Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 24d. 12:14

Už Karibų milijardieriaus ištekėjusi Žaneta – apie skrydžius verslo klase ir žmonos atlyginimą

Žaneta Ruaud su vyru
Asmeninio albumo nuotr. / Žaneta Ruaud su vyru

Žaneta Ruaud – 56-erių moteris, kurios gyvenimas apipintas mistiniais ženklais bei pranašystėmis. Prieš 20 metų apsilankiusi pas būrėją, ji išgirdo, kad labai greitai sutiks vyrą tokiu pat vardu iš Karibų salyno ir jai niekada nebereikės dirbti. Maža to, būrėja pasakė, kad sutaps ir jų vaikų bei motinų vardai. Kad ir kaip neįtikėtinai viskas skambėjo, Žaneta pasidavė avantiūrai, su drauge automobiliais nuvyko į Paryžių ir jau kitą dieną sutiko jai išpranašautą vyrą – Gvadelupos saloje gyvenantį maitinimo verslo magnatą Žaną Ruaud.

Laidoje „Bus visko“ moteris atviravo, kad prireikė 17 metų tam, kad vyras pasipirštų, o ištarusi lemtingąjį „taip“, lietuvė gavo visą krūvą privilegijų, viena jų – žmonos atlyginimas.

„Kai tapau ponia Ruaud, jis man pasakė – nuo šiol tu skraidysi tik verslo klase ir kiekvieno mėnesio pirmąją dieną gausi žmonos algą”, – atskleidė Gvadelupos saloje laimę atradusi Žaneta. Visas interviu su ja – šeštadienio vakarą per LNK.

Prieš 20 metų iš pirmo žvilgsnio lietuvę pamilęs prancūzas savo žmoną vadina laimės talismanu ir yra įsitikinęs, kad be jos niekada iš milijonieriaus nebūtų tapęs milijardieriumi. Tuo metu Žaneta laidoje atskleidė, kad santykiuose moters užduotis išties sunki, mat ji turi žinoti, kada būti vyrui drauge, kada mama, o kada – meiluže. Svarbiausia, pasak psichologiją baigusios gražuolės, niekada nesistengti atrodyti pernelyg protinga.

„Moteris neturi būti protinga, ji turi būti gudri. Turi gražiai užglostyti visus kampus ir net turėdama idėją, ją pateikti taip, kad vyrui atrodytų, jog tai jo mintis. Moteris turi girti jį už tai, kaip šauniai viską sugalvojo”, – moteriškomis gudrybėmis laidoje „Bus visko“ dalinosi Žaneta.

15 metų kantriai skraidžiusi į Karibų salas, lietuvė prisipažįsta, kad jeigu būtų lėktuvo stiuardesė, pagal įveiktą kilometražą seniausiai būtų išleista į pensiją. Moteris kentė varginančius laiko juostų skirtumus ir mylimosios statusą, tačiau pastaruosius dvidešimt metų niekur nedirbdama, Žaneta sako, kad niekada nejautė finansinio stygiaus ar socialinio nesaugumo. Jau po dvejų metų draugystės vyras jai užrašė dalį verslo žvaigždžių pamėgtoje San Barto saloje ir nupirko nuosavą namą Lietuvoje.

„Tikrai nebuvau vargšytė durnytė, nors neturėjau darbo, man niekada netrūko pinigų. Niekada nieko neprašiau, tačiau po dvejų draugystės metų jis man užrašė dalį akcijų San Barto saloje, o senąjį dviejų kambarių butą Lietuvoje pakeitė didžiuliu namu sostinės pakraštyje”, – atskleidė Žaneta.

Asmeninio albumo nuotr./Žaneta Ruaud
Asmeninio albumo nuotr./Žaneta Ruaud

Laidoje „Bus visko“ moteris prisiminė laikus, kai pas ją viešėdamas vyras nesuprasdavo, kaip galima miegoti svetainėje, kuri sujungta su virtuve, ir papasakos apie prabanga spindintį gyvenimą Karibų saloje. Šiandien Žanetos namus Gvadelupoje tvarko tarnaitė, gamina vyras, o ji gyvena tarsi tikra karalienė.

Pradžioje ketinusi pasilikti pirmojo vyro pavardę, ją pasikeitusi Žaneta taip pradžiugino vyrą, kad šis nusprendė jai padovanoti naują automobilį.

Temos: 2 Santykiai LNK

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

20:27
01:03
01:22

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką