Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 26d. 10:46

Trūksta pasitikėjimo

Ramunė Pajuodytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Ramunė Pajuodytė

Labas, Ramune. Skaičiau skaičiau tavo istorijas ir nusprendžiau pasiklausti tavo patarimo. Su ja esu jau 3 metus. Iš pradžių viskas buvo gerai, bet laikui bėgant atsirado nepasitikėjimo, pradėjome pyktis. Teko ir išsiskirti keletui mėnesių. Susitaikėme. Viskas kaip ir atsistojo į savo vėžias, bet kankina nepasitikėjimas. Kiekviename žingsnyje taip ir norisi pasekti ir įsitikinti, ar nemeluoja, bet nėra galimybių. Kaip atstatyti buvusį pasitikėjimą? Kaip vėl pamilti žmogų, kuris buvo įskaudinęs? Ar tai įmanoma? Kaip mums elgtis? Aurimas

Sveikas, Aurimai. Manau, jei tik tu labai norėsi atleisti ir mylėti žmogų, tikrai įmanoma vėl susigrąžinti pasitikėjimą tuo žmogumi bei pataisyti sušlubavusius jūsų santykius. Visgi treji metai kartu, tai ne trys mėnesiai - daug bendro išgyventa, patirta, nueita nemažai kelio kartu.

Krizių poros gyvenime pasitaiko neretai. Žmonės pykstasi, net kuriam laikui išsiskiria, nutolsta ir vėl grįžta, kad sukurtų visai kitokios kokybės santykius. Žinoma, kartais atsiradęs plyšys, netikrumo, nesaugumo bei nepasitikėjimo jausmas pagimdo galutinę prarają, svetimumą tarp dviejų. Tada nebelieka kelio atgal, nes kai sugriūna pamatas, esmė, santykiai tęstis daugiau nebegali. Daug kas priklauso nuo jūsų abiejų norų, jausmų gilumo, emocinės brandos, pastangų puoselėti savo santykius.

Taigi kiek tu esi pasiruošęs atsisakyti savo savininkiškumo, pavydo, užgautos vyriškos savimeilės? Kiek pats esi ištikimas ir atsidavęs savo draugei bei esi vertas jos pasitikėjimo tavimi, kiek esi pasiruošęs ja rūpintis ir mylėti? Kiek, manai, pats esi kaltas dėl to, kad pradėjote pyktis, nesutarti ir teko tuos kelis mėnesius būti atskirai? Visų pirma, svarbu pradėti nuo savęs ir susimąstyti apie savo atsakomybę santykiuose.

Pasistenk nekaltinti kito, visaip įtarinėti, tikrinti, priekabiauti, o atsigręžti į save. Venk įsijausti į aukos vaidmenį. Priekaištais, skriaudos, nuoskaudos jausmo aitrinimu meilės nesusigrąžinsi. Jums reikia stengtis suprasti vienas kito poreikius ir išmokti juos gerbti, daugiau vertinti vienas kitą ir nebijoti tą aiškiai parodyti. Draugė turi matyti, girdėti, kad ji iš tiesų tau labai rūpi, o tu savo ruožtu - kad ji tavimi didžiuojasi, žavisi, gėrisi. Sėkmės jums!

Temos: 2 Santykiai Meilė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką