Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 3d. 14:11

UNICEF bėgimo „Už kiekvieną vaiką“ dalyviams – medaliai iš garsių žmonių rankų

Diana Lobačevskė, Vaidas Baumila, Giedrius Savickas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Diana Lobačevskė, Vaidas Baumila, Giedrius Savickas

Sekmadienį, rugsėjo 3-ąją, Vilniuje vyko jau tradiciniu tapęs vaikų UNICEF vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“. Dėl kilnaus tikslo Lietuvos futbolo federacijos stadione susirinko daugiau nei 2 tūkst. vaikų ir būrys akciją palaikančių garsių žmonių.

UNICEF Lietuva rengiamo, Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamo renginio šūkis „Bėgsiu už maistą“ kartu atskleidžia ir jo tikslą – visa renginio metu surinkta parama skiriama dėl prastos mitybos kenčiantiems pasaulio vaikams.

„Šiemetis bėgimas skirtas dėl bado išsekusiems vaikams Mozambike ir Malavyje. Džiaugiamės, kad šiemet prie UNICEF prisijungė ir Lietuvos futbolas – UNICEF visame pasaulyje bendradarbiauja su skirtingais futbolo klubais. Bėgimo šūkis „Bėgsiu už maistą“ tik dar kartą parodo, koks gyvybiškai svarbus kiekvieno iš jūsų dalyvavimas“, – akcentuoja UNICEF Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė-Staniulėnė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./UNICEF vaikų bėgimo akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./UNICEF vaikų bėgimo akimirka

Mažiesiems dalyviams medalius šiemet teikė visa galybė UNICEF palaikančiųjų: Vaidas Baumila, Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, Greta Akcijonaitė, Kristina Savickytė Damanskienė, Virginija Kochanskytė, Benediktas Vanagas, Diana Lobačevskė, Milda Valčiukaitė, Aurimas Lankas, Eglė Žiukaitė, Egidijus Balčiūnas, Beata Nicholson, Agnė Kavaliauskaitė, Juozas Liesis, Jean Claude Erdorh, Edvinas Ramanauskas, Žalgirio futbolo komandos žaidėjai ir kiti.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./UNICEF vaikų bėgimo akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./UNICEF vaikų bėgimo akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./UNICEF vaikų bėgimo akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./UNICEF vaikų bėgimo akimirka

„Dalyvaujame bėgime jau ne pirmus metus, tik šiemet pirmąkart esame drauge su mažąja Ema. Dėl dalyvavimo net nebuvo abejonių – juk šiemet bėgimas vyksta Lietuvos futbolo namuose, kuriuose šiuo metu praleidžiame daug laiko. Tai ypač džiugina, mat daugelis vaikų, skirtingai nei mūsiškiai, nėra buvę Lietuvos futbolo federacijos stadione. Kartu dalyvavo sūnūs Rojus ir Deivydas – be prasmingos veiklos, tai kartu – ir savęs išbandymas, susitikimai su kitais vaikais“, – pasakojo LFF sekretoriato vadovė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, drauge su vyru futbolininku Deividu Česnauskiu birželį susilaukę dukrytės Emos.

UNICEF negauna jokio finansavimo iš Jungtinių Tautų ir visiškai priklauso nuo savanoriškų aukų. Geros valios žmonės kviečiami prisidėti ir kartu gelbėti vaikų visame pasaulyje likimus.

Vos 10 centų per dieną (3 eurai per mėnesį) jau gali išgelbėti vaiko gyvenimą. Tereikia numeriu 1469 siųsti žinutę su tekstu „VAIKAMS“.

TAIP PAT SKAITYKITE: 15min studijoje – iš UNICEF misijos Malavyje grįžę Jazzu ir Donatas Montvydas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką