Dabar populiaru
Publikuota: 2021 lapkričio 19d. 13:39

V.Šaulytė pasidalino patarimais, kaip rengtis rudenį: „Reikia žaisti su spalvomis“

Viktorija Šaulytė
Monikos Remeikytės nuotr. / Viktorija Šaulytė
Garsi stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė pasidalino pakeliančiais nuotaiką drabužių deriniais bei žiemos tendencijomis.

Kiekvieną sezoną moterims kyla klausimų, kaip rengtis, kad pasivytų mados tendencijas, tad Viktorija pasidalino savo įžvalgomis: „Dabar galime matyti du vyraujančius variantus – oversize (liet. didesnio dydžio) stiliaus drabužiais ir labiau įliemenuoti, korsetiniai siluetai“, – tikina stilistė ir priduria, kad žiemą labiau vyraus oversize stiliaus paltai, megztiniai, kas labai tiks žmonėms, mėgstantiems sluoksniuoti.

Norėdami išsklaidyti niūrias rudenines nuotaikas, stilistė sako, kad turime pasitelkti savo fantaziją ir derinti skirtingas spalvas, skirtingus akcentus. Ji taip pat priduria, kad svarbu laužyti taisykles, iš to gimsta ypatingi drabužių deriniai.

„Visais metų laikais, ne tik rudenį, reikia žaisti su spalvomis, miksuoti visiškai kardinalias – oranžinę, mėlyną, geltoną. O jeigu iš pradžių nedrąsu, galima rinktis tik vieną detalę, akcentą, pavyzdžiui, batus ar skarelę“, – pataria Viktorija, kurią žiūrovai išvys šeštadienį laidoje „Mes pačios“ 9.30 per LNK.

LNK nuotr./Viktorija Šaulytė ir Nijolė Pareigytė
LNK nuotr./Viktorija Šaulytė ir Nijolė Pareigytė

Viktorija pasakoja, kad su klientėmis tenka kalbėti ne tik stiliaus klausimais: „Dažnai tampu tarsi psichologė, turiu pasidalinti patarimais, nesusijusiais su apranga.“

Ji taip pat priduria, kad neretai patarimai susiję ir su kosmetika, veido priežiūra. Stilistė prasitaria, kad turi jautrią odą, kuri greitai sureaguoja į netinkamus odos priežiūros produktus, kas leidžia atsirinkti geriausios sudėties kosmetiką.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką