Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 20d. 15:38

„Tu gali šokti“ projekte – vyrų ašaros ir moterų intrigos

Šokėja Elena Leonova
TV3 nuotr. / Šokėja Elena Leonova

Šį sekmadienį 20 val. „Tu gali šokti“ projekte virs tikros aistros. Iš keturiasdešimt atrinktų šokėjų toliau kovą galės tęsti tik keturiolika – septynios merginos ir septyni vaikinai. Visi TV3 šokių projekto dalyviai bus suporuoti, tačiau šoks kiekvienas už save. Nuo gegužės 2 dienos šokių mėgėjai galės balsuoti už jiems patikusius šokėjus ir taip lemti, kurie dalyviai užtikrintai žengs link finalo ir kam teks atsisveikinti su projektu.

Teisėjai ir žiūrovai vertins ne tik šokėjų kuriamą šou, bet ir gebėjimą šokti įvairiausių stilių šokius – nuo liaudies iki pramoginių, nuo meninių iki gatvės judesių.

Ateinančio sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai pamatys, kaip dėl vietos keturioliktuke kovos keturios dešimtys drąsuolių, pasiryžę kelioms dienoms izoliuotis nuo išorinio pasaulio ir gyventi vien šokiu. Choreografų patarimai ir pastabos, teisėjų replikos, įtampa, ašaros ir didelis noras šokti. Kas pateks į geriausių Lietuvos šokėjų keturioliktuką, sužinosite balandžio 25 dieną, 20 val. per TV3.

Intrigos ir aistros tarp teisėjų išrinktų „Tu gali šokti“ dalyvių prasidės nuo pirmos minutes. Dar prieš pačią pagrindinę repeticiją šokėja iš Vilniaus bus priversta palikti projektą.

„Vasilisa, be didesnės kovos atrankose gavusi auksinį bilietą, šiandien šiurkščiai pažeidė projekto taisykles ir nedelsiant buvo pašalinta iš tolimesnės kovos“, – apie vieną iš dalyvių pasakoja „Tu gali šokti“ vedėjas Leonardas Pobedonoscevas-Leo.

Mergina pripažino savo kaltę ir su dideliu liūdesiu paliko šou. Kodėl Vasilisos laidos kūrybinė grupė paprašė tučtuojau palikti šou, sužinosite netrukus.

„Žinau, kad nepagalvojau, ką darau. Pasimokiau. Visam gyvenimui. Bet turiu metus tobulintis, ruoštis ir kitais metais įrodysiu, kad mano klaida man tik į naudą“, – net neturėjusi teisės atsisveikinti su kitais projekto dalyviais salę paliko Vasilisa.

Šį sekmadienį prie TV3 ekranų susirinkusių šokių gerbėjų laukia didžiausia ašarų liūtis. Pirmoji įtampos neištvers Elena Leonova. Įvairiuose šokių projektuose dalyvausi Elena prieš kameras dar bandys valdyti savo emocijas, tačiau nuėjusi į persirengimo kambarėlį mergina pratrūks.

„Nesitikėkite, aš tikrai neverksiu. Esu profesionalė, negaliu daryti klaidų. Aš galiu šokti. Tikrai dar šoksiu“, – pratrūks jauna moteris. Kodėl tarp „Tu gali šokti“ keturiasdešimties laimingųjų šokėjų patekusi mergina nesuvaldė emocijų ir pratrūko? Įtampa daro savo. Trečioje šokio laidoje verks ne tik moterys, bet ir vyrai.

„Aš nepateisinau ne tik savo, bet ir šeimos vilčių. Man labai skaudu. Nežinau ar dar šoksiu“, – kūkčiodamas kalbės šiemet abitūros egzaminams besiruošiantis šokėjas iš sostinės.

Kodėl „Tu gali šokti“ šokėjai raudos ir kas priverčia dalyvius susilaukti griežčiausios bausmės, sužinosite sekmadienį, balandžio 25 dieną, 20.00 val. tik per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką