Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 10d. 18:59

TV prodiuserio Laimono Kirkučio šeimoje nelaimė: dukrai prašo palaikymo ir aukštesnių jėgų pagalbos

Laimonas Kirkutis ir Jurga Kirkutė
Asmeninio albumo ir 15min nuotr. / Laimonas Kirkutis ir Jurga Kirkutė

TV prodiuserio Laimono Kirkučio ir jo žmonos Jurgos Kirkutės šeimoje – skaudi nelaimė. Kauno klinikų reanimacijoje atsidūrė viena iš dvynių dukrų, kuriai gruodį suėjo dveji metai. Po didžiųjų žiemos švenčių šeima išgirdo žinią, kuri buvo tarsi trenksmas iš giedro dangaus – mergaitei diagnozuotas smegenų auglys.

„Dabar dukra reanimacijoje Kauno klinikose, kur vyksta intensyvus stebėjimas. Trečiadienį buvo atlikta antroji operacija – jos metu iš galvos pašalintas auglys. Laukiame tyrimo rezultatų, po jų paaiškės auglys piktybinis ar ne“, – 15min apie dukros būklę pasakojo L.Kirkutis.

Visa tai prasidėjo praėjusių metų spalį. Šeima tuomet į medikus kreipėsi dėl dažnai rytais dukrai pasireikšdavusio pykinimo. Tačiau nustatyti diagnozę nebuvo lengva.

„Kai tokie simptomai, labai sunku rasti tikslią diagnozę – tai gali būti paprasčiausia žarnyno infekcija. Pagulėjome ligoninėje, simptomai kaip ir dingo, paleido namo. Bet paskui jie vėl atsirado“, – nelengvą kelią link diagnozės prisiminė L.Kirkutis.

Gruodį dukra vėl atsidūrė ligoninės priimamajame – tada gydytojai pasiūlė atlikti magnetinio rezonanso tomografiją. Po šio tyrimo ir paaiškėjo, kad galvoje slepiasi auglys.

Tada, kaip pasakoja, L.Kirkutis, dukrai buvo atlikta pirmoji operacija, kurios metu iš galvos pašalinti dėl auglio susikaupę skysčiai.

Asmeninio albumo nuotr./Laimonas Kirkutis
Asmeninio albumo nuotr./Laimonas Kirkutis

Antroji – auglio šalinimo operacija Kauno klinikose atlikta trečiadienį. Pasak L.Kirkučio, operacija praėjo gerai, pašalinta apie 90 procentų auglio, šeima džiaugiasi medikų darbu, jaučiasi esantys profesionalų rankose.

„Vieta, iš kurios pašalintas auglys, yra labai svarbi – ji atsakinga už daugelį kūno funkcijų – gali būti daug liekamųjų reiškinių. Nežinome, ar atsikurs kūno termoreguliacinės, hormonų funkcijos – auglys augo ant pagumburio, kuris už tai yra atsakingas. Taip pat jis buvo apsivyniojęs ir aplink akies nervus. Tad kol kas nėra aišku, ar dukra matys viena akimi“, – apie galimas auglio pasekmes dukros sveikatai kalbėjo L.Kirkutis.

Šiuo metu šeima laukia histologinio tyrimo rezultatų, po kurių paaiškės, ar auglys piktybinis – tai gali užtrukti savaitę.

„Kol kas pagalbos nereikia, tas auglys dabar pašalintas, nuo tyrimo rezultatų priklausys, koks bus tolimesnis gydymas. Labai svarbu žmonių palaikymas, šiuo metu daugiau nieko negalima padaryti. Jei kada nors ko nors reikės – kreipsimės į žmones viešai“, – 15min sakė L.Kirkutis.

Laimonas feisbuke dėkojo jo šeimą palaikantiems bičiuliams: „Jūsų geros mintys padėjo – operacija pavyko! Apie 90 proc. auglio buvo pašalinta. Ačiū jums už viską, ką darėte ir darote dėl mūsų dukros – tai veikia ir padeda.“

Kirkučių dukra sulaukė ir mažojo Teodoro linkėjimų. Berniuką ištiko panašus likimas, jam pernai Prancūzijoje buvo atliktos dvi operacijos, siekiant pašalinti smegenų auglį.

„Teodoras siunčia linkėjimus mažajai Martai ir linki kuo greičiau pasveikti!“ – linkėjimus feisbuke perdavė berniuko tėtis Laurynas Sadauskas.

„Marta pasveiks ir aplankys Teodorą!“, – dėkodamas atsakė Laimonas Kirkutis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Teodoro šeima kovoja už berniuko išgijimą: Prancūzijoje atlikta antra smegenų operacija

15min primena, kad Laimonas Kirkutis ir Jurga Ramanauskaitė susituokė 2016 metų birželį, po 16 metų draugystės.

Tų pačių metų gruodį porą aplankė dvigubas džiaugsmas – Laimonui ir Jurgai gimė dvynukės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po 16 metų draugystės susituokė TV prodiuseris Laimonas Kirkutis ir Jurga Ramanauskaitė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką