Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 7d. 10:03

Už jaunesnio mylimojo ištekėjusi Rūta Lukoševičiūtė pasidalijo asmeninėmis šventės nuotraukomis

Rūta Lukoševičiūtė su dukra ir Marius Dauda
Dainiaus Stankaus nuotr. / Rūta Lukoševičiūtė su dukra ir Marius Dauda

Rugsėjį žiedus su 15 metų jaunesniu mylimuoju Mariumi sumainiusi televizijos laidų vedėja, prodiuserė ir dainininkė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, pasidalino jautriomis vestuvių akimirkomis.

Šeštadienį laidoje „Virtuvės istorijos“ bus parodyti išskirtiniai kadrai iš jaukios vestuvių šventės. Rūtos vyru tapęs M.Dauda papasakojo ir keletą linksmų istorijų iš poros gyvenimo.

R.Lukoševičiūtė-Daudienė sako, kad jos jau nuo mokyklos laikų pilna visur. Ji jau tada rašė eiles, vesdavo renginius ir dainuodavo.

Aktyvi moteris kulinarinėje laidoje atskleidė, kad žinoma ji tapo tik tuomet, kai nusprendė pakeisti gyvenimą ir darbą kelionių agentūroje Kaune išmainė į laidos vedėjos kėdę.

Dainiaus Stankaus nuotr./Rūta Lukoševičiūtė ir Marius Dauda
Dainiaus Stankaus nuotr./Rūta Lukoševičiūtė ir Marius Dauda

Net penkiolika metų jaunesnio vyro glėbyje atsidūrusi R.Lukoševičiūtė-Daudienė pasakojo, kad ne amžius meilėje svarbiausias: „Matyt, kai sutinki tą žmogų, su kuriuo iš tikrųjų nori būti, tau niekas nebesvarbu – tu tiesiog nori su juo būti visą gyvenimą kartu. Iš tikrųjų labai esu įsimylėjusi.“

Šeštadienio rytą bus parodyti išskirtiniai asmeniški kadrai iš poros vestuvių, o Rūtos sutuoktiniu tapęs Marius atskleis keletą faktų apie poros buitį.

Nematyti Rūtos ir Mariaus vestuvių kadrai:

M.Dauda pasakojo, kad žmona dažniausiai atsikelia pirma, todėl rytinę kavą ruošia ji. Tačiau tam yra ir dar viena priežastis – pasirodo, kartą nusprendęs kavos pasigaminti pats, Marius vos nesukėlė gaisro.

„Būtų normalus virdulys, nieko čia ir nebūtų buvę. Aš jį pakėliau nuo to elektrinio, pripyliau vandens ir padėjau ant dujinės. Tai taip ir sudegė“, – juokėsi laidos herojus.

Dainiaus Stankaus nuotr./Rūta Lukoševičiūtė su dukra ir Marius Dauda
Dainiaus Stankaus nuotr./Rūta Lukoševičiūtė su dukra ir Marius Dauda

R.Lukoševičiūtė-Daudienė už tokias sutuoktinio išdaigas nepyksta. „Tikrai džiaugiuosi, kad likimas man jį atsiuntė, nors sau gyvenime buvau pasakiusi, kad už jaunesnio vyro niekada netekėsiu. Ačiū, kad sulaužei mano daugybę baimių, stereotipų ir kad grąžinai mane į vaikystę“, – vyrui dėkoja žinoma moteris.

Kol laidoje jaunavedžiai džiaugėsi ceremonija su artimaisiais, profesionalus virtuvės šefas Reinaldas Janonis gamino išskirtinius valgius, o dekoravimo komanda jaukiai papuošė šventės vietą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rūta Lukoševičiūtė ištekėjo už 15 metų jaunesnio Mariaus Daudos

VIDEO: Rūta Lukoševičiūtė ištekėjo už Mariaus Daudos
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką