Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 25d. 15:50

Turtingiausias šalies verslininkas Nerijus Numavičius susituokė su Kaetana Leontjeva

Nerijus Numavičius ir Kaetana Leontjeva
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Nerijus Numavičius ir Kaetana Leontjeva

Ne veltui sakoma, kad daugelis gražiausių dalykų gyvenime nutinka spontaniškai. Per daug neplanuojant, iš anksto nederinant, be didelio pasiruošimo. Šį dėsnį asmeniškai pritaikė ir turtingiausias Lietuvos verslininkas, pagrindinis „Vilniaus prekybos“ akcininkas Nerijus Numavičius (48) bei jo išrinktoji, Lietuvos laisvosios rinkos instituto vyresnioji ekspertė Kaetana Leontjeva (30).

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių akimirka

Ketvirtadienio popietę Vilniaus Santuokų rūmuose jiedu ištarė vienas kitam lemtingąjį „taip“.

„Jaučiamės puikiai, nuotaikos tikrai džiugios“, – po ceremonijos lakoniškai pakomentavo jaunavedžiai. Jų šypsenos neleido tuo suabejoti – pora buvo puikios nuotaikos tiek prieš ceremoniją, tiek po jos.

Žinia apie poros vestuves net jų šeimos nariams ir bičiuliams buvo gana netikėta. Apie tai, kad ketvirtadienį jiedu žada sumainyti žiedus, artimieji sužinojo tik antradienį, likus porai dienų iki šventės.

„Suprantame, kad kviesti svečius į vestuves ne prieš metus, o tą pačią savaitę – gana neįprasta. Tačiau tiesiog nenorėjome visko sureikšminti. Tiesą sakant, patys vestuvių datą sugalvojome tik pirmadienį. Tiesiog pabudę supratome – laikas“, – Žmonės.lt kalbėjo K.Leontjeva.

Ir nors netikėtas kvietimas poros draugams tapo tikra staigmena, judviejų vestuvės buvo ilgai lauktos. Pora susipažino prieš ketverius metus, tiek laiko tęsiasi jų draugystė.

„Nerijus – žinomas Lietuvoje žmogus, aš dirbu žinomame institute. Vienas apie kitą buvome daug girdėję, tačiau asmeniškai pažįstami nebuvome. 2011-ųjų rugsėjį Nerijus pakvietė mane kavos. Tai buvo lemtingas pasimatymas“, – pasakojo K.Leontjeva.

Meilė iš pirmo žvilgsnio? „Ne visai, – sako ji. Tačiau netrukus šypsodamasi priduria. – Bet iš antro tai tikrai. Iškart kritome vienas kitam į akį.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Nerijus Numavičius ir Kaetana Leontjeva
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Nerijus Numavičius ir Kaetana Leontjeva

Po trejų metų draugystės K.Leontjeva sulaukė pasiūlymo tekėti. Pasak jos, praėjusių metų rugpjūtį vykusios sužadėtuvės buvo labai romantiškos. Mylimosios rankos N.Numavičius paprašė ne Lietuvoje – tuomet pora viešėjo svečioje šalyje.

Tuomet N.Numavičius savo išrinktajai padovanojo prabangų balto aukso „Tiffany“ žiedą, tos pačios firmos žiedus jiedu pasirinko ir vestuvėms.

„Jie labai paprasti, tačiau puošnūs. Labai dera prie sužadėtuvių žiedo“, – sakė K.Leontjeva.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių akimirka

Šventės dieną jaunikis vilkėjo specialiai šiai progai įsigytą tamsiai mėlyną „Armani“ kostiumą, nuotaka – kokteilinę „Dolce & Gabbana“ suknelę, kurią dar prieš kelis mėnesius atsisiuntė internetu.

„Kadangi pareiškimus tuoktis buvome padavę jau seniau, suknele pasirūpinau iš anksto. Vestuvių datą keitėme, tačiau juokiausi, kad svarbiausia – iš anksto pasirūpinti suknele ir jaunikiu, o visa kita, kaip rodo patirtis, galima spėti suorganizuoti ir per tris dienas“, – linksmai pasakojo K.Leontjeva.

Prabangias vestuves planuoti ėmėsi Jogaila Morkūnas. „Ne kiekvienas ryžtųsi per tris dienas suorganizuoti šventę. Jogaila net sakė įsirašys šį renginį į savo CV – kaip per trumpiausią laiką suorganizuotą vakarėlį“, – sakė Kaetana.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Nerijus Numavičius, Kaetana Leontjeva, Ignas Staškevičius ir Edita Maslauskaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Nerijus Numavičius, Kaetana Leontjeva, Ignas Staškevičius ir Edita Maslauskaitė

Svečiams dainuos Gytis Paškevičius, Vaidas Baumila ir Selas

Po oficialios ceremonijos jaunieji planuoja surengti smagią šventę, kurioje dalyvaus apie pusantro šimto kviestinių svečių: ne vienas žinomas žmogus, tarp kurių – verslininkai, politikai, pramogų pasaulio atstovai.

Muzikinę programą renginyje ruošia ir Gytis Paškevičius, Vaidas Baumila, čia laukiama ir Egidijaus Dragūno pasirodymo.

„Egidijus – mūsų geras draugas. Daug su juo bendraujame, todėl labai džiaugiamės, kad jis sutiko padainuoti. Tuo tarpu Gytis Paškevičius dainuoja ir lietuviškai, ir rusiškai. Man tai svarbu, nes turiu rusų ir ukrainiečių kraujo, norėjome, kad visi giminės būtų laimingi“, – sakė K.Leontjeva.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Kaetana Leontjeva
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Kaetana Leontjeva

Visų svečių pora paprašė padovanoti jiems po nuotrauką, kurioje svečiai įsiamžino su abiem ar vienu iš jaunųjų. „Norime pradėti savo šeimos albumą, todėl prašėme visų prie jo prisidėti“, – sakė nuotaka.

Po vestuvių Kaetana pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Leontjeva-Numavičiene.

Poros santuokos liudininkais ceremonijoje buvo Laisvosios rinkos instituto viceprezidentė Edita Maslauskaitė ir vienas koncerno „VP grupė“ akcininkų Ignas Staškevičius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių akimirka

Pasak nuotakos, tiek ji, tiek Nerijus jau seniai norėjo vestuvių, todėl apie gyvenimą drauge nesusituokus net nesvarstė. Už turtingiausio Lietuvos verslininko ištekėjusi Kaetana neatskleidė, ar jiedu pasirašė vedybų sutartį.

„Tai jau teisiniai dalykai. Nelabai noriu apie tai kalbėti“, – sakė ji.

Jaunavedžiai užsiminė svajojantys apie šeimos pagausėjimą. Kol kas povestuvinės kelionės pora neplanuoja.

Kaetanai Leontjevai ši santuoka pirmoji, Nerijui Numavičiui – antroji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką