Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 7d. 07:12

V.Ušackas tapo seneliu – Amerikoje gyvenanti dukra Paula pagimdė berniuką: „Vienu lietuviu daugiau“

Paula Urbonienė ir Jonas Urbonas, Vygaudas Ušackas su žmona Loreta
Asmeninio albumo nuotr. / Paula Urbonienė ir Jonas Urbonas, Vygaudas Ušackas su žmona Loreta

„Avia Solutions Group“ direktorių valdybos narys, buvęs užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas (56) pratinasi prie naujų, tik šįkart šeimyninių pareigų – tapo seneliu. Šį džiaugsmą jam padovanojo berniuko susilaukę dukra Paula su vyru Jonu. Ir nors V.Ušackas apgailestauja, kad mažojo Teodoro Niels gyvai kol kas nematė, nes dukra įsikūrusi Amerikoje, bet jau turi planą, kaip kuo greičiau pasimatyti.

Paulai ir Jonui Urbonams sūnus gimė balandžio 30-ąją, tačiau džiugią žinia socialiniuose tinkluose pora pranešė tik šią savaitę. „Sveikas atvykęs, mažyli!“ – feisbuke rašė Paula, pasidalijusi sūnaus nuotrauka.

Čia pat atskleidė dvigubą berniuko vardą – jį pavadino Teodoru Niels.

Sveikas atvykęs, mažyli! ???????? Teodoras Niels Urbonas praturtino mūsų šeimyną atkeliavęs Balandžio 30, 2021 ???? Welcome, little one ???????? Our bundle of joy, Teodoras Niels Urbonas, born April 30, 2021 ????

Posted by Paula Urbonienė on 2021 m. gegužės 4 d., antradienis

Naujiena netrukus pasidalijo ir laimingas Paulos tėvas Vygaudas Ušackas, kuriam tai – pirmas anūkas.

„Senelis“, „Dėdukas“, „Bočelis“, „GrandPa“ ar „Dziadzka“ – kaip mane vadinti, pats Teodoras Niels nuspręs. Sveikiname ir dėkojame Paulai ir Jonui už nuostabią dovaną“, – džiaugėsi V.Ušackas.

Pakomentuoti džiugias naujienas jis mielai sutiko ir 15min. V.Ušackas neslepia, kad gimus anūkui jaučiasi labai pakylėtas, ir supranta, kad tapimas seneliu reiškia tai, jog prasideda naujas gyvenimo etapas.

Vyras pasakojo apie būsimą Paulos šeimos pagausėjimą sužinojęs prieš pusmetį. Tiesa, kadangi dukra gyvena svetur, netoli Los Andželo, naujieną jis išgirdo nuotoliniu būdu.

„Viskas vyko per „Zoom“, kur nuotraukose pamatėme jį dar visai mažiuką. Tai jau tada buvo vau, didžiulis džiaugsmo ir laimės antplūdis.

Aišku gaila, kad viskas per atstumą – ne tik negalėjome gyvai iš jų sužinoti, kad laukiasi, bet ir nežinojome, ar tai mergaitė, ar berniukas. Ir vardo nesakė iki pat gimimo. Tai tokie slapukai. Na, bet vaikas sveikas, viskas gerai. Vienu lietuviu daugiau“, – šypsojosi V.Ušackas.

Asmeninio archyvo nuotr./Paula Ušackaitė su šeima
Asmeninio archyvo nuotr./Paula Ušackaitė su šeima

Paklaustas, kokiu seneliu ketina būti, Vygaudas nusikėlė į laikus, kai vaikystę pats leisdavo pas senelius. Juos jis prisimena kaip didžiausią meilę teikiančius, truputį griežtus, bet be galo šiltus ir atlaidžius.

„Vienas gyveno kaime, o kitas – Ukmergėje. Daugiau bendravau su seneliais iš tėvo pusės, kurie gyveno ilgiau, nes mamos tėtis į atilsį iškeliavo anksčiau. Prie Adomo Ušacko buvau labai prisirišęs. Jis man buvo pavyzdys, nes prisidėjo prie šeimos istorijos, buvo tremtinys, turėjo dvarą, į kurį mane nuveždavo.

Manau, kad jis man skirdavo net daugiau laiko nei mama su tėčiu, nes jie daug dirbdavo. O jis pats dirbo sargu Ukmergės karuselėje, su juo ten eidavome naktimis, vienas su kitu kalbėdavomės, vaikščiodavome.

Iš tikrųjų seneliai kai kuriose šeimose vaikams netgi didesnį poveikį daro vertybine, patirties ir apmąstymų prasme. Tokiu seneliu ir norėčiau būti savo anūkams“, – pabrėžė jis.

Visgi V.Ušackas pripažįsta, kad pasikeitus gyvenimui ir tebesitęsiant pandemijai susitikti šeimai dabar kur kas sunkiau, nes jo dukra gyvena Amerikoje, o kiti šeimos nariai – Lietuvoje arba kitose pasaulio vietose. Tačiau nosies vyras nenukabina, nes ir čia rado išeitį.

„Dirbu globalioje kompanijoje, todėl turime savo įmonę, kurios biuras yra Los Andžele. Dėl to jau planuoju, kaip persikelsiu mėnesiui ar porai į šį miestą, kuriame galėsiu ne tik dirbti, bet ir džiaugtis šeima“, – kuo greičiau gyvai išvysti anūką nekantrauja jis.

Kalbėdamas su 15min pašnekovas atskleidė ir tai, kodėl antrasis jo anūko vardas – Niels. Pasirodo, tokį vardą turėjo ir Paulos krikštatėvis švedas.

„Jis buvo investuotojas, mūsų šeimos draugas, su kuriuo susipažinome Briuselyje, kai 1993 metais gimė dukra. Tada jis dirbo Latvijos garbės konsulu Belgijoje. Mes su juo glaudžiai bendravome ir iki šiol bendraujame su jo žmona, nes jis pats iškeliavo prieš kelerius metus. Mūsų ryšiai labai glaudūs, jie mums daug padėjo“, – pasakojo V.Ušackas.

Socialinio tinklo nuotr./Paulos Ušackaitės ir Jono Urbono vestuvių akimirka
Socialinio tinklo nuotr./Paulos Ušackaitės ir Jono Urbono vestuvių akimirka

15min primena, kad Paula Ušackaitė ir jos mylimasis Jonas Urbonas aukso žiedus sumainė 2019-ųjų rugpjūtį sostinės senamiestyje esančioje Vilniaus Bernardinų bažnyčioje.

Šia proga V.Ušackas dukrai Paulai ir jos išrinktajam Jonui negailėjo prasmingų žodžių ir gražių linkėjimų.

„Vedant dukrą Paulą prie šv. Altoriaus neslėpiau jaudulio ir džiaugsmo. Tebūnie Jūsų santuoka tvirta, sveika ir turtinga. Branginkite save, mylėkite, atjauskite ir atleiskite. Sveikiname Paulą ir Joną Urbonus!“ –rašė V.Ušackas.

Iki vestuvių jaunavedžiai draugavo septynerius metus. Po jų Paula pasirinko vyro pavardę ir tapo Urboniene.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

02:27
01:48
01:02

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką