Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 19d. 14:12

„Trys seserys“ atšventė antrąjį gimtadienį: prie projekto prisijungia dar 8 žinomos moterys

Kristina Kaikarinė, Simona Nainė, Rima Olberkytė-Stankus, Agnė Grigaliūnienė,  Julija Tumaitė
Tomo Stasevičiaus nuotr. / Kristina Kaikarinė, Simona Nainė, Rima Olberkytė-Stankus, Agnė Grigaliūnienė, Julija Tumaitė

Daugiau nei trisdešimt tūkstančių moterų šalyje vienijantis projektas „Trys seserys“ trečiuosius gyvavimo metus pasitiko Panevėžyje! Į gimtadienio šventę atvykusios garsios moterys su panevėžietėmis dalinosi asmenine įkvepiančia patirtimi.

Anot projekto įkūrėjos Rimos Olberkytės-Stankus, naują sezoną „Trys seserys“ pradeda su dar didesne jėga – prie projekto prisijungia net aštuonios garsios moterys – projekto ambasadorės, su kuriomis per metus planuojama apvažiuoti devynis šalies miestus, susitikti su moterimis ir dalintis patirtimi ir įkvėpimais. Būtent taip ir vadinsis naujasis sezonas – „Įkvėpimai“.

„Liesime visas temas: nuo sąmoningos motinystės ir kaip būti ne tobulomis, o laimingomis mamomis iki smurto artimoje aplinkoje, nuo kaip gyventi laimėje su savimi iki būtinų pokyčių gyvenime ir sprendimų, kuriuos turime priimti dabar, nuo idėjos kurti kažką savo iki jos įgyvendinimo ir sėkmių bei pamokų, apie kūną, apie moterystę, stereotipus, meilę sau ir apie tai, kad visos mes išgyvename tą patį ir nesame vienišos. Per daug skaudžių dalykų šiuo metu vyksta Lietuvoje, norisi tai keisti ir kuo greičiau, – sako projekto kūrėja R.Olberkytė-Stankus. – Jau šiandien esame laukiamos šešiolikoje šalies miestų ir miestelių, moterims šios patirtys, atviras pokalbis ir dalijimasis be galo svarbus. Gana rožinių istorijų, kalbėsime apie kasdieną tokią, kokia ji yra.“

Tomo Stasevičiaus nuotr./Simona Nainė, Rima Olberkytė-Stankus, Agnė Grigaliūnienė
Tomo Stasevičiaus nuotr./Simona Nainė, Rima Olberkytė-Stankus, Agnė Grigaliūnienė

Moteris bendrumui ir atviram pokalbiui šiemet kvies šios projekto „Trys seserys“ ambasadorės: verslininkė Agnė Grigaliūnienė, dainininkė Simona Nainė, dizainerė Julija Janus, TV laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, žurnalistė Rasa Tapinienė, reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė, aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė, verslininkė Rasa Martens ir projekto kūrėja R.Olberkytė-Stankus.

Pirmasis susitikimas su naujomis ambasadorėmis įvyko savaitgalį Panevėžyje, prekybos centre „RYO“, kur antrojo gimtadienio šventėje įkvepiančiomis mintimis dalijosi Agnė Grigaliūnienė ir Simona Nainė.

Šventės metu dainas dovanojo „X faktoriaus“ dalyvė Marija Grabštaitė ir A.Grigaliūnienė, panevėžietėms įteikta ir pažadėtoji dovana – nemokamų seminarų ciklas su projekto psichologe, neuroedukatore Julija Tumaite. Tai jau tapo projekto tradicija – pernai nemokamų seminarų ciklas dovanotas Rokiškio krašto moterims. Per dvejus metus „Trys seserys“ suorganizavo net 101 nemokamą seminarą Vilniaus, Klaipėdos, Rokiškio, Ukmergės, Marijampolės, Vilkaviškio ir Šakių krašto moterims.

Tomo Stasevičiaus nuotr./Projekto „Trys seserys” gimtadienio akimirka
Tomo Stasevičiaus nuotr./Agnė Grigaliūnienė

Paremti vieną didžiausių pagalbos moterims projektą gali kiekvienas, įsigydamas daiktų, drabužių seserų labdaros butike Klaipėdoje ir ineternete. Taip pat, „RYO gerumo klubo“ suvenyrų Panevėžyje – visos surinktos lėšos bus skiriamos projektui „Trys seserys” ir pagalbai Panevėžio moterims. RYO yra bene pirmasis prekybos centras Lietuvoje, kuris už savo suvenyrų prekybą atsisako pelno ir pajamų, o visą surinktą sumą skiria labdarai. Seminaruose laukiamos visos moterys, šie ypač vertingi seminarai joms nieko nekainuos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką