Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 12d. 12:27

UNICEF vaikų bėgime mažuosius palaikys ir apdovanos pramogų pasaulio atstovai

Virginija Kochanskytė, Jovita Majauskaitė, Giedrius Savickas ir Beata Nicholson
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Virginija Kochanskytė, Jovita Majauskaitė, Giedrius Savickas ir Beata Nicholson

Rugsėjo 15 d., sostinės Katedros aikštėje vyksiančiame trečiajame UNICEF vaikų bėgime apie 1000 mažylių finišuos tiesiai į pramogų ir sporto žvaigždžių glėbį. Už vargingiausių pasaulio šalių vaikus bėgsiančius jaunuosius vilniečius palaikys ir apdovanos disko metikas Virginijus Alekna, dainininkas Edgaras Lubys, žurnalistė Beata Nicholson, aktorius Giedrius Savickas, dainininkas Mantas Jankavičius, aktorė Virginija Kochanskytė ir kiti žinomi žmonės.

„Iki bėgimo likus kelioms dienoms, jau turime virš 700 užsiregistravusių vaikų ir jų tėvelių, o dalyvių skaičius nepaliauja augti iki šiol. Tai rodo, kad ne tik vis daugiau lietuvių žino ir vertina UNICEF, daugiausiai vaikų gyvybių išgelbėjančią organizaciją pasaulyje, bet liudija apie didėjantį gyventojų sąmoningumą, užuojautą vargingiau gyvenantiems, nesvarbu, ar tai gretimo namo kaimynas, ar Tanzanijos berniukas“, – sakė „UNICEF Lietuva“ vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė.

Kaip jau tapo tradicija, vaikų bėgimui startą duos disko metikas, du kart olimpinis ir du kart pasaulio čempionas Virgilijus Alekna, kuris bėgime dalyvaus su savo atžalomis. Distanciją įveikusius mažuosius sveikins ir medalius kabins tokios visuomenėje žinomos asmenybės kaip Beata Nicholson, Virginija Kochanskytė, Giedrius Savickas, Rimas Valeikis, Renata Šakalytė, Edgaras Lubys, Mantas Jankavičius. Prieš bėgimą būtiną apšilimą vaikams surengs profesionalus treneris Jeanas Claude'as.

Planuojama, kad trečiasis bėgimas už kiekvieną vaiką bus pats gausiausias, tad sportinio azarto, vaikiško džiaugsmo ir nuoširdaus gerumo bus kaip niekad gausu. „Kiekvienas dalyvis gaus savo laimės dozę – ir ne tik UNICEF marškinėlių ir medalio pavidalu. Svarbiausia, jog tai bus smagiai ir turiningai praleistas laikas. Solidarumą su pasaulio vaikais galės pademonstruoti ir suaugusieji, ne tik palaikydami mažuosius, bet ir paaukodami UNICEF vaikų projektams“, – sakė J.Majauskaitė.

UNICEF vaikų bėgimas, organizuojamas kartu su „Danske Bank Vilniaus maratono“ komanda, yra puiki galimybė vaikams smagiai praleisti laiką, susirasti naujų draugų ir kartu sužinoti apie vaikų padėtį visame pasaulyje. Lėšos, kurios bus surinktos už dalyvavimą bėgime, padės pakeisti Tanzanijos vaikų gyvenimus.

Prie UNICEF vaikų komandos gali prisijungti 2–12 metų vaikai. Tereikia iki š. m. rugsėjo 13 d. užsiregistruoti renginio svetainėje. Bėgimo startas – rugsėjo 15 d., 13 val. prie Katedros aikštės.

Apie UNICEF

UNICEF – nepolitinė organizacija, veikianti 158 šalyse, kad sukurtų vaikams tinkantį pasaulį. Jau daugiau kaip 60 metų UNICEF yra pasaulio lyderis, siekiantis padėti vaikams išlikti ir klestėti. Būdami didžiausiais pasaulyje vakcinų tiekėjais skurdžioms šalims, UNICEF siekia užtikrinti vaikų sveikatą ir mitybą, kokybišką pagrindinį išsilavinimą visiems berniukams ir mergaitėms, galimybę gerti švarų vandenį, laikytis higienos, vaikų apsaugą nuo smurto, išnaudojimo ir AIDS. UNICEF finansuojamas tiktai savanoriškomis individų, verslo, fondų ir vyriausybių kontribucijomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką