Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 08 20, 11:10

„Triumfo arka“ vilioja ir „Dainų dainelės“ laureatus, ir žinomus atlikėjus

Naujajame Lietuvos televizijos (LTV) sezone žiūrovai išvys muzikinį projektą „Triumfo arka“, kuris pasak rengėjų, turėtų būti alternatyva eterį užkariavusiam vienadienių žvaigždžių bumui. Atrankoje į projektą dalyvauja dainavimą studijuojantys žmonės, konkurso „Dainų dainelė“ laureatai ir dalyviai bei jau žinomi atlikėjai.
Vaidas Baumila
Vaidas Baumila / Redo Vilimo/BFL nuotr.

Antradienį atrankoje į projektą jėgas bandė neseniai savo debiutinį albumą išleidusi atlikėja Donata Virbilaitė, muzikinio realybės šou „Dangus“ dalyvis Vaidas Baumila bei „Dangaus 2“ nugalėtojas Justas Lapatinskas, realybės šou „Baras“ dalyvė, vokalinio ansamblio „Inmezzo“ dainininkė Ieva Kaminskaitė.

„Apie atranką į šį projektą sužinau tik vakar vakare. Į televiziją lįsti nelabai norėjau, nes jau „atsikandau“ dėmesio. Tačiau pagrindinis mano noras – dainuoti. Toks jau esu žmogus, kad sužinojusi apie kažką nauja ir įdomaus, noriu išbandyti“, - apie motyvus, kodėl ryžosi dalyvauti „Triumfo arfos“ atrankoje pasakojo I.Kaminskaitė. - Jei pakliūčiau į šį projektą labai norėčiau pasimokyti iš scenos grandų, patobulinti savo balsą“.

„Dangaus 2“ laimėtojas J.Lapatinskas tikina, kad atrankoje dalyvauti nusprendė, nes mano esąs įvairiapusiškas, todėl norėtų klausytojams parodyti dar nematytas savo asmenybės puses.

„Vilniaus kolegijoje studijuoju klasikinį dainavimą pas dėstytoją Vytautą Juozapaitį. Jis sakė, kad turėčiau pabandyti dalyvauti tokiame projekte“, - sakė J.Lapatinskas.

Kiekvieną šeštadienį, nuo rugsėjo 13 dienos, LTV žiūrovai išvyks 10 projekto dalyvių, kurie atliks po tris skirtingų žanrų kūrinius: operos, operetės bei roko operos. „Triumfo arfos“ dalyviai dainuos gyvai, akomponuojant Kauno simfoniniam orkestrui, diriguojamam Modesto Pitrėno.

Dalyvius vertins tiek komisija, tiek žiūrovai. Rengėjai kol kas neatskleidžia, kokį prizą gaus projekto laimėtojas, tačiau tikina, kad prizas bus pakankamai solidus, kad dainininkas pajustų savo atliekamos muzikos vertę.

„Triumfo arką“ ves aktorius Marius Jampolskis, Laura Imbrasienė bei Giedrius Masalskis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką