Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 2d. 19:53 , atnaujinta: 2012 rugsėjo 2d. 22:15

TV3 televizija dvidešimtąjį sezoną pradėjo iškilmingai ir pompastiškai

Atidarymo akimirka
Gretos Skaraitienės nuotr. / Atidarymo akimirka

Pirmąjį rudens savaitgalį šventiniais akordais vainikuoti ėmėsi TV3 televizija, vidury sostinės Katedros aikštės sekmadienio vakarą iškilmingai paskelbusi jubiliejinio, dvidešimtojo televizijos sezono atidarymą. Naujo darbo pradžią pompastiškai pažymėjo įspūdingos plytų sienos griūtis, tapusi aliuzija į legendinės grupės „Pink Floyd“ kūrinį „The Wall“.

Kadangi šis sezonas TV3 televizijai – jubiliejinis, į jo atidarymą pažvelgta itin atsakingai: bene tris valandas trukusio renginio metu žiūrovai išvydo aikčioti verčiančius muzikos, teatro, lazerių, ugnies ir specialiųjų efektų šou, vakaro pabaigoje į dangų šovė audringi fejerverkai.

Visas renginys žiūrovams pristatytas kaip pasaka, scenoje pasirodžiusios žvaigždės įkūnijo jų herojus. Žiūrovams taip pat primintos ir praėjusiais televizijos sezonais matytos akimirkos – ištraukos iš populiarių, tačiau nebetransliuojamų laidų.

Gretos Skaraitienės nuotr./Akimirka ia renginio
Gretos Skaraitienės nuotr./Vytautas Šapranauskas

Tiesiogiai transliuoto koncerto, į Katedros aikštę sutraukusio šūsnį žmonių, metu, žiūrovams pristatytos šio sezono naujienos. Bene didžiausia iš jų – Lietuvoje debiutuojantis muzikinis šou „X Faktorius“, itin populiarus užsienio žiūrovų gretose. Pastarasis šou žiūrovams pristatytas itin netikėtai ir nuotaikingai.

Scenoje – žvaigždžių desantas

Į prabangią sceną vienas po kito lipo ir savo dainas publikai dovanojo žinomiausi šalies muzikantai – Justė Arlauskaitė-Jazzu, „Happyendless“, „Bix“, „ŠarkA“, Mantas Jankavičius ir Ieva Narkutė, Martynas Levickis ir kiti. Čia taip pat pasirodė ir itin laukiami svečiai iš Latvijos – grupė „Instrumenti“.

Žiūrovams pasirodė ir TV3 televizijos žvaigždės, visus metus nuolat pasirodysiančios televizijos ekranuose – Jurgita Jurkutė, Vytautas Šapranauskas, Algis Ramanauskas, Džiugas Siaurusaitis, Mindaugas Stasiulis, Jurijus Smoriginas, Rūta Ščiogolevaitė, Marijus Mikutavičius ir daug kitų.

Scenoje pasirodžiusios žvaigždės stebino žiūrovus savo įspūdingais kostiumais ir netikėtais amplua, juos taip pat linksmino ir netikėti, tačiau nuotaikingi žinomų žmonių pasirodymai.

Gausybė dekoracijų, nuolat į dangų skriejusių fejerverkų, ugnies kamuolių ir įspūdinga scenografija privertė žiūrovus tiesiog pakvaišti, įsiaudrinusi minia nestokojo palaikymo šūksnių, noriai šoko ir dainavo kartu su atlikėjais. 

Sezono atidarymą televizija vainikavo gausiais ir spalvingais fejerverkais bei lazerių šou.

Gretos Skaraitienės nuotr./Renginio akimirka
Gretos Skaraitienės nuotr./Renginio akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką