Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Triguba Nerijaus Juškos šventė: balerinos suknelė iš gėlių, čiuožykla virtusi baleto salė

Nerijus Juška
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Nerijus Juška ir jaunoji balerina su gėlių suknele
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balerinos suknelė iš gyvų gėlių, rankų darbo tortas, atvežtas iš Rygos, ledu čiuožiantys dainininkai, apie svarbiausius gyvenimo momentus pasakojantis nuotraukų koliažas, specialus auklėtinių pasirodymas, glėbiai gėlių ir dovanų – šitaip 38-ąjį gimtadienį, veiklos scenoje 20-metį ir baleto bei šokių mokyklos penkmetį šventė vienas garsiausių Lietuvos baleto šokėjų Nerijus Juška.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Linas Adomaitis ir Nerijus Juška

Artimiausius draugus ir partnerius į šventę jis pakvietė trečiadienio vakarą. Puota, apie kurios didžiąją dalį scenarijaus N. Juška nieko nežinojo, vyko jo baleto ir šokių mokykloje Vilniuje. Šventę ir staigmenas sukaktuvininkui rengė artima primarijaus bičiulė, „Renginių kodo“ vadovė Kristina Kaikarienė ir jos komanda.

„Svarbiausias man yra mokyklos jubiliejus. Juk su 38-uoju gimtadieniu baigiasi jaunystė... Tai ko čia džiaugtis... O 20 metų scenoje... Visai kas kita – mokykla. Penkeri metai – tai tik pradžia. Viskas, kas joje vyksta, mane labai džiugina – mokytojai, mokiniai, jų tėveliai“, – su šypsena sakė N.Juška.

Šventė N.Juškos baleto ir šokio mokykloje prasidėjo renginio kaltininkui atkimšus šampano butelį. Pakėlę taurę už trigubą sukaktį svečiai buvo pakviesti į baleto salę, kuri vienam vakarui virto... čiuožykla.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vaida Genytė

Dainomis N.Jušką, jo mokyklą ir svečius sveikino dainininkė Vaida Genytė, Taira Šeržentaitė, Urtė Šilagalytė. Per pastarosios atlikėjos pasirodymą pristatyta viena iš vakaro staigmenų – suknelė iš gyvų gėlių, sukurta balerinai. Ją, kaip ir kitas žiedų dekoracijas, kūrė floristai „Ant ribos“ ir Antanas Mažonas.

N.Juškai daugybę juoko ir prisiminimų sužadino nuotraukų koliažas, „pagamintas“ draugų ir pristatytas skambant gyvai muzikai.

Rankų darbo tortą, ant kurio puikavosi balerinos puantai, N.Juškai padovanojo iš Rygos atvykusi bičiulė Baiba Muzikante. Be gardžių vaišių svečiai gėrėjosi ir vaizdu – Erikos Purau komandos sukurta ledo skulptūra.

„Kristina mane perspėjo, kad vakaras bus tikrų tikriausia staigmena. Taip ir atsitiko. Nė kiek nedvejojau, jog jis bus įspūdingas“, – sakė N.Juška.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Urtė Šilagalytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Urtė Šilagalytė

Talentingi partneriai

N.Juška per du dešimtmečius yra sušokęs visus baleto šokėjo trokštamus vaidmenis. Jis yra pasirodęs garsiausiose Paryžiaus, Maskvos, Sankt Peterburgo, Čikagos, Londono, Šanchajaus, Osakos, Tokijo ir kitose scenose.

„Svarbiausia žvaigždė, su kuria esu šokęs, man yra Olga Konošenko...“, – apie scenos partnerę nedvejodamas sako N.Juška.

Vienas garsiausių solistų Lietuvos baleto istorijoje N.Juška yra šokęs kartu su tokiomis įžymybėmis kaip Nikolajus Ciskaridzė ir Ilzė Liepa. Jo mokytoju yra buvęs tituluotasis baleto meistras Andrius Liepa. N.Juška itin vertina tekusią galimybę kartu dirbti su legendinėmis primabalerinomis Maja Pliseckaja ir Ninel Kurgapkina.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Tortas su puantais
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Tortas su puantais
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką