Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 27d. 13:56

TV3 eteryje užvirs protų mūšiai – kuriama legendinė laida „Kas? Kur? Kada?“

Saulius Urbonavičius-Samas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Saulius Urbonavičius-Samas

Prieš 37-erius metus Rusijoje, o vėliau ir kitose pasaulio šalyse fenomenaliai išpopuliarėjęs intelektinis televizijos šou „Kas? Kur? Kada?“ po ilgų derybų su laidos teisių turėtoju Shine International pagaliau atkeliauja ir į Lietuvą. Lietuviškąją versiją išskirtinėmis teisėmis transliuos TV3 televizija.

Kartu su TV3 laidą kuriančios prodiuserinės kompanijos „TV Manija“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas sako, kad tokia azartiška laida, kurioje dalyvausiantiems žymiausiems Lietuvos eruditams iššūkį mes patys TV3 žiūrovai, ko gero, šalies televizijų eteryje startuos pirmą kartą.

Ilgametę patirtį prodiusuojant ir kuriant tik aukščiausios kokybės televizijos laidas turintis prodiuseris S. Urbonavičius-Samas neabejoja, kad legendinio šou „Kas? Kur? Kada?“ ir Lietuvoje laukia pavydėtina sėkmė.

„Šalies televizijose jau seniai trūko tokio azartiško, uždegančio ir įdomaus žaidimo. Tarptautinė patirtis rodo, kad šis formatas patinka televizijos žiūrovams. Žmonės mėgsta azartą – sėdint namie prie televizijos ekrano norisi ir pačiam dalyvauti žaidime – mesti iššūkį šalies eruditams, pasitikrinti savo žinias“, – apie jau netrukus TV3 eteryje startuosiančią laidą kalba jos prodiuseris Samas.

Jau greitai visi TV3 žiūrovai bus pakviesti laidos kūrėjams siųsti pačius sukčiausius klausimus – apie pasaulio ir Lietuvos istoriją, politiką, geografiją, meno raidą ir kultūrą, sėkmingiausius verslo pavyzdžius ir kitas įvairenybes. Klausimai bus užduodami „Kas? Kur? Kada?“ laidos dalyviams. Dalyvių komandas sudarys gerai TV3 žiūrovams pažįstami akademikai, verslo ir pramogų pasaulio atstovai.

„Siekiame būti inovatoriais. Kaip tik todėl drauge laidą kurti pakviesime ir visus TV3 žiūrovus. Neabejojame, kad sulauksime daugybės intriguojančių klausimų, todėl bus įdomu, kokio aštrumo protus pademonstruos Lietuvos eruditai – juk niekas nenori pasitraukti be lengvos kovos“, – intriguoja Samas, su kūrybine laidos grupe jau buriantis intelektualiausių Lietuvos žmonių klubą.

Jis taip pat pabrėžia, kad tokio lygio laidai Lietuvoje susiformavo natūralus poreikis, TV3 televizija reaguoja į pakitusius tautiečių įpročius. „Prieš keletą metų atsiradę ir staigiai išpopuliarėję „Protų mūšiai“ Lietuvoje sukūrė tam tikrą terpę rastis naujiems projektams, tarp jų – ir televizijos. Naujosios laidos „Kas? Kur? Kada?“ formatas iš dalies primins minėtus žaidimus – tik jame iššūkį žymiausiems Lietuvos eruditams mes TV3 žiūrovai“, – laidos formatą atskleidžia S. Urbonavičius.

Pirmą kartą Rusijoje intelektualus televizijos šou „Kas? Kur? Kada?“ buvo parodytas dar 1975 m., vėliau laida fenomenalaus populiarumo susilaukė Bulgarijoje, Armėnijoje, Azerbaidžane, Gruzijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, o pernai – Turkijoje, Kazachstane ir JAV.

Smarkūs protų mūšiai intelektualiame TV šou „Kas? Kur? Kada?“ – jau netrukus per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką