Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 13d. 15:01

TV6 vykdoma „ūsų“ akcija pritraukia vis daugiau medicinos centrų

TV6
TV6 nuotr. / TV6

Sausio mėnesį TV6 kviečia solidarizuotis ir paremti socialinę akciją, skirtą kovai su prostatos vėžiu. Pritariantys šiam socialiniam projektui kviečiami visą šį mėnesį pasipuošti į madą sugrįžtančiu išskirtinai vyrišku atributu – ūsais.

Ne taip kaip moterų ligos, vyriškos bėdos visuomenėje nėra taip plačiai aptariamos. TV6, inicijuodama šį socialinį projektą, ragina vyrus nesigėdinti ir sulaukus brandaus amžiaus prostatos vėžio diagnostinį tyrimą atlikti akcijos partnerių įstaigose.

Nemokamą arba su nuolaida prostatos specifinio antigeno (PSA) tyrimą pirmieji sutiko atlikti TV6 akcijos draugai – Vilniaus širdies chirurgijos centras UAB „Kardiolita“, Vilniuje įsikūrusios „ALFA CLINIC“, „Antiaging“ ir „Medicina practica“ klinikos ir Šiaulių diagnostikos laboratorija.

„Kuo labiau mūsų visuomenė suvoks profilaktinių tyrimų svarbą, tuo daugiau galėsime išsaugoti gyvybių, kurias nutraukia per vėlai pastebėtos sunkios ligos. Būtina paskatinti vyrus laiku pasirūpinti savo sveikata. Tikime, kad suvieniję jėgas pagaliau įtikinsime Lietuvos vyrus drąsiai kalbėti apie prostatos vėžio problemą ir pasistengti laiku užkirsti kelią šiai klastingai ligai“, – ragina vyrus pasitikrinti „Medicina practica“ labaratorijos direktorius Svajūnas Barakauskas.

Daugiau informacijos apie pasitikrinti kviečiančius medicinos centrus, įsikūrusius įvairiuose Lietuvos kampeliuose, rasite internete adresu www.6tv.lt/usai ir trumpuoju telefonu 118.

Kartu su TV6 televizija akcijai pritaria ir idėją remia Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija ir Lietuvos urologų draugija.

Sausio mėnesį kartu su TV6 auginkime ūsus ir susirūpinkime savo sveikata!


 

Temos: 1 TV6

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką