Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 5d. 17:26

TV3 laidoje „Akistata“ – išskirtinis interviu su labiausiai šiuo metu kriminalistų ieškomu Drąsiumi Kedžiu

Kedys perduoda medžiagą žurnalistei.
TV3 nuotr. / Kedys perduoda medžiagą žurnalistei.

Šiandienos Kaune įvykusios dvi kraupios žmogžudystės privertė TV3 kriminalinės laidos kūrėjus skubiai keisti savo laidos temą ir į viešumą ištraukti ilgai kaupto žurnalistinio tyrimo medžiagą.

Trečiadienį, spalio 7 dieną, 19.40 val. TV3 laidoje „Akistata“ žiūrovų laukia naujausia, niekur nerodyta filmuota medžiaga, atskleidžianti pirmadienį įvykdyto didžiausio pastarojo dešimtmečio nusikaltimo, kuomet buvo nužudytas Kauno apygardos teisėjas ir dar viena su pedofilijos skandalu susijusi moteris, aplinkybes, teigiama pranešime spaudai.

Prieš kurį laiką duodamas interviu kriminalinės publicistikos žurnalistams labiausiai šalyje policijos ieškomas žmogus Drąsius Kedys žiūrėdamas tiesiai į kamerą prisipažino: „Jeigu nepavyks savo dukrelės prievartautojų nuteisti civilizuotais, teisiniais metodais, imsiuosi kitų, vis tiek tie išgamos priėjo liepto galą, visi iki vieno.“

Prieš mėnesį Drąsius Kedys apsilankė TV3 laidos „Akistata“ redakcijoje. Vyriškis rodė krūvas prašymų ir pareiškimų teisėsaugos institucijoms, maldavo paviešinti jo dukrelės prievartavimo istoriją ir atskleisti aukštus postus užimančių pedofilų tinklą. Taip pat pokalbyje su žurnalistais prasitarė, kad gali imtis ir kraštutinių priemonių. Sakė, kad atpildo sulaukti turėtų mažiausiai penki prievartautojai.

„Spėčiau nužudyti tris. Paskui mane sulaikytų. Kiti liktų laisvėje nenubausti“, – taip atsakė dabar tapęs ieškomiausiu šių dienų bėgliu D.Kedys į laidos vedėjo Kristupo Krivicko klausimą „Ar kartais nekyla noras pačiam įvykdyti teisingumą?“

Šio trečiadienio vakarą 19.40 val. „Akistatoje“ bus pateikta ne tik ši išskirtinė D.Kedžio išpažintis, bet ir žmogžudysčių vietose filmuota medžiaga, interviu su liudininkais, bėglio artimaisiais.

„Laidoje užduosime ir svarbiausią klausimą – ar buvo galima išvengti kraujo praliejimo? Ar viską padarė šalies teisėsauga, kad nebūtų įvykdytas kraupus nusikaltimas?“ – sako K. Krivickas.

Iškirtinis interviu su D.Kedžiu ir naujausia informacija apie dešimtmečio žmogžudystes Kaune „Akistatos“ laidoje – trečiadienį, spalio 7 dieną, 19.40 val. tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką