Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 30d. 16:04

Triračių lenktynėse Kristina Kaikarienė pasirodė su naminiais kibinais, o Gediminas Juodeika – su ramentais

Lenktynių akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Lenktynių akimirka

Kaune penktadienį vykstant saugaus eismo akcijai, skirtai artėjančiai Rugsėjo 1-ajai, surengtos „Trikke žvaigždžių lenktynės“, kuriose siekta ne tik kuo greičiau įveikti nustatytą atstumą, bet ir įrodyti – esą bet kokią transporto priemonę galima vairuoti saugiai.

Vaido Grudžio nuotr./Kristina Kaikarienė ir Aida Januakevičienė
Kristina Kaikarienė ir Aida Januškevičienė

Pirmą kartą išmėginti važiavimą trirate transporto priemone ryžosi dailiojo čiuožimo čiuožėja, tituluota gražuolė Rūta Gajauskaitė, baleto šokėjas Nerijus Juška, iliuzionistas Mantas Wizard, Gediminas Juodeika, dainininkas Andrius Grybauskas, dizainerė Gintarė Ačaitė ir VšĮ „Renginių kodas“ trijulė – Kristina Kaikarienė, Jurga Anusauskienė, Aida Januškevičienė.

Kiek anksčiau prieš varžybas į prekybos centrą „Akropolis“, kur vyko akcija, atvykusi K.Kaikarienė rankoje laikė pintinę, pilną namuose keptų kibinų. „Ką tik juos ištraukiau iš orkaitės. Mūsų Aida ne itin sveikai maitinasi, todėl su Jurga, kai tik pavyksta, jai paruošiame naminio maisto“, – sakė K.Kaikarienė.

Ji kibinais pavaišino iš Vilniaus į Kauną atvykusius „Trikke žvaigždžių lenktynių“ dalyvius.

Prieš lenktynes jų dalyviai atliko po kelis bandomuosius važiavimus. „Tas mažiausias triratis lengviausiai juda“, – pastebėjo Ruslanas Bolgovas. Jo teigimu, priversti iš vietos pajudėti neįprastą transporto priemonę įmanoma tik pasitelkus viso kūno judesius. „Spirtis nereikia. Triratis važiuoja, jei judi į šonus“, – paaiškino žinomas virtuvės šefas.

Prieš pat lenktynes prie dalyvaujančiųjų prisijungė Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius. Nors jam, niekada ne tik nemėginusiam, bet ir nemačiusiam triračių iš pradžių valdyti transporto priemonę buvo sunku, netrukus jis perprato jos judėjimo subtilybes ir nurodytą trasą įveikė trečias – per 13,55 sekundės.

Greičiausias rungtyje buvo „Andrew Flame“ grupės lyderis A.Grybauskas. Jis atstumą nuvažiavo per 13,25 sekundės. Nedaug nuo jo atsiliko N.Juška. Jo pasiektas rezultatas – 13,34 sekundės.
„Rungtynių išvakarėse peržiūrėjau vaizdo įrašus, kuriuose pristatomi triračiai, jų judėjimo taisyklės. Manau, tai man padėjo varžantis“, – įsitikinęs A.Grybauskas.

N.Juškos nuomone, važinėti triračiu jam būtų naudinga, nes judesiai, išugdomi vairuojant Lietuvoje naują transporto priemonę, yra gana plastiški, ko reikia šokėjams.

Iš moterų geriausiai pasirodė K.Kaikarienė – 15,78 sekundės. Lėčiausia, bet elegantiškiausia dalyve tapo G.Ačaitė – 25,47 sekundės. Ją aplenkė net G.Juodeika, kuris į renginį atvyko besiremdamas ramentais. Neseniai kojos raiščius nusitraukęs kaunietis dar kurį laiką negalės tvirtai vaikščioti. Traumą bėgiodamas stadione patyręs G.Juodeika sakė vairuodamas triratį nebijojęs dar labiau susižeisti, nes valdyti transporto priemonę jam neatrodė sudėtinga.

Penkiems, įdomiausiai vairavusiems triračius, organizatoriai įteikė specialius prizus – G.Ačaitės sukurtas varlytes Lietuvos vėliavos motyvais.

Ruslanas Bolgovas, Aida Januakevičienė, Gediminas Juodeika, Mantas Wizard, Kristina Kaikarienė ir Nerijus Juaka
Ruslanas Bolgovas, Aida Januškevičienė, Gediminas Juodeika, Mantas Wizard, Kristina Kaikarienė ir Nerijus Juška

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką