Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trigubame gimtadienio vakarėlyje Šarūną Kirdeikį ir Kotryną Kirdeikytę sveikino pramogų pasaulio atstovai

Šventės akimirka
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Šventės akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

„Vakarėlis galiniame kieme. (Nebent tu policijos pareigūnas. Tada jokio vakarėlio nėra. Eik toliau.)“, – toks užrašas išvertus iš anglų kalbos jau nuo pat penktadienio ryto kabėjo ant vokalo ir šokio studijos „Show Makers Akademija“, įsikūrusios Vilniuje, durų. Kabėjo iki pat nakties ir anaiptol ne be reikalo – čia vyko trigubas gimtadienio vakarėlis: skirtingas sukaktis šventė studijos direktorius Šarūnas Kirdeikis (27), jo sesuo Kotryna Kirdeikytė (32) ir pati vienerių sulaukusi „Show Makers Akademija“, o pasveikinti jubiliatų suskubo daugybė pramogų pasaulio žvaigždžių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Sveikinimus, dovanas ir komplimentus Š.Kirdeikiui ir K.Kirdeikytei žarstė Gediminas Jaunius, Elena Puidokaitė – Atlanta, Agneta Gabalytė, Baiba, Monika Linkytė, Urtė Šilagalytė, Akvilina Ubartaitė, Dominykas Vaitiekūnas, LNK televizijos projekto „Lietuvos Balsas“ dalyviai ir kiti jubiliatų draugai. Savo dainas jiems skyrė ir žinomi muzikantai – akademijoje vokalo subtilybių būsimus dainininkus mokanti Rosita Čivilytė, projekto „Lietuvos Balsas“ nugalėtoja Julija, Karolina Mankutė, Beissoul.

Aitrus smilkalų kvapas, prabangios vaišės, ruoštos pačios K.Kirdeikytės ir jubiliatų mamos, tranki šokių stiliaus muzika ir gausybė spalvingų balionų, tįsančių nuo pat „Show Makers Akademijos“ lubų – taip jubiliatai pasitiko svečius, kurių čia susirinko tikra gausybė. Jiems vakarėlio kaltininkai paruošė ir aktyvią programą: dovanojo dainas, kvietė, filmuotis, šokti ir linksmintis.

Tiesa, svečių linksmintojais vakarėlio metu tapo ir patys jubiliatai - jiems šventės organizatoriai surengė išbandymą: pramoginių šokių iš esmės neišmanatys K.Kirdeikytė ir Š.Kirdeikis turėjo vos 15 minučių išmokti pagrindiniams žingsneliams, o juos įvertinti pasiryžo susirinkusi publika.

Geriausias gimtadienis iki šiol

Pats Š.Kirdeikis tikrojo gimtadienio sulaukė dar antradienį ir prisipažino jo išvakarėse nemenkai nerimavęs –

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Šventės akimirka
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Šventės akimirka

choreografas tikino, kad kasmet sulaukus šios šventės jį užplūsta įvairūs apmąstymai, kurie toli gražu nėra nuotaikingi. Vis dėlto šįmet viskas buvo kitaip. „Visų pirma labai džiaugiausi sulaukęs daugybės sveikinimų „Facebook“ – jų buvo šimtai, nesitikėjau tiek, o kai kurie žmonės dar ir kažką gražaus pasistengė parašyti! Tai labai vertinu. Vėliau buvo visko – daugybės šokolado, apkabinimų“, – pasakoja šokėjas.

Bene nuotaikingiausias sveikinimas Š.Kirdeikiui pasirodė „Show Makers Akademijos“ auklėtinių suorganizuotas. „Laukiau, kada mano šokėjos iš antro akademijos kurso ateis į treniruotę, tačiau visi vėlavo. Tai atrodė keista, nes paprastai vėluoja vos vienas kitas… Tada išgirdau iš po langais skambančias dainas – pamačiau, jog mano šokėjos pačios susivyniojo į dovanų popierių ir atėjo manęs pasveikinti. Labai džiaugiausi, kad žmonės pasirodė tokie laisvi – nebijo eiti, kažką daryti. To ir siekiu, tad man tai – didžiausia dovana“, – džiaugsmo neslepia choreografas.

Š.Kirdeikis atvirauja – brangiausia jam yra žmonių skiriama šiluma ir dėmesys, tačiau be dovanų šįmet neapsieita – visos jos atitiko vieną temą, nors, rodos, sveikintojai ir nesitarė – vaikystę. „Sesė man padovanojo tokią juostelę iš kaladėlių, kurią reikia surinkti į kubą. Sakė, kad vaikystėje tokį turėjom. Tik paėmęs į rankas atsiminiau, kad tikrai! Dar gavau kaleidoskopą, lentelę, skirtą filmams filmuoti – tai buvo labai į temą, nes kaip tik turiu užmojų naujai laidai kurti“, – vardija Š.Kirdeikis.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Šventės akimirka
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Šventės akimirka

Šis gimtadienis choreografui atrodo pats geriausias iš visų, nors anksčiau ir nemėgo šios šventės. „Man jie patikdavo vaikystėje, nes būdavo daug draugų, o paauglystėje pasidarė dzin. Nemėgau jų kol nepradėjau pats organizuoti švenčių kitiems. Tai gali nuskambėti banaliai, bet šis gimtadienis man – geriausias. Juk jis tęsiasi visą savaitę! Anksčiau nesupratau šios šventės esmės: apie ką ji – dovanas? Pavalgymą? Draugus?“ – retoriškai klausia Š.Kirdeikis.

Savo ruožtu K.Kirdeikytė taip pat negali atsidžiaugti švente. „Visus gimtadienius švenčiame kartu su broliu. Pastaraisiais metais esame linkę visus draugus ir pažįstamus sukviesti į vieną vietą“, – pasakoja jubiliatė, negalinti atsidžiaugti brolio pastangomis organizuojant šventę. Antai pačiai pernelyg stengtis ir neteko – viskuo pasirūpino Š.Kirdeikis.

Mergina taip pat vardija gautas dovanas: savaitgalis prie jūros, močiutės uogienės kvapą primenantys kvepalai. Pats Š.Kirdeikis, anot sesers, jai linkęs dovanoti emocijas. „Stengiamės nedovanoti vienas kitam daiktų – renkamės laiką, praleistą kartu. Gavau pakvietimus į kiną, ėjome į mados kolekcijos pristatymą. Galbūt kažkas sakys, kad jokia čia dovana, bet aš manau kitaip“, – šypsosi K.Kirdeikytė.

Nori padėti tobulėti

Noriai Š.Kirdeikis pasakoja ir apie „Show Makers Akademiją“, nugyvenusią jau visus metus. „Šie metai Akademijai –

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Šventės akimirka
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Šventės akimirka

sunkūs ir sudėtingi pradžios metai. buvo sunku atrasti naują sferą – buvau pratęs dirbti vienas sau, būti solistas. O dabar atsirado dėmesys, pasikalbėjimai, direktoriaus pareigos, sienų dažymas ir t.t.“, – rūpesčiais dalijasi choreografas. Tačiau džiaugiasi: atsigręžęs atgal gali teigti, kad dabar jau žino, kaip tvarkyti reikalus, pats daug išmoko ir kitus išmokė.

Paklaustas, kokius užmojus kelia sau dirbdamas akademijoje, Š.Kirdeikis išlieka nuoširdus. „Mūsų tikslas yra pritraukti kuo daugiau žmonių ir duoti jiems laisvę daryti tai, ką nori – ne tik šokti ir dainuoti, bet kartais nudažyti sieną, sukurti baldus. Jie gali čia padaryti paprastus dalykus, kurių jiems pritrūksta. Dažnai mumis netiki: galvoja, kad esam maži, stori, netalentingi. Aš pats niekad neturėjau ilgų kojų, tobulo torso ar gero sukinio – visko, ko reikia geram šokėjui. Ir ką? Man nerūpi! Nereikia būti genijui – jeigu tai tave nuteikia gerai, tuomet daryk“, – svarsto choreografas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką