Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tobula mergina pagal Zodiako ženklą

Mergina
123rf nuotr. / Mergina
Šaltinis: 15min
1
A A

Moteris suprasti tikrai nelengva. Kodėl ji verkia, žiūrėdama romantinius filmus? Kodėl jos nuotaika keičiasi kas pusdienį? Kodėl po pirmo pasimatymo ji nebekelia telefono ragelio? Kaip išsirinkti, išlaikyti, lepinti ir suprasti merginas, gali padėti astrologija.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AVINAS

Tobula mergina jos nepavadinsi. Ji primena nuolat rūkstantį ugnikalnį ir visuomet pirštu baksnoja tai, kas jai nepatinka.

Jei Tavo mergina gimė po Avino ženklu, niekuomet nerodyk jai tiek dėmesio, kad ji pagalvotų, jog tu niekam, išskyrus ją, daugiau nereikalingas. Jai toks dėmesys tiesiog greit nusibos. Tačiau jei visgi po Avino ženklu gimusi mergina tapo tavo išrinktąja, žinok, kad ji labai kaprizinga, todėl gėlėmis ar saldainiais jos nepapirksi – teks plačiau praverti piniginę. Nors po Avino ženklu gimusios merginos sąmoningai nevengia konfliktų, bet jos niekuomet neatsisakys padėti savo artimui, patekusiam į bėdą. Jos sugeba visus suburti bendram tikslui ir yra tiesiog apsigimusios organizatorės.

JAUTIS

Labai taiki, rami. Gal ji ir ne gražuolė, bet išties labai seksuali. Truputį naivoka. Trumpai tariant, vyrai krenta jai po kojų.

Jei tavo draugė gimė po šiuo ženklu, dovanok jai ne tik gėles, bet ir kažką praktiškesnio. Tai gali būti ir skanus maistas – Jautukės mėgsta pasimatymus geruose restoranuose. Jei neketini jos vesti, tuomet prie Jaučio ženklo merginos geriau nė nesiartink, mat šios merginos pasižymi unikalia savybe – nė nepajusi, kaip tave suvystys ir nusitemps prie altoriaus. Jautukės yra nepaprastai darbščios, daug dirbdamos jos beveik visuomet pasiekia karjeros viršūnę. Jaučio ženklo merginos dažniausiai labai stipriai išgyvena dėl jai nepalankiai susiklosčiusių situacijų. Nors iš pirmo žvilgsnio jos atrodo ramios, tačiau žinok, kad jų viduje kunkuliuoja tikras emocijų katilas.

DVYNIAI

Ją geriausiai apibūdina žodžiai „gudrutė laputė“. Visuomet ieško naudos sau.  Nevertėtų ja labai pasitikėti.

Jei draugė gimė po Dvynių ženklų, pasmailink liežuvį ir bandyk ją sužavėti komplimentais. Jei esi protingas, būsi jai įdomus, nes kvailių ši mergina negali pakęsti. Po Dvynių ženklu gimusios merginos dėmesį nesunkiai patrauks vyrukas su trimis aukštojo mokslo diplomais, kuris sugeba patylėti tuomet, kai kalba ji. O jei ji tyli ir klausosi tavęs, vadinasi, tau pasisekė – ji tavimi domisi. Nė nesvajok, kad Dvynę pavyks pastatyti prie viryklės – nei namų ūkis, nei kulinarinės paslaptys nėra jos stichija. Paprastai po šiuo ženklu gimusias merginas lydi sėkmė darbe, kuriame reikalingas ir fizinis, ir proto lankstumas. Dvynės yra be galo komunikabilios ir nors ši savybė kartais erzina artimuosius, tačiau labai padeda sunkiose situacijose.

VĖŽYS

Pamišusi draugė. Ji negailės tau komplimentų ir dėmesio. Šeimyniška, rūpestinga ir dosni.

Jei tau svarbiausia – tvirti, šeimyniški santykiai, o savo vaikams ieškai pačios geriausios motinos, Vėžiukė tau pasirodys tobuliausias pasirinkimas. Būk nusiteikęs santuokai, kuri truks mažiausiai 20 metų, nes jei ir sugalvosi nusukti „į kairę“, tau bus atleista. Vėžio ženklo atstovė nuoširdžiai rūpinsis jūsų vaikučiais, o jūsų jaukūs namai visuomet spindės švara, ant stalo garuos tik ką iškepti pyragėliai. Šio ženklo atstovė nuolat ieško jos atžvilgiu palankiai nusiteikusių žmonių draugijos: jos labai greitai įsižeidžia ir bijo pašaipų. Nuo gyvenimo negandų paprastai šios merginos slepiasi po savo „šarvais“, kurie dažnai painiojami su Vėžiukėms visiškai nebūdingu kietasprandiškumu.

 LIŪTAS

Patikima draugė. Nuolat kelia skandalus, tačiau ji visuomet atsiprašo, jei jaučiasi kalta.

Jei turi ne kažin kokią kantrybę ir nesi ilgalaikių santykių gerbėjas, išties verta susidraugauti su Liūte. Ji nereikalaus iš tavęs sužadėtuvių žiedo, nes įsipareigoti vienam žmogui jai atrodo pernelyg nuobodu. Liūtės labai myli priešingą lytį, dažnai įsimyli, dažnai keičia partnerius. Tiesa, yra būdas užkariauti Liūtės širdį – jai paklusti ir nuolat žarstyti komplimentus, net jei jie nė iš tolo nekvepia tiesa. Be to, Liūtės be galo myli vaikus. Jei įrodysi, kad geresnio tėvo savo vaikams ji nė su žiburiu nerastų, ši mergina gali paminti savo laisvės bei nepriklausomybės troškulį ir tapti tobula žmona.

MERGELĖ

Ji mano esanti karalienė. Jei nori draugauti su Mergele, teks jai pritarti visais klausimais. Priešingu atveju, net neverta su šia mergina prasidėti.

Ji labai gerbia kitų intelektą ir visuomet mano, kad kažkas žino daugiau, nei ji. Kantriai atsakinėk į jos klausimus, pritark jos sumanymams, tarkis su ja dėl menkiausios smulkmenos. Mergelė be galo smalsi ir mėgsta koketuoti. Tačiau neapsigauk, jos flirtas dar nereiškia, jog ji tavimi domisi, greičiau tai protų kova. Ar žinai, kas laukia tavęs, jei vesi Mergelę? Kasdienis namų tvarkymas, skalbimas, lyginimas ir valymas dulkių, kurių jau seniai nebėra. Reikia žinoti, kad tai truks visą gyvenimą, nes Mergelė – užsigimusi pedantė, tačiau ji negali pakęsti, jei šeimos nariai nepadeda jai namų ruošoje.

SVARSTYKLĖS

Rami iki tam tikro laiko. Kai jos kantrybė baigsis, spruk nuo jos kuo toliau. Kita vertus, ji miela ir jautri mergina.

Jei kilo noras apsukti galvą merginai, gimusiai po Svarstyklių ženklu, būk budrus – kad tik ji pirma tau jos neapsuktų. Juk po šiuo ženklu gimusios moterys išsiskiria dailia figūra ir elegancija. Jei mėgsti kalboje vartoti riebesnius žodelius, greit suvoksi, kad šito nesinori daryti, kai tavo mylimoji šalia – jai labai svarbios geros manieros. Trumpai tariant, ji tave pavers kultūringu, inteligentišku vyru. Svarstyklės mėgsta viską įvertinti ir apsvarstyti, jai svarbi kitų žmonių nuomonė. Ši mergina būtinai pagalvos: „O kaip su šiuo vyruku mes atrodysime viešumoje?“. Kuo dažniau kviesk ją į teatrą ar kitas vietas, kuriose renkasi kultūringi žmonės. Nepamiršk, kad Svarstyklės dažnai vėluoja.

SKORPIONAS

Labai rimtai žiūri į gyvenimą. Iš principo, niekuomet nenešioja rožinių akinių. Ji – egocentrikė.

Skorpionė nori turėti viską iš karto, ją erzina pauzės. Tačiau, kita vertus, Skorpionei nepatinka lengvas grobis – nebandyk jos užkariauti, tegul ji dėl tavęs pasistengia. Paprastai po šiuo ženklu gimusias moteris vadina fatališkomis. Sugebėjimas nuolat gyventi įvykių sūkuryje garantuoja Skorpionei ir tiems, kas ją supa, linksmą gyvenimą. Jei tau patinka aštrūs pojūčiai, susitikinėk su ja, bet dėl viso pikto bent retkarčiais išmok palaikyti atstumą – šios moterys nemėgsta pernelyg greit įsipareigoti. Turbūt nė nereikia užsiminti, kad lovoje jos aistringos ir išradingos. Galbūt žmona ji ir nebus pati geriausia, vakarienė tikrai ne kas vakarą garuos ant stalo, bet kaip moteris ji iki pat senatvės išliks įdomi ir prikaustanti žvilgsnį.

ŠAULYS

Ji dažnai kvatoja ir linksminasi, Šaulei be galo sunku nustygti vienoje vietoje. Kerštinga ir gobši.

Gyvenimo džiaugsmu spinduliuojančiai Šaulei svarbiausia, kad partneris jai netrukdytų važinėti į tolimas šalis, dalyvauti konferencijose, klausytųsi jos patarimų ir gerbtų jos autoritetą. Šaulės paprastai ieško ne tik gyvenimo partnerio, bet ir rėmėjo, kuris sutiktų padengti jos ambicingų projektų išlaidas. Tačiau ir pati Šaulė paprastai pasirenka gerai apmokamą darbą. Ji ambicinga ir veikli. Jei savo gyvenimą susiesi su Šaule, niekuomet nesijausi jai pačiu brangiausiu žmogumi šioje žemėje, nes Šaulės labiausiai myli save, tačiau gali būti tikras, kad jūsų vaikai mokysis prestižiniuose universitetuose, namai spindės prabanga ir juose niekuomet netrūks svečių.

OŽIARAGIS

Ji nori būti lydere. Moka saugoti paslaptis. Žino savo vertę. Jos gyvenimo devizas: „Per kančias į žvaigždes“.

Jei tau patinka Ožiaragė, vadinasi, tau ne visi namie. Jei iš jos tikiesi sulaukti švelnumo ir šilumos – esi labai naivus. Tiesa, išimčių visuomet yra, tačiau reiks daug laiko ir kantrybės, kol sušildysi šią ledo karalienę. Jei tavo aistra metams bėgant neišblės, tuomet ir pajusi laukinį savo išrinktosios temperamentą. Ji mylės tave tikslingai ir metodiškai, todėl santykiai bus tvirti lyg cementas. Nuo jos išsilaisvinti bus nepaprasta, nebent ji pati to panorės. Jei padėsi jai kopti karjeros laiptais, ji, pakilusi į pačią viršūnę, su didžiausiu dėkingumu pasiims ten ir tave. Jei nori, kad brandžiame amžiuje maudytumeisi šlovės ir pagarbos spinduliuose, geresnės partnerės nei Ožiaragė, nerasi.

VANDENIS

Ji įsitikinusi, kad viską sprendžia moteris. Ji grubi ir negailestinga. Visuomet trokšta būti dėmesio centre.

Ji mėgsta atsitiktinius santykius, be jų Vandenio ženklo atstovei gyvenimas – nuobodžių paveikslėlių rinkinys. Jei ryšiesi pasiduoti Vandenės eksperimentams, galbūt ji ir atkreips į tave dėmesį, tačiau žinok, kad išsikovoti šios merginos pagarbą – labai sunku, nes visos Vandenės iš prigimties turi feministinių polinkių. Kai tik ši mergina prisipažins, kad esi geriausias jos draugas, gali drąsiai vestis ją prie altoriaus. Tačiau nebūk tikras, kad Jūsų santuoka truks amžinai, ji tiesiog be galo dievina permainas. Jeigu pavyks su šia moterimi sulaukti senatvės, ji bus puikus gyvenimo ramstis – savo ambicijas ir egoistiškumą palikusi praeityje, Vandenė nusiramins ir taps mylinčia žmona.

ŽUVYS

Su ja kalbą randa beveik visi. Ji be galo komunikabili ir miela. Tačiau jei ją įskaudinsi – gali iš anksto tartis su gydytoju dėl atskiros palatos reanimacijos skyriuje.

Apie ką svajoja ir ką galvoja Žuvys – didžiulė paslaptis. Sakoma, kad kiekviena moteris turi būti šiek tiek paslaptinga, o Žuvys be paslapties – lyg kibiras be rankenos. Su ja labai nesunku susieti savo gyvenimą, tereikia jai sakyti visa tai, ką ji nori girdėti. Ji moteriškai naivi, tiki viskuo, kas jai sakoma. Kai ji supras, kad meluoji, meiliai nusišypsos ir pasistengs viską greitai pamiršti. Žinoma, gal kitą kartą sriubą kiek persūdys, lyg netyčia užsimins, koks nuostabus ir paslaugus dviem aukštais žemiau gyvenantis kaimynas... Ji labai sąžininga – nieko nepasisavins, geriau kitiems išdalins. Ir dar: jos širdis be galo gera... Nepamilti šios moters tiesiog neįmanoma, tačiau jei jau pamilai, būk ištikimas visą gyvenimą, nes Žuvys nuoskaudų niekada nepamiršta.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką