Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2019 kovo 15d. 14:57

Trylikametis fortepionistas pavergė I.Stasiulytės širdį: „Noriu įsimylėti kaip pirmą kartą“

Liudvikas Račys
TV3 nuotr. / Liudvikas Račys

Projekte „Lietuvos talentai“ į sceną lipa ne tik apie šlovę ir žinomumą svajojantys dalyviai, bet ir tie, kurie sėkmę pasiekė sunkiu darbu ir atsidavimu. Trylikametis Liudvikas Račys – vienas iš tokių. Berniukas gyvena Vilniuje ir mokosi septintoje klasėje. Mokytis groti fortepijonu jis pradėjo penkerių metų. Septyneri metai triūso nenuėjo veltui. Berniuko talentas – didžiulis, o darbo vaisiai matyti visiems. 

Pradėti groti šiuo muzikos instrumentu Liudviką paskatino tėvai. Berniuko tėtis – pianistas, šiuo metu jį mokantis groti. Mama – taip pat muzikantė, brolis groja fleita.

„Mano šeima labai muzikali. Mėgstu groti, bet fortepijonas reikalauja labai daug darbo. Ir tas labai vargina“, – pasakoja „Lietuvos talentų“ dalyvis. Laisvu metu berniukas mėgta žaisti krepšinį, video žaidimus ir dainuoti.

Nepaisant ilgo ir varginančio sėdėjimo prie fortepijono, Liudvikas sako, kad jei dabar galima būtų rinktis pačiam, jis pasirinktų... fortepijoną.

Pasiekimai tarptautiniuose konkursuose, besižavinčios minios ir liaupsės atperka visus vargus. Nuoširdusis Liudvikas scenoje ne tik gros. Berniukas demonstruos ir savo vokalinius duomenis. „Lietuvos talentuose“ jis atliks labai seną dainą.

„Lietuvos talentų“ teisėjai Ineta Stasiulytė, Marijus Mikutavičius ir Ineta Stasiulytė negailėjo komplimentų Liudvikui ir jo talentui. Teisėjus sužavėjo ne tik berniuko gabumai, bet ir asmenybė.

TV3 nuotr. /Liudvikas Račys
TV3 nuotr. /Liudvikas Račys

„Aš vėl noriu įsimylėti kaip pirmą kartą. Sužadinai jausmus – tavo pasirodymas buvo tyras meilės gurkšnis. Jis įkvėpė mylėti. Dainuodamas ir grodamas buvai labai gražus“, – komplimentus Liudvikui po pasirodymo išsakė I.Stasiulytė.

„Jei šį pasirodymą įdėtumei į „Facebook“, niekada gyvenime nebūtumei laisvas. Tai yra jautru, mergaitės turėtų apsiašaroti ir nešti tau vakarais pliušinius meškučius. Krautų po langais, kol pasiektų balkoną, įliptų į vidų, sėstų šalia prie fortepijono ir verktų tau ant peties. Tikrai labai gražu“, – projekto dalyvį gyrė M.Mikutavičius.

„Tu labai jaudinaisi ir be reikalo. Viskas pavyko, puikiai padainavai, atnešei jausmą į mūsų sceną. Turi puikią asmenybę, esi labai talentingas vyras. O to ir reikia“, – sakė J Jankevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką