Socialinių tinklų veikėja Agnė Kulitaitė pasižymi juoką keliančiais įrašais socialiniuose tinkluose, tačiau, kai kalba pasisuka apie pažintis, mergina surimtėja. Pasirodo, „Tinder“ programėle Agnė pradėjo rimčiau naudotis tik kelionės į Indoneziją metu. Iki to mergina šiukštu nieko nesisiuntė.

„Tinder“ programėlė mano telefone atsirado, kai išskridau į Indoneziją dviem mėnesiams. Tiesa, esu ja anksčiau šiek tiek naudojusis, tačiau vėliau, užmezgusi santykius, į ją nosies nebekišau. Indonezijoje sugalvojau atsisiųsti ne dėl romanų... Na, gerai, gal ir dėl jų, bet pirminė priežastis – naujos pažintys su įdomiais, įvairių kultūrų bei šalių žmonėmis“, – pasakojo Agnė.

Asmeninio albumo nuotr./Agnė Kulitaitė
Asmeninio albumo nuotr./Agnė Kulitaitė

Mergina prisipažįsta, kad yra labai pasyvi vartotoja, kuri braukia vyrus tai į dešinę, tai į kairę pusę, tačiau niekam neatrašo, nes pokalbį regzti paprasčiausiai tingi. Tiesa, Agnės gerbėjai skirtingai reaguodavo į jos anketą. Vieniems tai atrodydavo kaip apgavystė, o kitiems tikras laimėjimas.

„Ne kartą buvau atpažinta, o kai tai įvykdavo, dažniausiai atsitikdavo kažkuris iš šių trijų variantų: iš pradžių pakalbindavo ir žinutės gale paprašydavo, kad to niekur neviešinčiau, kaltindavo, kad esu kitas žmogus, kuris neturi sąžinės, apsimetinėjantis Agne Kulitaite, būdavo ir tokių, kurie pašiepdavo ir rašydavo: „Oba, su ta susimatchinau“ , –prisimena mergina.

Agnė atskleidė, kad su metais tiek virtualiai, tiek realiai vis sunkiau flirtuoti. Mergina bandydavo juokais užmegzti pokalbį – siuntė bulvės nuotrauką. Ji stebėdavo, kaip į tokią žinutę reaguos ir dažniausiai su tais, kurie įdomiau atrašo, ji pratęsia pažintį. Tiesa, jai vieną kartą pasisekė ir į merginos bulvę buvo atsakyta morkos nuotrauka.

Asmeninio albumo nuotr./Agnė Kulitaitė
Asmeninio albumo nuotr./Agnė Kulitaitė

Be to, merginai labiausiai įsiminė pasimatymai Balio saloje. Būtent šioje kelionėje Agnė susitiko net su keliais užsieniečiais.

„Balio saloje Indonezijoje pradėjau naudotis programėle, nes dar niekada nebuvau buvus pasimatyme su užsieniečiu, todėl atostogų metu nusprendžiau pralaužti šiuos ledus. Toli nenuėjau – pirmas buvo latvis, vėliau iš paskos sekė šveicaras, olandas, italas, prancūzas ir t.t. Kol galiausiai mano ledlaužis tapo savotišku eksperimentu „10 „Tinder“ pasimatymų, 10 skirtingų šalių“, – apie pasimatymus Balio saloje kalbėjo mergina.

Asmeninio albumo nuotr./Agnė Kulitaitė
Asmeninio albumo nuotr./Agnė Kulitaitė

Pačiu netikėčiausiu pasimatymu Agnė laiko susitikimą su australu. Mergina teigė, kad saloje jų buvo apstu, tačiau tai buvo pirmas ir paskutinis jos pasimatymas su šio žemyno atstovu. Pasirodo, vyras pirmo pasimatymo metu ketino ją supažindinti su savo mama. Ir nors ši istorija galėtų būti laikoma kiekvienos merginos didžiausiu košmaru, tačiau kitas susitikimas Agnei tapo tikru palengvėjimu.

„Skaniausias atsiminimas iš „Tinder“, kai susipažinau su garsiu Nyderlandų didžėjumi ir turėjau pasimatymą, kuris priminė lėkštą Holivudo filmą – pasibaigus jo koncertui, bet dar šviesoms neužgesus, jis nusileido nuo scenos ir visiems šimtams žvilgsnių nukrypus į jį priėjo prie manęs ir mane pabučiavo“, – neįtikėtiną istoriją prisimena Agnė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką