TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tu gali šokti“ paliko pirmieji dalyviai

Laidos akimirka
Ronaldo Grizicko/BFL nuotr. / Laidos akimirka.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš sostinėje esančių „Forume Palace“ rūmų TV3 televizija transliavo antrąją šokių projekto „Tu gali šokti“ laidą, kurios metu iš projekto pasitraukė pirmieji dalyviai. Pastarųjų likimą kartu su balsavusiais žiūrovais nulėmė projekto komisija: Jurijus Smoriginas, Jūratė Sodytė bei Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 Pagal projekto taisykles, pasirodžius visoms septynioms dalyvių poroms trys mažiausiai žiūrovų balsų gavusios poros pateko į projekto „karštąją zoną“, kurioje dėl išlikimo dalyviai kovėsi jau asmeniškai, o jų likimą nulėmė komisija. Žiūrovų sprendimu, į „karštąją zoną“ antrojoje laidoje pateko Kristinos ir Dominyko, Rugilės ir Edvardo bei Aušros ir Gintaro poros. Šokėjai komisijai demonstravo 30 sekundžių trukmės solo pasirodymus, o prasčiausiai, komisijos nuomone, pasirodė Aušra ir Gintaras. Šie dalyviai daugiau nebetęs kovos projekte.

 
Jausmai ir energija tryško per kraštus
 
Pirmoji scenoje pasirodė Kristinos ir Dominyko pora, scenoje atlikusi jausmingą rumbą. Šokėjai žiūrovams šokiu demonstravo plačią jausmų amplitudę nuo pykčio ir skausmo iki meilės, o jų pasirodymą komisija įvertino dviprasmiškai: „Buvo matyti noras viską teisingai atlikti techniškai, bet ne širdimi“, – komentavo D.Žebrauskas. „Mačiau pastangas, daugelis dalykų buvo labai estetiški ir gražūs“, – teigė J.Sodytė. „Dominykai, tu nebuvai tas vyras, kurio rankose Kristina jautėsi laiminga“, – konstatavo J.Smoriginas.
 
Gintaras ir Aušra žiūrovams pasirodė antrieji. Pora nustebino savo energija bei pademonstruotais akrobatiniais sugebėjimais, o visa tai neliko nepastebėta komisijos: „Man labai nepatiko vien dėl to, kad susirgote triukais. Čia buvo kvikstepas, o ne akrobatika. Jei aš norėsiu akrobatikos, tai eisiu į cirką“, – rėkte išrėkė J.Smoriginas, kuriam priešratavo J.Sodytė tikindama, kad numeris buvo labai efektyvus. Poros pasirodymą itin palaikė salėje susirinkę žiūrovai.
 
Trečiasis sekė Rugilės ir Edvardo pasirodymas. Pora pasirodė pasipuošusi baroko stiliaus kostiumais, atsitempė į sceną galybę dekoracijų ir pademonstravo itin stilingą šokį. D.Žebrauskas išreiškė džiaugsmą Rugilės talentu, tačiau pabrėžė, jog Edvardui trūksta pastangų. „Norėčiau trenktelti Kęstučiui Baranauskui per smakrą už nekokią choreografiją“, – kritikavo J.Smoriginas.
 
Iššūkiai ir improvizacijos
 
Pauliaus ir Veronikos porai teko kone sudėtingiausia antrosios laidos užduotis – tautiniai šokiai. Vis dėlto, su užduotimi pora susitvarkė puikiai ir netikėtai: ji pasirinko rusų tautos šokius, Paulius įkūnijo jūreivį, o Veronikai teko mylinčios merginos vaidmuo. „Pauliau, su kiekviena laida tu vis geresnis ir geresnis!“ – gyrė D.Žebrauskas, vėliau išreiškęs šiokį tokį nusivylimą Veronikos pasirodymu. Energijos ir įtaigos pasirodyme šiek tiek pasigedo ir J.Sodytė.
 
Penktoji pasirodė Sandros ir Tomo pora, scenoje pademonstravusi itin aršų ypatingo tikslumo reikalavusį šokį, pavadintą džiazo improvizaciją. „Valio!!! Šaunuoliai! Štai kokia energija turi būti čia!“ – džiaugsmu tryško J.Sodytė. „Valio Aleksandrui Jankauskui – jis padėjo šiai porai atsiskleisti!“ – šokėjus gyrė ir J.Smoriginas.
 
Hip-hop’as ir D.Žebrausko ašaros
 
Airidas ir Airida į sceną žengė priešpaskutiniai ir žiūrovams pademonstravo šiuolaikinio šokio kompoziciją. Tramdomuosius marškinius pasirodymo metu vilkėjusi pora nustebino publiką šokio jaukumu, akrobatiniais elementais bei netikėta pasirodymo pabaiga: Airidas šokį baigė pagalve „uždusindamas“ partnerę. D.Žebrauskas porai plojo atsistojęs: „Tai geriausia, ką šiandien mačiau“, – tikino jis tramdydamas ašaras. Komisijos nariui antrino J.Sodytė.       
 
Paskutinioji pasirodė Mantės ir Justo pora, scenoje apsimetusi mokinukais. Nepailsdamai flirtavusi ir begalinę ekspresiją hip-hopo šokyje demonstravusi pora pelnė galybę žiūrovų ovacijų, o komisijos nariai šokį vertino dviprasmiškai: J.Smoriginas jame pasigedo natūralumo, o J.Sodytė tikino pasigedusi choreografinio siautėjimo, nors sutiko, jog pasirodymas atrodė efektingai.
 
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką