Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 rugpjūčio 7d. 11:18

TV laidų vedėja Eglė Skrolytė ir buvęs krepšininkas Jonas Elvikis laukiasi pirmos bendros atžalos

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis
2019-aisiais vestuvių ceremonijoje meilę vienas kitam prisiekę televizijos laidų vedėja Eglė Skrolytė (40) ir buvęs krepšininkas Jonas Elvikis (38) greitai turės dar vieną progą švęsti – pora laukia šeimos pagausėjimo, praneša 15min. Netrukus gimsiantis mažylis bus pirma bendra jųdviejų atžala

Ketvirtadienį 15min susisiekus su televizijos laidų vedėja, ji atvirauti apie savo nėštumą nepanoro ir susilaikė nuo komentarų. Tiesa, džiugia žinia kiek vėliau moteris pati pasidalijo su artimiausiais draugais socialinio tinklo paskyroje. Jųdviejų atžala turėtų gimti už pusmečio.

15min primena, kad E.Skrolytė už J.Elvikio ištekėjo 2019 m. liepos 31 d. Nors pora amžiną meilę vienas kitam planavo prisiekti Vilniaus santuokų rūmuose, tačiau numatytu laiku nepasirodė – susituokė slapta nuo pašalinių akių.

Kur vyko ceremonija, yra didelė paslaptis. Į ją buvo pakviesti tik keli žmonės, o jų paprašyta nesidalyti jokiomis detalėmis apie šventę.

Žinia apie poros vestuves net jų šeimos nariams ir bičiuliams buvo gana netikėta – sutuoktiniai džiugią žinią laikė paslaptyje, net ir artimiausi draugai nežinojo, kad pora planuoja pradėti bendrą gyvenimą kartu.

Ketverius metus draugystę puoselėjanti pora niekada nebuvo linkusi atvirauti apie asmeninį gyvenimą, retai pasirodydavo viešumoje.

Jų keliai susikirto pasitinkant 2015-uosius, po to buvo, kaip sako Eglė, gražus ir ilgas kavos gėrimo laikotarpis, nors iškart po pažinties vakaro pagalvojo, jog su šiuo žmogumi neprasilenks, sakė žurnalui „Žmonės“.

Tąkart duodamas interviu J.Elvikis pripažino visai nesidrovėjęs užkalbinti žinomos moters, o pirmąją pažintį prisimenantis iki šiol. Kaip pats sakė, nuo būsimos žmonos sklido laisvumas, paprastumas, kuris jį labiausiai ir sužavėjęs. O Eglė jos gyvenime atsiradusį Joną įvardijo kaip žmogų, kuris ją prikėlė iš miego.

Anksčiau E.Skrolytė buvo ištekėjusi už žurnalisto, laidų ir renginių vedėjo bei grupės „B'Avarija“ atlikėjo Juozo Liesio, su kuriuo turi du vaikus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

26:55
01:14
01:25

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką