Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 7d. 19:55

V.Valiukevičiui įteiktas apdovanojimas už Lietuvos vardo garsinimą: „Kiekvienas gali būti įdomus pasauliui“

Vaidotas Valiukevičius ir Valerijus Makūnas
Asmeninio albumo nuotr. / Vaidotas Valiukevičius ir Valerijus Makūnas

Liepos 6-oji Vaidotui Valiukevičiui buvo ypatinga diena. Gimtajame Kauno rajone jis ne tik lipo į sceną koncertuoti savo kraštiečiams, bet ir iš mero Valerijaus Makūno atsiėmė apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą Europoje.

15min Vaidotas Valiukevičius pasakojo, kad panašaus į šį, oficialaus apdovanojimo, dar nėra gavęs, todėl toks įvertinimas, suteiktas gimtojo miesto savivaldybės, jam suteikė didelį džiaugsmą.

„Man prieš kelias dienas buvo pasakyta, kad kažką padovanos, galvojau, kad tai bus padėka, koks nors puodelis už mano atliktas dainas renginyje. Nė nenutuokiau, jog gausiu apdovanojimą. Kai pamačiau, kad viskas oficialu, labai apsidžiaugiau“, – pasakojo Vaidotas.

Tiesa, atlikėjas pabrėžia – šis apdovanojimas nėra siejamas tik su „Eurovizijos“ dainų konkursu. Po pergalės Lietuvoje, „The Roop“ daina „On Fire“ skambėjo ne vienoje Europos radijo stotyje, praėjusį penktadienį pristatyta Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, rodoma MTW televizijoje.

„Daina labai plačiai nuskambėjo ir ji toliau skamba, jos kelias nepasibaigęs, kai kur dar tik prasideda. Lietuvos vardas buvo labai daug kur linksniuojamas, tai patraukė Kauno rajono savivaldybės ir mero dėmesį. Nesvarbu, iš kur tu gali būti kilęs, kad ir iš nedidelio rajono, mano pavyzdys rodo, kad kiekvienas žmogus gali būti įdomus pasauliui“, – pastebi Vaidotas.

Atlikėją maloniai nustebino ir jo tėvų staigmena. Vaidotas nežinojo, kad Kauno rajone gyvenantys šeimos nariai atvyks į koncertą pasiklausyti jo dainų. Nusiuntęs mamai nuotrauką ir pasidžiaugęs gautu apdovanojimu, žinomas vyras gavo žinutę, kad tėvai visai čia pat.

„Labai nustebino. Bet jie visada mane palaikė, nuo pat paauglystės. Žinojo, kad noriu eiti muzikos keliu, sakė, bus sunku, bet atkalbėti nebandė“, – šypsojosi V.Valiukevičius pasakodamas apie tėvų palaikymą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką