Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Montvydo mylimoji Veronika nepateko tarp 14-os „Tu gali šokti“ finalininkų

Donatas Montvydas ir Veronika Brasaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Donatas Montvydas ir Veronika Brasaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį TV3 eterį vėl užėmė šokiai. Šįsyk projekte „Tu gali šokti“ žiūrovai pamatė jau atrinktus šokėjus, kurie rungėsi dėl galimybės tęsti pasirodymą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prieš tai dvi laidas garbinga komisija rinko geriausius šokėjus iš visų atrankos dalyvių ir teikė jiems auksinius bilietus į tolesnį etapą.

Papildyta 20.27 val.: Šio sekmadienio laidoje – 2 dienų šokių stovyklos įspūdžiai. Pirmoji naujiena – viena mergina Vasilisa, nes pažeidė sutarties sąlygose numatytą konfidencialumą, turėjo palikti šou ir važiuoti namo. Savo pamokas su profesionalais šokėjai pradėjo nuo hiphopo. Vaikinai ir merginos šoko atskirai, o komisija tik stebėjo šokėjų mėginimus perkąsti nežinomą stilių ar parodyti mėgstamus judesius. Sudėtingiausiai sekėsi atėjusiems iš pramoginių ar smortinių šokių pasaulio. Parodomąjį šokį po pamokos parodę vaikinai klausydamiesi pagausėjusios komisijos pastabų sulaukė skirtingų vertinimų. Jiems linkėta drąsos, ryžto. Merginoms komisija linkėjo demonstruoti daugiau emocijų ir kritikavo už akivaizdų šokį ne savo rogėse. Daliai šokėjų iš karto teko palikti sceną ir pasišalinti. Šokėja Elena nesulaikė ašarų po komisijos sprendimo, bet tikino palaikysianti kolegę Jekateriną.

Antrai vaikinų grupei komisija linkėjo nepersistengti rodant judesių mišrainę, siūlė atsisakyti mergaitiškų judesių, maivymosi. Sėkmė lydėjo tuos, kam netrūko žavesio. Kitoje merginų grupėje pasirodė net dvi baletą šokusios merginos. Vienai jų – Eglei – pristigo hiphopo gebėjimų, tačiau N.Juška patikėjo merginos potencialu ir ištarė „taip“. Komisijoje sėdintis Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas turėjo vertinti savo mokinę Modestą.  Jis barė už tiesias kojas, o mergina mėgino pasiteisinti. Teisėjai nutarė, kad šokėjai galima leisti šokti toliau, tačiau ši nepagailėjo piktų žodžių už įsiutinusią kritiką.

Papildyta 20.39 val.: Kita šokių pamoka – ča-ča-ča. Jos metu laidos dalyviai buvo suskirstyti poromis burtų būdu. Daugelis jų, niekada nešokę poromis, turėjo ne tik parodyti save, bet ir padėti partneriui. Išgirdę komisijos verdiktą „iki kitų metų“, ašarų nesulaikė ir kai kurie vaikinai. Tie, kuriems leista keliauti toliau, netvėrė džiaugsmu. Po pirmosios pamokos progą pasitaisyti gavusi balerina Eglė neteko savo šanso. Nors mergina ir mėgino derėtis, teisinosi neturėjusi aukštakulnių, komisija šįsyk laikėsi savo ir atsisveikino. Jos partneris breikeris ir socialinis pedagogas perėjo į kitą etapą.

Papildyta 21.07 val.: Miuziklo stiliaus šokį likę dalyviai mokėsi trečiąjį. Šokėjai turėjo išmokti ne tik sinchroniškų judesių, bet ir pademonstruoti improvizacinius gebėjimus. N.Juška įvertino bendrą visų pasirodymą necenzūriniu žodžiu. Gerąja prasme. „Pats norėjau eiti su jumis šokti“, – sakė jis. Komisija labai džiaugėsi tuo, kad visi dalyviai šįsyk puikiai atsiskleidė. Jie apgailestavo, kad po tokio gero pasirodymo su dalimi šokėjų teks atsisveikinti.

Kai kuriems jie sakė „iki“ dėl to, nes nebuvo pakankamai ryškūs. „Sako, geras šokėjas, gerai judi. Aš gi gerai šoku. Kai tiek nueini... paima ir išmeta“, – braukdamas ašaras sakė iškritęs dalyvis. Jis apgailestavo, kad komisija anksčiau nepasakė, jog jo šokiams pritrūko ekspresijos. Ašarų neslėpė ir po jo iškritusi mergina. Šokėjų liko vis mažiau. Po pirmosios repeticijų dienos jų liko 24. Atsigaivinę pirtyje ir baseine visi šokėjai traukė kartu nakvoti į viešbutį.

Papildyta 21.37 val.: Kitą dieną šokėjai pradėjo nuo džiazo. Komisija negailėjo pastabų ir patarimų. „Vaikštai per repeticijas kaip gaidys po vištidę, nematau užsispyrimo“, – profesionaliam šokėjui Vytautui sakė N.Juška. Už nenatūralumą ir pastangų stygių kritikos pažėrusi komisija su juo atsisveikino.

Pasibaigus visoms pamokoms projekto dalyviai komisijai demonstravo solinį numerį. Vertintojams teko priimti nelengvą sprendimą – išrinkti 14-a, kurie tęs kovą projekte. Laimingųjų, patekusių į 14-tuką, veidus puošė nenutrinamos šypsenos ar džiaugsmo ašaros.

Nepatekusieji liūdesį reiškė ašaromis – jų lieti nevengė ir vaikinai, ir merginos, jiems projektas užvėrė duris.

Tarp nepatekusiųjų į kitą etapą buvo ir Donato Montvydo draugė Veronika Brasaitė. Dar prieš šou mergina buvo kupina pasitikėjimo savimi ir sakė, kad jai netrūksta nei charizmos, nei plastikos, o šokėjos profesionalumo iš jos gali pasimokyti ir teisėjai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką