Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 lapkričio 28d. 23:03

Trumpametražiame filme „Persona“ Edita Vilkevičiūtė nusifilmavo visiškai nuoga

Edita Vilkevičiūtė filme „Persona“
Stop kadras / Edita Vilkevičiūtė filme „Persona“

Garsiausia Lietuvos manekenė Edita Vilkevičiūtė (24 m.) tapo specialiai erotiniam žurnalui „25 Magazine“ sukurto režisieriaus Gordono von Steinerio trumpametražio filmo „Persona“ žvaigžde.

Filmas buvo išleistas kartu su trečiuoju erotinio žurnalo „25 Magazine“, kurio redaktorė ir įkūrėja yra lenkų manekenė Anja Rubik (30 m.), numeriu.

Filme „Persona“ iš Kauno kilusi Edita Vilkevičiūtė vaidina savimylą gražuolę, pasiklydusią savo pačios kūniškose fantazijose.

„Narcisizmas yra labai susijęs su mada, – Style.com apie filmo idėją pasakojo Anja Rubik. – Nors tai laikoma negatyviu dalyku, dauguma žmonių be to nebūtų tokie galingi kaip yra dabar. Tai tamsi zona, taigi narcisizmas pasirodė įdomi tema interpretacijai.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką