Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 24d. 13:06

Triškutė: blogiau draugas avigalvis nei šuo aviganis

R.Triškutė tikina nesigręžiojanti į praeitį ir and E.Dragūno nepykstanti.
Asmeninio albumo nuotr. / R.Triškutė tikina nesigręžiojanti į praeitį ir ant E.Dragūno nepykstanti.

Po žiniasklaidoje mestų dainininko Egidijaus Dragūno kaltinimų, esą manekenė Rima Triškutė naudojasi garsenybės vardu siekdama reklamos, mergina portalui 15min.lt papasakojo dar negalinti atsigauti nuo patirto šoko po tokių pareiškimų.

Kodėl E.Dragūnas žurnalistus tikina, kad bendravai su juo siekdama reklamos ir žiniasklaidos dėmesio, jei tai netiesa?

Negaliu patikėti, kad suaugęs asmuo šitaip mąsto ir kalba. Jeigu norėčiau pasinaudoti kažkieno vardu, tikrai nesirinkčiau paties skandalingiausio žmogaus Lietuvoje, nes skandalų ir klaidingų antraščių man nereikia. Yra ir žinomesnių žmonių be Egidijaus. Juolab kad daug keliauju su grožio konkursais atstovaudama Lietuvai, modelio darbu, sutinku pasauliui žinomų veidų, ten jo vardas tikrai nieko nesako, gal šiek tiek žmogus susireikšmino. Nesvarbu, tačiau aš su juo neketinu kariauti per žiniasklaidą.Galbūt jis turi romaną su kita. Tai būtų vienintelė reali priežastis tokiam kvailam poelgiui, – svarsto R.Triškutė.

Apie jųdviejų santykius papasakojai žiniasklaidai tu. Egidijus viską paneigė. Kam neigti santykius, jei jie iš tiesų buvo?

Galbūt jis turi romaną su kita. Tai būtų vienintelė reali priežastis tokiam kvailam poelgiui.

Nejaugi iš tiesų bendraudama su E.Dragūnu nesiekei žiniasklaidos dėmesio?

Pasikartosiu, kad man skandalų ir klaidingų antraščių nereikia! Manyčiau, kad labiau antireklama išeitų nei reklama bandant pasinaudoti jo vardu. Juolab kad nelaikau nukreipusi ginklo į jį, kad Egidijus su manimi bendrautų, yra noras iš jo pusės bendrauti – bendraujam.

Kokie tapo tavo ir Egidijaus santykiai po tokių jo pareiškimų žiniasklaidai?

Nebūsiu su žmogumi, kuris mane žemina ir skaudina viešai. Neleisiu ir toliau gadinti mano reputacijos. Viliuosi, kad visas šis skandalas greitai pasimirš.

Egidijus žurnalistams kalba viena, tu viską pieši kitaip. Kada paaiškės, kaip viskas yra iš tiesų?

Kas buvo, pražuvo, į praeitį nesigręžioju, gyvenimas per trumpas, kad žiūrėčiau atgal. Kam reikia, tas matė ir tiesą žino, o kiti tegul ir toliau graužia nagus iš pavydo, kad ką nors pražiopsojo. Niekada nesireklamavau kitų dėka ir neketinu to daryti, nesu beviltiška, kad pulčiau į tokius kraštutinumus. Nors jis mane ir įskaudino, nuvylė, tačiau pykčio nelaikau, pykti nemoku. Skaudžiausia, kad jį pažinojo artimiausi mano žmonės – brolis ir tėtis bei kiti, kurie nusivylė juo. Galbūt ateityje jis atgaus jų pasitikėjimą. Tiesiog palinkėsiu Egidijui sėkmės gyvenime ir tikiuosi, kad jo niekas taip neskaudins, kaip jis įskaudino mane. Beje, atskleisiu, realiame gyvenime jis visiška priešingybė, nei gali iš šalies atrodyti. Ir visiems skaitytojams palinkėsiu, kad atsirinktų žmones, su kuriais bendrauja. Kaip sako lietuvių liaudies išmintis: „Geriau turėti šunį aviganį negu draugą avigalvį.“

Beje, šio posakio netaikau konkrečiai situacijai, tiesiog dedu tašką šioje istorijoje.

Temos: 1 SEL

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką