Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Traukti „Šeimų dainų“ – ir ištisomis giminėmis (nuotraukos)

Atrankos akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Atrankos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį Vilniaus klube „House of music“ vyko pirmoji norinčių pasirodyti naujame TV3 projekte „Šeimų dainos“ atranka. Mamos ir tėčiai su vaikais, broliai ir sesės ir net ištisos giminės būrėsi traukti dainų, išgarsinsiančių juos per Lietuvą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kartu su dviemis seserimis, vienos jų vyru ir kitos sūnumi atrankoje dalyvavusi Naralija Kesminienė 15min.lt tikino pirmąsyk su šeima dalyvaujanti televizijos projekte. „Mėgstame šeimoje dainuoti, mums smagu pakvailioti, mėgstame „tūsintis“. Anksčiau kaip šeima niekur nesame su dalyvavę, tad norime išmėginti šį iššūkį“, – sakė linksmai nusiteikusi moteris. Ji kartu su artimaisiais atliko nuotaikingą kūrinį „Hit the road Jack!“, sužavėjusį komisiją. Tiesa, dauguma iš Kauno atvykusios šeimos narių yra gyvenime „pačiupinėję“ muziką – groja skirtingais muzikiniais instrumentais ar yra mokęsi muzikos. Jei patektų į laidą, jie žadėjo į sceną prisivilioti dar gausesnį giminaičių būrį.

Savo laimę su dviejomis dukterimis Ugne bei Liepa mėgino ir uteniškė Daiva. Trise jos atliko šiltą dainą „Aš labai myliu savo mamą“. Mergaičių ir jų mamos atvyko palaikyti ne tik tėtis, bet ir studijos, kurioje Ugne ir Liepa dainuoja, vadovė.

Gerokai užkimęs atrankoje pasirodė TV3 realybės šou „Dangus“ dalyvis Virgis su sūnumi Dovydu. Panevėžyje atidaręs savo muzikos mokyklėlę Virgis šiuo metu taip pat rašo dainas vaikams. Pasak jo, su sūnumi kartu viešai uždainuoti sumanė pirmąsyk. Ateityje jis juokavo galėsiantis pakviesti į projektą įsijungti savo mamą, o Dovydas nedrąsiai sakė galėsiantis kelias natas pritarti saksofonu.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Atrankos akimirka
Atrankos akimirka

Idomią istoriją atrankos komisijai papasakojo kartu su dukrele pasirodęs turkas. Vyras lietuviškai pasakojo į Lietuvą prieš 7-erius metus atklydęs dėl meilės. 20 metų gimtoje šalyje buvęs profesionaliu futbolininku, Vilniuje jis ėmėsi kebabų verslo – jam priklauso sostinės Trakų gatvėje esanti kebabinė. „Turkas – kebabas“, – juokavo jis, pridurdamas, kad dainuoti sumanė neseniai, bet pats kuria dainas. Savo jėgas išmėgino ir daug sceninės patirties turinti pora neretai uždarbiaujanti iš koncertų restoranuose ir įmonių vakarėliuose bei daugybė kitų spalvingų šeimų.

Tačiau vienu smagiausių atrankos pasirodymų tapo gausios romų „šeimynos“ „Sare Roma“ atliekamas čigoniškas kūrinys, ugningas lietuviškos dainos priedainis bei „Gipsy Kings“ kūrinio „Bamboleo“ ištrauka. Romės, nors ir apsirengusios kasdieniškai, komisijos nesivaržė, demonstravo šokių judesius ir atrodė smagiai nusiteikusios. Prie gausios šeimos prisijungė ir jau televizijos projektuose patirties turinti Rožė iš „Muzikos akademijos“ – Svetlana Koldaras.

Šeimos, norinčios išmėginti jėgas projekte „Šeimų dainos“, dar turi šiek tiek laiko iki rytojaus vakaro. Anketos ieškokite čia.  Projekto rengėjų teigimu, artimiausiu metu įvyks šeimų atranka Kaune.

Intriguojančios muzikinės šeimų kovos TV3 eteryje pasirodys pasibaigus „Chorų karams“. Beje, „Šeimų dainas“ ves dainininkas Deivis ir žavingoji aktorė Agnė Grudytė-Guobienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką