Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 25d. 16:33

Tobulą moterį suvaidinusi Vaida Lisikaitė: „Tokios gyvenime neegzistuoja“

Kadras iš serialo
Stop kadras / Kadras iš serialo

Jau šį vakarą prie ekranų kvies aktualijų serialas „Apie mus ir Kazlauskus“. Populiariausias serialas Lietuvoje kiekvieną pirmadienį pateikia vis naujų pokštų, nepamirštant aptarti svarbiausių savaitės naujienų. Šio vakaro kviestinė žvaigždė – aktorė, parodijų šou „Pakartok!“ dalyvė Vaida Lisikaitė. Merginai teko užduotis įkūnyti tobulą moterį – tokią, apie kokią neva svajoja kiekvienas vyras.

„Mano įkūnyta veikėja skaniai gamina valgyti, turi puikų humoro jausmą, yra graži, moka gundyti savo vyrą, puikiai sutaria su jo draugais. Didžiausias malonumas jai – tvarkytis namuose ir laukti iš darbo grįžtančio vyro, kuriam galės patiekti garuojančią vakarienę“, – pasakoja Vaida ir priduria, kad gyvenime tokių moterų nepasitaiko, mat kiekvienam žmogui tobulumo kriterijai atrodo skirtingi. Pasak aktorės, jei moteris itin stengiasi atitikti visuomenės sukurtus kriterijus, taip ji gali pabosti ne tik antrajai pusei, bet ir sau.

Vaida su įkūnyta heroje turi šį tą bendro – jos abi labai mėgsta tvarkytis. Aktorei ne problema namuose net ir pačiai pasidaryti remontą ar... pasigaminti baldus. O suvaidinti scenarijuje aprašytą tobuląją moterį aktorei pavyko iš pirmo karto.

„Serialo kompanija labai smagi, puikūs kolegos. Režisierius – tikras profesionalumas. Scenose vaidinau su aktoriumi Martynu Vaidotu. Kadangi esame bičiuliai, viskas pavyko it sviestu patepta“, – šypsojosi V. Lisikaitė.

Šįvakar aktualijų seriale „Apie mus ir Kazlauskus“ Feliksas (akt. Aistis Mickevičius) išsakys savo nuomonę apie šiandieninę krepšinio situaciją Lietuvoje, aptars protestą prieš kanapes bei verslininko Žilvino Grigaičio sulaikymą oro uoste.

Temos: 1 Vaida Lisikaitė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką