Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 28d. 16:48

„TV šeško“ laidoje Mia prisipažins esanti verksnė!

Mia
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Mia

Šį savaitgalį Vytautas ir Gytis į TV6 laidą „TV šeškas“ pasikvietė žmones, kurie iki kaulų smegenų yra gerai žinomi absoliučiai visiems Lietuvos gyventojams: skandalingąją Mią, Eugenijų Ostapenką, ir serialo „Nemylimi“ aktorių Gediminą Adomaitį.

Įprastu metu – penktadienį, 23.00 val., „TV šeškas“ laidoje išgirsite daug naujų ir dar negirdėtų dalykų apie visiems gerai žinomą atlikėją Viliją Pilibaitytę, geriau pažįstamą Mios vardu. Ją, kaip ir visus Lietuvos žmones, paveikė krizė, tačiau, Mia teigia, kad gerąja prasme, nes kai kiti verkia, jog nėra darbo, dainininkei jo atsirado žymiai daugiau. Net ramiai išsiverkti į pagalvę laiko nebeužtenka. Dainininkė prisipažins, kad tai daryti ji labai mėgsta ir kad ji – didelė verksnė. Mia laidoje „TV šeškas“ teigs, jog ji niekada neužsideda kaukės, visada sako tik tiesą. Kadangi pati Mia yra atvira, dėl to labai nemėgsta veidmainių ir, Mios teigimu, būtent tokia yra Natalija Zvonkė. Ko dar nemėgsta ir ką mėgsta Vilija Pilibaitytė, sužinosite penktadienį įsįjungę „TV šešką“ per TV6, praneša TV3.

Šeštadienio vakarą „TV šeško“ studijoje svečiuosis Eugenijus Ostapenka. Jis pripažins, jog labai nemėgsta žurnalistų, tiksliau neobjektyvių žurnalistų, kurie nuolat apie jį skleidžia įvairiausius melagingus gandus. Žurnalistai prikūrė, kad gerbiamas Eugenijus per savo gimtadienį taip pasigėrė, jog net griuvinėjo. Tačiau Eugenijus šį šmeižtą paneigs ir tvirtins, jog jo gimtadienis praėjo labai gražiai ir tvarkingai, be jokių girtavimų. Eugenijus aiškins, kad nemėgsta ir žmonių „prisoskių“, tokių kaip atlikėja Erika iš Kauno.

„Ėmė vaidinti, kad jinai mano meilužė“, – sakys Eugenijus.

Intriguojantys jo vaidai su dainininke Erika bus atskleisti tik laidoje „TV šeškas“ – šeštadienį 23.00 per TV6.

Po tokių karštų emocijų sekmadienio vakare Vytautas Šapranauskas nutars palepinti televizijos žiūrovus šiek tiek ramesniu pokalbiu ir pasikvies žmogų, kuris nėra garsus skandalais, tačiau turi ką papasakoti apie gyvenimą – Gediminą Adomaitį. Pikti liežuviai plaka, kad vaidmenį seriale „Nemylimi“ Gediminas gavo tik tėvo, gerai žinomo aktoriaus, Regimanto Adomaičio, dėka. Tačiau pats Gediminas šiuos gandus neigia. Jis patikins, kad nėra išpaikintas. Kurį laiką gyvenęs Londone aktorius dirbo nemažai juodų darbų, net ir batus valyti teko. Be to, Gediminas papasakos apie vairuojamą antikvarinį automobilį, kuriam lygiai tiek pat metų kaip ir jam pačiam.

Atviri pokalbiai apie gyvenimą, darbus ir pomėgius – ilgąjį TV6 savaitgalį laidoje „TV šeškas“!

Temos: 1 TV
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką