Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 13d. 13:55

„TV inspektorius“ skaičiuos Prezidento rezidencijų išlaidas ir teisėjų atlyginimus

Kadras iš laidos „TV inspektorius“
TV3 nuotr. / Kadras iš laidos „TV inspektorius“

Naujoji TV3 laida, pasiryžusi suskaičiuoti visus valdininkų pinigus, jau pirmosiose laidose „griebia jautį už ragų“ ir imasi rimčiausių temų. „TV inspektoriuje“ dirbantys profesionalūs ir drąsiai korupcijai „ne“ sakantys žurnalistai belsis į aukščiausių rangų Lietuvos valdininkų duris. Jau nuo kovo 16 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais rodoma laida siūlo keturias pirmąsias intriguojančias temas.

Artėjant prezidento rinkimams „TV inspektorius“ domisi, kur gyvens naujasis šalies vadovas. Maža to, kad Turniškėse esanti Prezidento rezidencija jau keletą metų stovi tuščia, o valstybei tenka mokėti už jos išlaikymą. Paaiškėjo, kad Daukanto alėjoje yra statoma antroji Prezidento rezidencija. „TV inspektorius“ klausia, ar krizės metu Lietuvos prezidentui tikrai reikia dviejų rezidencijų?

Antra tema apie policijai skiriamų lėšų paskirstymą. Policininkams trūksta pinigų kasdienėms reikmėms, mažinamos jų darbo išlaidos ir tai tiesiogiai gali paveikti kiekvieno piliečio saugumą, o šalį ir jos gyventojus saugantys pareigūnai atleidžiami iš darbo. Pasirodo, kad rūpinamasi ne šių sričių finansavimu – įvairiose programose numatyti milijonai litų statyboms ir rekonstrukcijoms. Ar neatsitiks taip, kad atnaujintose nuovadose ir komisariatuose nebebus kam dirbti?

Kodėl Lietuvos Seimas gali sumažinti algas policininkams, bet nesugeba apkarpyti atlyginimų teisėjams? Tai jau trečiosios „TV inspektoriaus“ laidos tema. Kiek mūsų šalyje uždirba Temidės tarnai – teisėjai, ir kodėl jie patys solidarumo su visuomene labui sunkmečiu neatsisako dalies savo uždarbio? Atsakymai paaiškės jau pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.10 val. per TV3.

Be to, kitą savaitę „TV inspektorius“ TV3 žiūrovų paklaus: „Ar norėtumėte už savo namą gauti tris kartus daugiau pinigų negu jis vertas? Galvojate, kad tai neįmanoma?“. Pasirodo, ir dar kaip įmanoma. Vilniaus valdžia nesismulkindama sumokėjo didžiules sumas už pastatus ir žemę, reikalingą gatvėms tiesti. „TV inspektorius“ skaičiuoja, kiek nuostolių dėl to patyrė valstybė, t.y., mes visi.

Temos: 1 TV
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką