Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 12d. 15:36 , Atnaujinta: 2013 lapkričio 12d. 16:15

Trečias kartas nemelavo: į teismo posėdį Tadas Lukoševičius pagaliau atvyko su advokatu

Tadas Lukoševičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Tadas Lukoševičius (d.) ir Andrius Nevera

Tadas Lukoševičius (27) antradienį į Kauno apygardos teismą pagaliau atvyko su savo advokatu ir apeliacine tvarka buvo pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje jis pripažintas kaltu neteisėtai pasisavinęs ir iššvaistęs didelę pinigų sumą.

Birželio 21 d. Kauno apylinkės teismo priimtas nuosprendis pasirodė per švelnus vienam nukentėjusiųjų Giedriui Ambrazevičiui ir prokurorei, todėl Kauno apygardos teismui buvo pateiktas apeliacinis skundas.

Du kartus apeliacinio skundo nagrinėjimas nebuvo pradėtas, nes pirmą kartą paaiškėjo, kad nuteistasis nori pasisamdyti privatų advokatą, nes jam netinka skirtas valstybės. Antrą kartą negalėjo atvykti T.Lukoševičiaus pasamdytas advokatas Andrius Nevera.

Lapkričio 12 d. pagaliau atvyko visi teisminio proceso dalyviai. Vienbalsiai nutarta neatlikti įrodymų tyrimo, o iš karto pereiti prie baigiamųjų kalbų ir ginčų, remtis apeliaciniuose skunduose nurodytais argumentais ir prašymais.

G.Ambrazevičiaus advokatas Mindaugas Šeškauskis ir prokurorė Laima Bereikaitė prašo teismo skirti realią laisvės atėmimo bausmę – metus ir aštuonis mėnesius. „Teismo skirta bausmė – per švelni, nes padarytas sunkus nusikaltimas“, – teigia M.Šeškauskis.

T.Lukoševičius ir jo advokatas A.Nevera tikina, kad iš pinigus pasiskolinusio vaikino stengiamasi padaryti dideli nusikaltėlį, nors jis toks nėra, todėl jis neturėjo būti teisiamas baudžiamojoje byloje. „Aš esu atsakingas ir stengiuosi grąžinti pasiskolintus pinigus“, – tikino T.Lukoševičius.

Nutarimą teismas skelbs lapkričio pabaigoje.

Žmonės.lt primena, kad Kauno apylinkės teismas buvusį dainininką pripažino kaltu neteisėtai pasisavinus ir iššvaisčius apie 220 tūkst. litų (antstoliui yra pateikta vekselių daugiau nei už 400 tūkst. litų, tačiau ne visi nukentėjusieji kreipėsi į teismą). 

Buvusiam vaikinų grupės N.E.O. dainininkui paskirta bausmė – 2 metai laisvės apribojimo, įpareigojant nuteistąjį dirbti ir per metus ir 6 mėnesius grąžinti dalį skolų nukentėjusiesiems: Hubertui Baumannui – grąžinti 4,5 tūkst. Lt, Audriui Pikčiui – 2250 Lt., Giedriui Ambrazevičiui – 12,5 tūkst. Lt.  Taip pat nuteistajam skirta kardomoji priemonė namų areštas. 

G.Ambrazevičiui Tadas Lukoševičius išviso yra skolingas 100 tūkst. Lt, Gelijai Vaškūnei – 90 tūkst. Lt (G.Vaškūnės byla išskirta į atskirą baudžiamąją bylą), H.Baumannui – 17 tūkst. Lt, A.Pikčiui – 9 tūkst. Lt. Iš viso buvęs dainininkas keturiems nukentėjusiesiems skolingas 216 tūkst. Lt.

G.Ambrazevičiaus civilinis ieškinys buvo atmestas, nes 100 tūkst. Lt skolos išieškojimas yra pradėtas ir vykdomas civiline tvarka.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką