Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV3 šou „Šok su manimi“ dalyviai vasarą intensyviai repetuoja ne tik salėse, kultūros namuose, bet ir sodybose

Eirida ir Olegas repeticijoje
TV3 nuotr. / Eirida ir Olegas repeticijoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antrajam „Šok su manimi“ sezonui besiruošiantys šokėjai kaista ne tik nuo aukštos, lietuviškiems orams nebūdingos, vasariškos temperatūros, bet ir nuo intensyvių repeticijų. Vieni jų atsisako atostogų ir pasilikę sostinėje pluša vėsioje šokių mokyklos studijoje, kiti bando derinti atostogas ir paskiria partneriams repeticijas atokioje sodyboje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Policijos komisaras Ramūnas Matonis nuo šiol gauna pamokas ne tik partnerės Rasos Židoytės, bet ir iš jos 18-mečio profesionalaus šokėjo brolio Audriaus.

„Rasa labai rūpinasi, kad aš kuo geriau pasiruoščiau šou, todėl specialioms pamokoms iš Panevėžio atvyko jos brolis. Jis negaili patarimų ir man labai padeda. Pagalbos sulaukiu ir iš draugų: jie tiesiai į studiją atveža man maisto, su tokia pagalba mums sutaupo keletą repeticijos valandų“, – apie šokius su šypsena pasakoja policijos komisaras R.Matonis.

Eirida Daukšienė ir Olegas Koliakinas taip pat nenusileidžia kolegoms – atostogas iškeitusi į šokių žingsnelių gludinimą, pedagogė vis labiau įsitraukia į TV3 projekto „Šok su manimi“ pasiruošimą.

„Stebėjau jų repeticiją ir negalėjau atsidžiaugti. Ši pora atrodo įdomiai ir visai kitaip, nei esame įpratę matyti šokėjus. Olego patirtis ir dalyvavimas Amerikos šokių projekte tikrai duoda daug. Tokio stiliaus, kaip jie šoka, Lietuvoje dar nebuvau mačiusi. Puiki choreografija primena Holivudo filmus. Nežinau ar Eirida jau sulaukė vyro pastabų, tačiau tikiuosi, kad ministras nepasigailės išleidęs žmoną į projektą, nes šokiai atrodo labai aistringi“, – šokėjų repeticijų užkulisius atskleidžia antram populiaraus projekto sezonui besiruošianti vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Paraolimpietis Tomas Kairys su sportinių šokių klubo „Tvistas“ treneriais Rolandu ir Violeta Burneikiais šokių salę mieste iškeitė į repeticijas Alantoje. Šiuo metu čia vyksta šokių klubo stovykla, kurioje Tomas repetuoja kartu su savo trenere ir partnere Violeta.

Seimo narys Žilvinas Šilgalis šokius derina su šeimos atostogomis. Išvykusi pailsėti į Viesvenų kaimą Telšių rajone visa šeima drauge pakvietė prisijungti ir Žilvino partnerę Kariną Jeremian. Kad intensyvios repeticijos nenutrūktų, būsimi „Šok su manimi“ dalyviai repetuoja kultūros namų salėje.

„Žilvino šeima su dideliu susidomėjimu stebi vyro, tėčio laimėjimus. Jie užsuka į treniruotes ir ne tik palaiko naują šou dalyvį, bet kartais ir pareiškia savo nuomonę ar pastabų. Pirmuosius žingsnelius Živinas jau moka, tačiau Karina yra griežta ir reikalauja tobulo jų atlikimo“, – šypsosi Neringa.

Kaip šokėjams seksis pasirodyti pirmose „Šok su manimi“ antrojo sezono laidose, sužinosite jau greitai naujame TV3 sezone!

15min.tv – pirmoji nemokama televizija internete.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką