Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tobulas vyras pagal Zodiako ženklą

Vyras ir moteris
123RF nuotr. / Vyras ir moteris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Daugybė moterų, nors ir supranta, kad idealių žmonių nėra, vis tiek svajoja apie svajonių princą ir jo ieško. Bet ar moteris tiksliai žino, kokių savybių ji tikisi iš vyro ir kokių santykių norėtų šeimoje? Astrologija gal ir nepadės jums išsirinkti antrosios pusės, tačiau smalsu žinoti, kokias stipriosios lyties atstovų charakterio savybes nulėmė Zodiako ženklai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Su skaitytojais jau aptarėme tobulos merginos bruožus pagal Zodiako ženklą, o šįkart kviečiame į tobulumo paieškas vyriškoje teritorijoje.

AVINAS

Vyras, gimęs po Avino ženklu – moters, svajojančios apie tikrą vyrą, svajonės įsikūnijimas. Bent jau taip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Atviras, draugiškas, drąsus, dosnus – kaip tokio neįsimylėsi? Tačiau Avinas ne toks paprastas ir mielas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vargu ar galėsi jam pasiguosti tuomet, kai panorėsi – klausytis jis nemoka. Maža to – jis tikrai užsispyręs, todėl ginčytis su juo – beprasmiška. Šio ženklo atstovas bus tobulas partneris tai moteriai, kuri negali gyventi be jai skiriamų komplimentų ir susižavėjimo šūksnių. Tačiau Avinas nesugeba skirti pakankamai laiko žmonai, nes labai daug dėmesio skiria darbui. Jei šis vyras pajus savo išrinktosios jam rodomą dėmesį, meilę ir rūpestį, tuomet jis dės pastangas kuo dažniau būti prie šeimos židinio. Avino ženklo vyras labai vertina namų jaukumą ir žmonos kulinarinius sugebėjimus. Tačiau jei šis vyras nuspręs kad, remontas – išskirtinai moters reikalas, tai jo žmonai tikrai nereikėtų ginčytis. Nieko nepadarysi, tokia jau Avino žmonos dalia.

JAUTIS

Tas, kuris gimė po Jaučio ženklu – labai žemiškas, išskirtinai praktiškas, viską gerai apgalvojantis ir itin atsargus žmogus. Tai išties puikus šeimos vyras.

Jis – tikras auksarankis, sugebantis vadovautis sveiku protu. Maža to, labai romantiškas. Dėmesį Jautis pradeda rodyti ne iš karto. Pradžioje labai ilgai tyrinėja nusižiūrėtą moterį ar merginą, tačiau tuomet, kai abejonių dėl meilės objekto nebelieka, deda visas pastangas, kad pelnytų nusižiūrėtosios palankumą. Tačiau yra dvi savybės, kurios tikras Jautis niekuomet netoleruos moteryje: grubumo ir kietakaktiškumo. Jo netraukia moterys, mėgstančios ginčytis. Todėl, kad Jautis pats į viską turi savo požiūrį.

Jei jau Jautis nusprendė vesti, tai nutiks tik kartą ir santuoka truks visą gyvenimą. Jautis labai ūkiškas, to paties tikisi ir iš savo žmonos. Posakis „Viskas į namus“ – būtent apie juos. Šio ženklo vyras išsiners iš savo kailio, tačiau jokiu būdu neleis, kad jo žmona ir vaikai alktų. Tai ištikimas vyras, kuris dėl šeimyninės laimės pasiryžęs daug ką paaukoti. Vienintelis Jaučio trūkumas – santūrumas ir retas jausmų proveržis. Jaučio žmonai dažnokai  ima atrodyti, kad vyras jos nebemyli. Bet tai netiesa: tiesiog Jautis neįpratęs audringai reikšti savo jausmų.

DVYNIAI

Po Dvynių ženklu gimęs vyras tikrai patiks ramiai, išmintingai moteriai, kuri sugebės bet kokią netikėtą permainą (nesvarbu, į gera ar į blogą) pasitikti su šypsena.

Juk Dvyniai  –  labai permainingi ir nepastovūs. Dvyniai patys ne visada tiksliai žino, ko nori ir apie ką svajoja: šiandien jam norisi tylos ir ramybės, o rytoj – aistrų verpeto ir triukšmingos kompanijos; šiandien jis švaistosi pinigais į kairę ir į dešinę, o ryt iš taupumo atsisakys net ir pačių būtiniausių dalykų. Šeimyniniame gyvenime Dvyniai labiausiai vertina santykių lengvumą ir laisvę, todėl nė neverta tikėtis, kad jie bus labai atsakingi. Vyras-Dvynys linkęs į neištikimybę, jam dažnai pritrūksta įvairovės, jį sekina kasdienė rutina. Bruožas, kuris gali erzinti – Dvyniai labai daug žada, bet išpildo vos pusę savo pažadų. Jei moteris tai žinos iš anksto, tuomet išvengs nusivylimo. Šio ženklo atstovai nemėgsta aiškintis santykių, vengia pykčių, todėl visus konfliktus bando išspręsti taikiai.

VĖŽYS

Tobulas vyras moteriai, kuri svajoja sukurti tvirtą šeimą iki gyvenimo pabaigos. Jis rūpestingas, atsakingas ir dėmesingas.

Svarbiausias Vėžio tikslas – susikurti maksimalų jaukumą namuose, aprūpinti šeimą ir maloniai stebinti sutuoktinę. Mėgsti nuoširdžius pokalbius? Tuomet vyras, gimęs po Vėžio ženklu,– geriausias pašnekovas. Tačiau jei nusprendei jam papriekaištauti, būk atsargi: jis labai ilgai pamena nuoskaudas, todėl niekuomet neatveria širdies pirmam pasitaikiusiam.Net ir patys artimiausi draugai ne visuomet žino, kas dedasi Vėžio širdyje. Vėžys – ramus ir nereiklus vyras, kuriam labai nedaug reikia tam, kad jis jaustųsi tikrai laimingas. Vėžys labai bijo vienatvės, jis labai greitai pripranta prie šalia esančios moters ir labai sunkiai su ja skiriasi. Beje, jo santykiai su motina (nepaisant jo amžiaus) – ypač artimi. Todėl Vėžio žmona turėtų susitaikyti su tuo, jog anyta nuolat sukiosis jų šeimyninio gyvenimo horizonte.

LIŪTAS

Užkariauti tokio vyro širdį – paprasčiau nei paprasta: jis visuomet pasiruošęs meilės nuotykiui. Nepagailėk jam pagyrų, komplimentų, dėmesio, ir Liūtas kris po tavo kojomis.

Šio ženklo vyras tiesiog nesugeba gyventi be dėmesio ir pagyrų. Jei esi pasiruošusi jį girti visą gyvenimą, tuomet jis tavo. Santuokoje Liūtas gali pasireikšti kaip tikras tironas. Iš savo žmonos jis nuolat reikalaus besąlygiškos meilės ir atsidavimo. Jam svarbu jausti, kad žmona yra ir jo didžiausia gerbėja, ir bendražygė . Liūtas labai skausmingai reaguoja į kritiką, tačiau savo sutuoktinei kelia itin aukštus reikalavimus. Nepaisant viso to, Liūtas – puikus meilužis ir dosnus savo žmonos rėmėjas. Santuokoje jis privalo jaustis lyderiu, o žmona besąlygiškai privalo paklusti jo nuomonei.

MERGELĖ

Jei tau imponuoja protingi, racionalūs, neskrajojantys padebesiais, sugebantys išsaugoti aštrų protą vyrai, savojo princo ieškok tarp tų, kurie gimė po Mergelės ženklu.

Santuokoje Mergelė – vyras tampa rūpestingu mokytoju. Iš bet kurios nepatyrusios ir neūkiškos moters Mergelė sugebės padaryti tobulą žmoną. Mergelė mėgsta nurodinėti, mokyti ir vadovauti savo išrinktajai. Mergelei labai patinka, kai moteris juo rūpinasi, ypač jo sveikata. Jis atsilygina tuo pačiu. Jo puiki atmintis: jis pamena ne tik tai, kas buvo padaryta gera, bet ir tokius dalykus, kuriuos kiti vyrai paprastai pamiršta: svarbias šeimai datas, įvykius. Mergelei labai svarbi buitinė šeimyninio gyvenimo pusė. Kai tik namai pasidaro nejaukūs, išgaruoja ir jo jausmai. Vyrai, gimę po šiuo ženklu – gana santūrūs, todėl romantiškų jausmų proveržių iš Mergelės tikrai neverta tikėtis.

SVARSTYKLĖS

Po Svarstyklių ženklu gimusius vyrus dažnai vadina pasakoriais. Kuo ilgiau klausaisi saldžių Svarstyklių kalbų, tuo labiau tave apima noras likti su juo visą gyvenimą.

Svarstyklių galvoje pilna idėjų, kurias jis būtinai privalo įgyvendinti. Tik tam dažniausiai pritrūksta motyvacijos. Svarstyklės visą gyvenimą gali maitinti savo žmoną pažadais, tačiau taip nieko ir nenuveiks, jei šalia Svarstyklių vyro neatsiras išmintinga moteris, kuri jo energiją nukreips tinkama linkme. Po šiuo ženklu gimę vyrai paprastai ir po vestuvių nepamiršta romantikos, jie mėgsta savo antrąją pusę stebinti dovanomis , dėmesiu ir rūpesčiu. Svarstyklės-vyrai dievina ryškias, drąsias, netgi šiek tiek ekstravagantiškas moteris. Iš prigimties jis – estetas, todėl Svarstyklėms labai svarbu, kad jo išrinktoji būtų graži ir aplink save ( tuo pačiu ir jam) sugebėtų sukurti tokią pat gražią ir jaukią aplinką. Po Svarstyklių ženklų gimęs vyras – nepaprastai dosnus: jis niekuomet netaupo mylimos moters sąskaita.

SKORPIONAS

Po Skorpiono ženklu gimęs vyras drąsus, tvirtas savo dvasia, į viską turi savo požiūrį ir savo moralines nuostatas.

Jis sugeba pažvelgti į moters sielos gelmes taip, kad nuo jo žvilgsnio dar labai ilgai kūnu bėgioja šiurpuliukai. Nė nebandyk Skorpiono perauklėti – beviltiška, paprasčiau bus susirasti kitą vyruką. Dažniausiai po šiuo ženklu gimę vyrai iš santuokos tikisi ne tik jaukumo ir rūpinimosi vienas kitu, bet ir jausmų bei meilės. Buitis ir kasdienybė užmuša jų širdyse net ir pačius kilniausius jausmus. Jie – tobuli meilužiai ir ištikimi sutuoktiniai. Iš savo antrosios pusės reikalauja absoliučios ištikimybės ir pasitikėjimo. Net ir mažiausias savo mylimosios flirto ar koketavimo apraiškas, kurios skirtos ne jam, o kitam vyrui, jis gali įvertinti kaip išdavystę. O nuoskaudas atsimena labai ilgai, nors ir sako, kad atleido. Jei Skorpiono žmona sugebės būti jam ištikima, tuomet ir jis bus jai ištikimas. Skorpionas tiesiog nepakenčia, kai kažkas pavydi jo...

ŠAULYS

Šaulys moterį visų pirma įvertina kaip meilužę, ir tik po to apie ją pagalvoja (jei pagalvoja) kaip apie žmoną.

Moteris privalo kaip reikiant pasistengti, kad sugebėtų šį užkietėjusį vienišių nusitempti prie altoriaus. Tačiau Šaulys beveik niekuomet neapgauna: jis niekada nepažadės to, ko negali ištesėti, o jei jau pažadėjo vesti, tai ir ves. Kalbant apie idealą, po šiuo ženklu gimę vyrai – patys universaliausi, iš jų nuolat trykšta neišsenkantis optimizmas. Šaulys bus ne tik ištikimas vyras, bet ir tobulas tėvas. Jis padarys viską, kad jo šeimai netrūktų nei pinigų, nei meilės. Vienintelis dalykas, dėl ko Šaulys gali būti nelaimingas santuokoje – kasdienybės pilkuma ir švelnių jausmų, savitarpio supratimo bei palaikymo trūkumas. Todėl jei nusprendei tekėti už Šaulio, būk pasiruošusi tam, kad jus nuolat sups daugybė draugų, o apie ramius savaitgalius ir pasyvų poilsį gali pamiršti.

OŽIARAGIS

Po Ožiaragio ženklu gimęs vyras taps idealiu tai moteriai, kuri labiausiai vertina stabilumą.

Ožiaragio netraukia ryškios ir triukšmingos moterys, jam labiau patinka kuklios, švelnios ir rūpestingos būtybės. Jo širdies tikrai nepavergsi nei tobulu makiažu, nei gražiais apdarais. Ožiaragis – vyras iš didžiosios raidės: patikimas, pastovus, ūkiškas. Realistas iki kaulų smegenų. Ožiaragis savo moteriai gali atiduoti viską, ką turi. Po šiuo ženklu gimęs vyras į namus stengsis parnešti žymiai daugiau, nei sugeba uždirbti. Šeima jam – būtinybė. Ožiaragis labai vertina jaukumą, patogumą ir partnerės palaikymą. Šis vyras ne visuomet moka išreikšti savo jausmus, jis stengiasi kontroliuoti savo emocijas, dėl to dažnai manoma, kad Ožiaragis nemoka mylėti. Ožiaragis, bėgant metams, tampa švelnesnis ir atviresnis. Todėl jo žmonai telieka apsišarvuoti kantrybe ir laukti. Juolab kad moteriai, susaisčiusiai savo likimą su Ožiaragiu, beveik niekuomet neteks patirti pavydo kančių: Ožiaragis nepaprastai ištikimas.

VANDENIS

Jei svajoji apie džentelmeną, tuomet ieškok Vandenio, juk jis – tikras taktiškumo ir dėmesingumo įsikūnijimas.

Tačiau tam, kad atkreiptum jo dėmesį, teks pirmąjį žingsnį žengti pačiai, juk vyrai Vandeniai nėra labai ryžtingi, bet tikrai sugeba įvertinti moters iniciatyvą. Tačiau vien tik iniciatyvos ir patrauklios išvaizdos neužteks, Vandenis pirmenybę teikia išsilavinusiai, dvasiškai turtingai moteriai. Po šiuo ženklu gimęs vyras dažnai būna atsakinga ir rimta šeimos galva. Tačiau moteris privalo laikytis vienos sąlygos: nepertempti vadelių.  Tiesa, jei šalia Vandenio yra pasyvi moteris, tuomet jos pasyvumas persiduoda ir jam, tuomet Vandenis tampa tingus ir ima mėgautis tuo, kad nieko neveikia. Todėl šio ženklo vyras bus laimingas tik su aktyvia ir protinga moterimi. Vandeniui santuokoje svarbiausia – emocijos ir jausmai. Juos ne itin domina finansinė gyvenimo pusė ir tai dažnai tampa pagrindine barnių su antrąja puse priežastimi.

ŽUVYS

Vyrai, gimę po Žuvų ženklu – nuolat įsimylėję romantikai, nepataisomi svajotojai, gyvenantys savo iliuzijų bei svajonių pasaulyje.

Nenuostabu, kad po šiuo ženklu gimusiems vyrams labai nepatinka pragmatiškos moterys, bandančios juos sugrąžinti iš padebesių į žemę. Tegul Žuvys svajoja, tai tikrai netrukdo šeimyniniams santykiams. Juk šie vyrai savo mylimą moterį apgaubia švelnumu, rūpesčiu ir dėmesiu. Moteris tikrai įvertins Žuvų ištikimybę. Jis visuomet išklausys, paguos sunkią valandą ir jei tik galės, jai padės. Šis vyras stengiasi nieko nesmerkti ir nepriekaištauti, Žuvys visuomet užsistoja silpnuosius. Be jokių užuominų ar priminimų jis dovanos savo žmonai dovanas ir nuolat skirs romantiškus pasimatymus kokiai nors progai pasitaikius, o kartais ir visai be progos. Žuvų ženklą simbolizuoja dvi į priešingas puses plaukiančios žuvelės, todėl vyrą, gimusį po šiuo ženklu, dažnai drasko abejonės, nes jis pats nežino, ko nori. Šalia jo esančios moters užduotis – nurodyti jam teisingą kryptį. Žuvims labai svarbūs jausmai. Jei tik jausmai dingsta, santuoka netrukus išyra.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką