Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 gruodžio 14d. 22:00

Už miegamojo durų: 10 sekso nuodėmių

Jausminga porelė
Photos.com nuotr. / Jausminga porelė

Jas galite padaryti dar šiandien. Oi – šiąnakt. Šiaip ar taip, seksas – iš principo gana nuodėmingas reiškinys. Jei visas dešimt nuodėmių išmėginsite iš eilės, tai atgailauti teks vos vieną sykį. Taigi jums reikės: šilkinių pirštinaičių, perlų karolių (gali būti dirbtiniai), ledų ir... truputėlio drąsos bei noro nusidėti. Ir, aišku, objekto, su kuriuo galima pasidalyti pasekmių naštą.

1. Karštas krioklys

Vietoj preliudijos: pabėgiokite parke, paslidinėkite, sužaiskite teniso partiją. Turi gi būti kokia nors sporto šaka, kuri judviem patinka. Paskui – abu po dušu. Tačiau! Koridoriuje nusimeskite tik viršutinius drabužius (šiaip ar taip – apatinius reikės skalbti). Atsukite vandenį. Kai būsite šlapi nuo galvos iki kojų, pradėkite nurenginėti vienas kitą. Kelnės, marškiniai, marškinėliai, baltiniai... Dušo kabinoje mažai vietos? Tuo geriau – stovėsite susiglaudę. Neskubėkite – negailėkite bučinių pamažu apsinuoginančioms kūno vietoms. Paleiskite dušo srovę į savo ir jo erogenines zonas. Išmuiluokite vienas kitą kvapia dušo žele – naudokite kempinę ar delną. Arba kaitaliokite pirmosios šiurkštumą ir rankos švelnumą. Švarius ir įkaitusius kūnus lėtai, bet stipriais judesiais nusausinkite minkštais kilpiniais rankšluosčiais – pačiais geriausiais! Nėra ko jiems dulkėti kraičio skrynioje. O toliau? Toliau – kelią į miegamąjį žinote patys!

Nota bene 1. Vanduo, kuriuo mėgaujatės, turėtų būti kūno temperatūros arba apie 37 laipsnius. Karštesnis slopina aistrą.

Nota bene 2. Jei žaidimas patiko, galite jį pakartoti. Tik – variacija – visiškoje tamsoje. Iš anksto pasiruoškite muilą, kempines, rankšluosčius. Negalėjimas matyti gerokai paaštrina jutimus. Žinoma, vonios kambarį paskui teks kuopti – bet argi tai kliūtis?!

2. Mergina su perlais

Perlai – ne tik gera investicija ir universalus aksesuaras. Jie neįkainojami ir pikantiškomis aplinkybėmis. Geriausia, jei vėrinys ne trumpesnis nei 90 cm, o karoliukai suverti ant nailoninio siūlo – medvilninis lengviau trūksta, ypač veikiamas drėgmės. Aišku, meilės prieskoniams nieko negaila, bet prarasti mėgstamą papuošalą nesinorėtų. Nusirenkite – tegu vienintelis jūsų drabužis lieka perlai. Palinkite virš mylimojo ir leiskite vėriniui slysti jo krūtine, pilvu ir žemyn. Masažuodama ištepkite jo vyriškąjį pasididžiavimą lubrikantu (toks tepalas – būtinas sekso žaidimų elementas), nusiimkite vėrinį ir apvyniokite apie varpą. Švelniais judesiais leiskite karoliukus pro pirštus šitaip glostydama penį. Tokias glamones virtuoziškai buvo ištobulinusios Rytų haremų odaliskos – o jos tikrai turėjo supratimą, kaip pamaloninti vyrą. Svarbu, kad jūsų judesiai būtų neskubrūs, subtilūs, moteriški.

Nota bene. Jei mylitės raitelio poza, apvyniokite karolius apie penio šaknį – tai suteiks malonumo jums abiem.

3. Gardus kąsnelis

Paprastas kočėlas – ne tik įniršusios žmonos aksesuaras anekdotuose. Ir išvis – virtuvės spintelėse galima rasti daikčiukų, puikiai tinkamų žaidimams miegamajame (peiliai, visi aštrūs ir duriantys daiktai nesiskaito). Jums reikės koketiškos prijuostės su nėriniais (net didžiausios berankės susikurs tokią per kelias minutes; arba ras dėvėtų drabužių krautuvėje). Ir – kočėlo tešlai. Jei skamba labai drastiškai, apvyniokite jį šilkine skarele. Pasidabinkite prijuoste, paimkite į rankas kočėlą ir – ne, nenuleiskite jo vyrui ant galvos, o masažuokite. Pradėkite nuo pėdų, kilkite blauzdomis, keliais, šlaunimis, sėdmenimis, pečiais, sprandu. Pereikite prie subtilesnių įrankių – mentelės švelniai rantuotu galu, medinio šaukšto medui kabinti. Teptuku, naudojamu aliejui tolygiai paskirstyti keptuvėje ar skardoje, braukite per jautriausias partnerio kūno sritis: kaklą, vietas už ausų, alkūnės, kelio linkį, vidinę šlaunų pusę. Galite net papuošti jį it tortą – tam prireiks konditerinio maišelio ir plaktos grietinėlės arba kremo. Patyrusios konditerės įsigudrina šokoladu išrašyti ant mylimojo pečių savo vardą arba meilės prisipažinimą, pabarstyti tortų dekoravimui skirtais skanėstais, o paskui visa tai... nulaižyti. Kokį kartą kitą galima ir negalvoti apie kalorijas.

Nota bene. Paskui – pasikeiskite vaidmenimis: visi žino, kad vyrai – geresni virėjai. 

4. Depiliacijos seansas

Jums reikės: skustuvo ir skutimosi priemonės, aliejaus ar kūno pienelio (geriausia vaikiško, bekvapio), didelio minkšto rankšluosčio.

Po vonios ar dušo (tik neilgo, kad oda netaptų pernelyg minkšta ir jautri) ištepkite jį skutimosi putomis ar žele. Ir imkitės barzdaskučio pareigų. Skuskite ne tik barzdą, bet ir pažastis, papilvę, kojas, sprandą – visur, kur veši „augmenija“, o jūs norėtumėte lytėti minkštą it kūdikio odelę. Nesiūlau pasikeisti vaidmenimis – damos ir taip pasirūpina šia procedūra. Kas paskui? Paskui – kuo lygesnė oda, tuo intensyviau galima pajusti kūnų susiliejimą ir glamonių teikiamus malonumus. 

Po skutimosi seanso ištepkite vienas kitą aliejuku – ne tik dėl to, kad nuramintumėte odą, kurią galėjo sudirginti procedūra, bet ir todėl, kad dosniai sudrėkinta ji bus švelni kaip šilkas ir maloni liesti.

Jei yra noro kvailioti, intymias vietas galima papuošti ypatinga šukuosena. Žaiskite, kol užteks entuziazmo, bučiuokite ką tik nuskustas vietas... Tik saugokitės, kad nesužeistumėte vienas kito. Kita vertus, pati baimė įrėžti partneriui suteikia pikantiškumo.

Nota bene 1. Geriausia imtis depiliacijos vonioje – patogu nuplauti skutimosi priemonės likučius ir plaukus. Arba – lovoje (jei apdorotini plotai nedideli).

Nota bene 2. Įtrinkite aliejuką į odą lėtais ir aistringais judesiais – dovanokite jam papildomą glamonių malonumą. Paprašykite, kad tą patį padarytų ir jums. Pasistenkite pajusti kiekvieną savo odos centimetrą.

Nota bene 3. Masažuoti galima ne tik rankomis, bet ir kitomis kūno dalimis! Sufleruoju: dailininko Andy Warhollo draugė krūtimis įsigudrino net tapyti paveikslus...

5. Šilko kelias

Save gerbianti moteris tiesiog privalo turėti garderobe šilko – baltinių, šaliką, pirštines. Arba aksomo. Arba nėrinių. Žodžiu, ko nors – be galo rafinuoto ir itin moteriško. Taigi šio vakaro aprangos kodas – šilkas nuo galvos iki kojų ir aukštakulniai.

Įjunkite abiejų mėgstamą muziką. Pagaliau prisiruoškite sušokti mylimajam striptizą. Suprantu, kad šis patarimas itin nuvalkiotas – bet, vadinasi, ir patikrintas. Visai nebūtina imituoti vulgarokų filme matytos šokėjos judesių – pakaks gražiai ir gosliai judėti. Nemokate? Tai parepetuokite – moteris jūs ar ne?! Jei ir neketinate tapti profesionalia šokėja, pravers.

Taigi galiausiai liekate tik su aukštakulniais ir šilkinėmis pirštinėmis (geriausia trijų ketvirčių ilgio) – taip, tai irgi stereotipas. Bet kas pasakė, kad jis neveikia!  

Lieskite jį šilkinėmis rankomis. Neskubėkite: masažuodama dažnai keiskite vietą ir poziciją – judėkite. Panaudokite šaliką ar skarelę – leiskite švelniai medžiagai slysti jo sprandu, pečiais, nugara, šlaunimis, vyriškuoju pasididžiavimu – jam irgi negailėkite vėsaus, slidaus šilko glamonių. Šiltas jūsų kūnas ir šilko vėsa – mmm, toks kontrastas turėtų būti efektingas. Nesužinosite, kol nepamėginsite.

Nota bene. Vietas, kurias išglamonėjote šilkinėmis pirštinėmis, nuberkite karštais, drėgnais bučiniais. Jam patiks.

6. Ledo arena

Tiesiog nupirkite mėgstamo skonio ledų ant pagaliuko ir padėkite į šaldytuvą. Pasiūlykite mylimajam įsitaisyti krėsle arba fotelyje, pririškite jo kojas ir rankas prie turėklų (tokiems žaidimams naudokite slidų audinį, pavyzdžiui, skarelę, ir nenarpliokite jūrinių mazgų – tegu partneris išsivaduoja vienu judesiu kada panorėjęs). Kita skarele užriškite akis. Ledais ant pagaliuko lyg pieštuku braukite jam per kaklą, pilvą, nubrėžkite liniją, vedančią nuo bambos pilvu žemyn.

Nota bene. Paskui padabinkite lediniais raštais save ir leiskite mylimajam nulaižyti. Scenarijus universalus – jums patiks pasikeisti vaidmenimis.

7. Tebūnie šviesa

Vyrai irgi būna romantikai. Neteigiu, kad visi, bet pasitaiko. Beje, net ir tie, kurie nėra romantikai, visai neprieštarauja, kad jų damos būtų tokios. Cinizmo jiems patiems pakanka. Tai kodėl nesurengus klasikinio romantiškos meilės seanso – su nauja raudona patalyne, tinkama muzika, minkštomis pagalvėmis ir, jei įmanoma, su šviesa. Pati žinote, kad vyrai myli akimis. Todėl mažos žvakutės ar lempelės miegamajame leis gėrėtis kūnu, o jums – nesukti galvos dėl celiulito, spuogelio, raukšlių ar blyškios odos spalvos: žvakių šviesa itin palanki moters grožiui. Ar uždegti aromatines žvakes, skonio reikalas – mėgstami kvapai gali ir nesutapti! Jei vis dėlto nusprendėte, kad egzotiškas ar gaivus aromatas suteiks papildomo pikantiškumo, rinkitės kokybišką. Šiuo atveju galioja auksinė taisyklė: geriau mažiau nei per daug. Ir dar – aromaterapijos žinovai tikina, kad levandos migdo. Jeigu jie teisūs, geriau apsidrauskite! Ir šiaip: vyriškis – ne kandis, jo nuo kailinių baidyti nereikia. Tinka pačiulių, santalmedžių, citrusų, gėlių kvapai.

Pamirškite įmantrius ritualus. Nurenkite vienas kitą ir mylėkitės taip, tarsi tai būtų pirmas kartas!

Nota bene 1. Žvakutes statykite saugiu atstumu nuo lovos, užuolaidų ar šiaip degių daiktų  – juk ketinate mylėtis, o ne kviesti ugniagesius.

Nota bene 2. Net nearomatizuotos bičių vaško žvakės skleidžia kur kas malonesnį kvapą nei parafininės.

Nota bene 3. Jei mylitės vakare, po meilės seanso palikite vieną žvakę neužpūstą ir tykiai pagulėkite prieblandoje. Užgesinkite ją tik prieš užmigdami.

8. Įkūnytas malonumas

Pažadinkite seksualinę energiją tantriniu masažu. Jis padeda ne tik pajusti malonumą, bet ir pažinti savo kūną. Pirštą sudrėkinkite keliais lašais masažo aliejaus. Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kojas per kelius, pėdas patogiai pastatykite ant lovos. Po sėdmenimis pasikiškite pagalvėlę. Kvėpuokite giliai ir lėtai. Masažuokite šlaunis, pečius, krūtis, pilvą. Kaitaliokite judesių stiprumą ir ritmą.

Keletą aliejaus lašų užlašinkite iš abiejų intymių vietų pusių, kad jis laisvai tekėtų. Vėl pradėkite save masažuoti – šįkart labai delikačiai, stengdamasi pajusti odos faktūrą, protarpiais lengvai ją sugnybdama ir paplekšnodama. Tačiau nelieskite intymių sričių. Kartkartėmis nutraukite masažą ir triskart giliai įkvėpkite. Nykščio ir smiliaus pagalvėlėmis švelniai palieskite lytines lūpas ir imkite jas glostyti. Tuo pačiu ritmu pereikite prie makšties glamonių. Kai pajusite, kad esate pasirengusi pasiekti malonumą, pakeiskite judesių ritmą, intensyvumą, gilumą. Vėl susikoncentruokite į kvėpavimą. Glamonėdama save stenkitės aptikti G tašką – o kas, jeigu jį tikrai turite?!

Nota bene. Kartu masažuokite klitorį. Dabar galima atsiduoti euforijai.

9. Lengva pėda

Jūsų mylimasis pavargęs, įsitempęs ir nenori nė galvoti apie seksą? Padėkite jam atsipalaiduoti it geiša. Pripildykite dubenį šilto vandens, įberkite keletą šaukštų vonios druskos. Įmerkite jo kojas 10 minučių. Įsitaisykite kaip turkė, ant kelių pasidėkite minkštą rankšluostį. Švelniai šluostykite ir masažuokite jo pirštus, pėdas, kulkšnis. Kai higienos procedūros bus baigtos, bučiuokite kiekvieną pirštą, liežuviu patyrinėkite tarpupirščius. Paimkite į burną didįjį pirštą, švelniai laižykite ir kandžiokite žvelgdama jam į akis. Ant delno išspauskite kremo arba aliejaus ir vėl masažuokite pėdas, priglauskite jas prie krūtinės. Ar jis vis dar apimtas streso?! Ir nenori meilės žaidimų?

Nota bene. Dar vienas rafinuotų Rytų malonumas: užlašinkite ant savo pėdų želės, skirtos erotiniams žaidimams, arba aliejaus. Suimkite tarp pėdų jo vyriškąjį pasididžiavimą ir delikačiai masažuokite. Pedikiūras privalomas.

10. Tarnaitė ponia

Seksualinės revoliucijos laikais nebemadinga, kad ledi tysotų lovoje kaip rąstas. Kaip rąstui – nebūtina, o pabūti egoiste ir pasimėgauti vyro teikiamomis glamonėmis – neblogai. Taigi vaidmenys šiam vakarui nauji: jūs – sultonė, jis – tarnas, privalantis visais būdais jus patenkinti. Nėra gėdingų dalykų – nukreipiate jo ranką (ir ne tik ranką) ten, kur pati trokštate. Karalienė yra karalienė, o egoizmas lovoje gali suteikti didelių džiaugsmų. 

Nota bene. Pažadėkite, kad kitąkart valdovas, gaunantis malonumus, bus jis. Aišku, tokius pažadus būtina tesėti. 

„Laima“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką