Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 28d. 14:45

Urtės Šilagalytės mama Jolanta: „Svarbiausia ne pažymiai, o kad išliktų šiltas tėvų ir vaikų santykis“

Jolanta Šilagalienė ir Urtė Šilagalytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Jolanta Šilagalienė ir Urtė Šilagalytė

Dainininkę Urtę Šilagalytę (25) su mama Jolanta Šilagaliene (52) ir seserimi Andre (29) sieja ypač stiprus ryšys. Nors ir gyvena atskirai, šeima nuolat bendrauja ir turi savų tradicijų.

Visos Šilagalių šeimos moterys visuomet laikosi išvien. Urtė su seserimi ir mama dalijasi patarimais, džiaugiasi gražiausiais gyvenimo momentais, drauge sprendžia problemas.

„Esame trys muškietininkės – viena kitai pasiguodžiame, pasišypsome“, – šypsosi U.Šilagalytė.

Šeima stengiasi kuo daugiau laiko praleisti kartu. „Savaitgaliais turime tradiciją kartu papietauti“, – 15min atviravo Urtė.

Asmeninė nuotr./Urtė Šilagalytė su seserimi Andre ir mama Jolanta
Asmeninė nuotr./Urtė Šilagalytė su seserimi Andre ir mama Jolanta

Šeima turi ir daugiau tradicijų. Pavyzdžiui, seserys Urtė ir Andrė su mama Jolanta eina į teatrą. U.Šilagalytė įsitikinusi, kad susitikimui su artimaisiais šventinių progų visai nereikia – artimiesiems rasti laiko būtina visuomet.

„Galime susiskambinti ir per savaitę tris kartus susitikti pyragėliui su kava – tokia tradicija“, – juokėsi U.Šilagalytė.

Urtė didžiuojasi savo mama Jolanta ir neslepia, kad mama jai visuomet buvo geriausias ir sektinas pavyzdys.

„Užaugusi norėjau būti ja. Mano mama yra be galo protinga, graži, stilinga, skaniai gamina – tikrai turiu kur temptis“, – juokėsi U.Šilagalytė.

Asmeninė nuotr./Urtė Šilagalytė su šeima
Asmeninė nuotr./Urtė Šilagalytė su šeima

Urtės mama J.Šilagalienė pasakojo, kad mamai visai nesvarbu, jog jos dukros jau užaugusios – Jolantai vaikai visuomet išliks maži.

„Visą laiką gyvename smagiausiais vaikystės atsiminimais. Niekada mama nepamirš, kai jos dukros buvo mažos, ėjo į būrelius, mokyklą. Puikiai prisimenu Urtės konkursus, kai jaudindavausi daug stipriau nei ji. Maži vaikai, maži vargai – pergyveni dėl kiekvienos mažos nesėkmės. Tad mama yra mama, ir dabar pergyvenu dėl jų“, – sakė J.Šilagalienė.

J.Šilagalienė teigė, kad labai svarbu išlaikyti artimą ryšį su atžalomis, nes vaikai – didžiausias tėvų turtas.

„Mano merginos nebuvo problematiškos, atrodo, visas gyvenimas taip lengvai prabėgo su jomis. Visada norisi, kad vaikai būtų geriausi, bet gyvenime svarbiausia ne geriausi pažymiai, o tai, kad išliktų šiltas santykis tarp mamos ir vaikų. Mama yra geriausia draugė, nes ji visada pasakys teisybę“, – 15min pasakojo J.Šilagalienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką