Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Triumfo arkoje“ valdo moterys

Ona Kolobovaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ona Kolobovaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį šeštadienį, gruodžio 19 d., 21 val. per LTV žiūrėkite „Triumfo arkos“ pusfinalį. Matysite tiesioginę transliaciją iš LRT klubo, kur dalyviai kartu su gerbėjais stebės „Triumfo arkos“ koncerto įrašą. Kelią į finalą skinasi 6 atlikėjai: Diana Tiškovaitė, Marta Lukošiūtė, Mindaugas Rojus, Kristina Zmailaitė, Joana Gedmintaitė ir Ona Kolobovaitė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praėjusioje antroje ketvirtfinalio laidoje auksinio balso konkursą paliko į 8-ą vietą patekęs Andrius Apšega ir į 7-ąją – Kęstutis Alčauskis. D.Tiškovaitei pasisekė – jos likimą „Triumfo arkoje“ nulėmė žiūrovai. Suskaičiavus žiūrovų skambučius per abi ketvirtfinalio laidas, paaiškėjo, kad Diana surinko 326 žiūrovų balsais daugiau negu K.Alčauskis. Todėl dainininkė, nors ir surinkusi vienodai balų kaip ir Kęstutis, vis dėlto užėmė lemtingąją 6-ąją vietą. Pirmoji vieta atiteko O.Kolobovaitei, o antroji – J.Gedmintaitei.

Akivaizdu, „Triumfo arkoje“ liko tik vienas vyras – M.Rojus. Šįkart jis scenoje parengė dar vieną staigmeną – nežymiai pakeitė savo kūrinio tekstą: vietoj priedainio žodžio „vita“ Mindaugas dainavo „Zita“. Ar tinka tokie juokai rimtame konkurse? Komisija tuo suabejojo...

Artėjančioje laidoje dalyviai atliks po du kūrinius – operos ir lengvesnio žanro (operetės, roko operos, miuziklo ar kino filmo garso takelio).

Šį kartą atlikėjų pasirodymus vertins komisijos nariai Vytautas Juozapaitis, Sigutė Stonytė, Zita Kelmickaitė ir Vladimiras Prudnikovas.

Nepamirškite, kad ir jūs, žiūrovai, esate svarbūs auksinio balso konkurso dalyviams. Balsuokite, nes ir jūs spręsite, kurie du atlikėjai šį šeštadienį iškris, o kurie keturi verti keliauti finalą. Po artėjančios pusfinalio laidos beliks tik vienintelis „Triumfo arkos“ finalo koncertas, ir jį visą tiesiogiai transliuos Lietuvos televizija.

Labai svarbi dalyviams, kupina gražiausių jausmų kalėdinė „Triumfo arka“ – šį šeštadienį, gruodžio 19 d., po „Panoramos“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką