Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 10d. 15:25

Tverko profesionalės Kristina ir Deimantė: „Yra sakančių, kad mokame tik užpakalius pakratyti“

Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė
LNK nuotr. / Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė

Projekte „Šokio revoliucija“ savo pasirodymu nustebinti žada ir vienos drąsiausių projekto dalyvių – Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė. Vis dėlto jos neslepia susiduriančios su neigiamais komentarais, mat kai kurie mano, kad jų atstovaujamas tverkas tėra užpakalio kratymas. Tokiems žmonėms merginos turi atsaką – atsistokite ir patys pabandykite.

„Dancehall“ ir „twerk“ stiliaus šokių profesionalės į projektą ateina, kaip pačios juokauja, gauti dar daugiau dėmesio ir naujų sekėjų socialiniuose tinkluose. Būtent čia merginos ir susipažino – stebėdamos viena kitos keliamus šokių vaizdo įrašus ir nuotraukas. Skirtinguose miestuose gyvenančioms profesionalioms šokėjoms projektas tapo viena iš priežasčių dažniau matytis ir kartu daryti tai, kas joms patinka labiausiai.

LNK nuotr./Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė
LNK nuotr./Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė

„Dancehall“ – iš Jamaikos kilęs šokis. Visi judesiai kuriami jamaikiečių, atliekami pagal „dancehall“ muziką. Įdomu, kad šis šokis yra glaudžiai susijęs su jų kultūra – visi judesiai turi savo kūrėjus, pavadinimus ir reikšmę. Šokis, kaip ir muzika, yra labai įvairūs: „dancehall“ gali būti švelnus ir romantiškas, gali būti stiprus ir seksualus, gali būti piktas ir laukinis, linksmas, liūdnas, bet visada – labai išraiškingas ir muzikalus. Kuo daugiau mokausi šio stiliaus, tuo daugiau įdomių detalių sužinau. Projekte siekėme parodyti, kaip įvairiai galima šokti tą patį stilių: norėjome parodyti ir moteriškąjį „dancehall“, kuriame daug judesių klubais ir pasitikėjimo savimi, ir piktą, agresyvų „dancehall“. Kartu atskleisti ir savo, kaip šokėjų, universalumą, todėl būsime visokios“, – sako dueto narė Kristina Pališkytė.

Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė projekte „Šokio revoliucija“:

Naują šokių stilių projekto scenoje pristatysiančios merginos drąsiai teigia – šis šokio stilius nėra toks paprastas, kaip gali atrodyti. Kristina „dancehall“ šokių stiliumi susižavėjo prieš ketverius metus, aplankiusi daugiau nei šimtą seminarų užsienyje, ji gali vadintis tikra šio stiliaus profesionale ir šio šokio technikos jau moko vilniečius. O Deimantė egzotišką ir provokuojantį šokio stilių stengiasi plačiai pristatyti visai Klaipėdai. Abi merginos įsitikinusios – šiame stiliuje svarbiausia tikrai ne technika...

VIDEO: Song: Blaiz Fayah - Best Gyal dancehall choreo by Kristina Pališkytė
VIDEO: Spice - back bend, Dancehall choreo by Kristina Pališkytė

„Yra sakančių: tos tai nieko nemoka, tik užpakalius pakratyt. Prašom, atsistokite ir parodykite, kaip jums tai išeina. Nes visos tverko technikos yra vienos fiziškai sunkiausių, o dar padaryti ritmiškai ir gražiai tikrai nėra lengva. Bet užtat kaip smagu ir efektinga! Mes pažadame parodyti, kad mokame kur kas daugiau. Apskritai „dancehall“ yra labai įvairus ir nuolat besikeičiantis šokio stilius, kuriame nėra ribų tobulėjimui. Vis dėlto, per porą metų galima išmokti tikrai gražiai judėti. Tačiau čia svarbiausia ne ideali technika, skaičiavimas ir sinchronas, o nuotaika ir energija! Pasitikėjimo savimi ir vidinės ugnies nesuvaidinsi, o būtent tai yra „dancehall“ šokio ir mūsų variklis“, – įsitikinusios dalyvės.

Efektingas ir provokuojantis, Meistrus sužavėjęs merginų pasirodymas – jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką