Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 13d. 11:32

Vaida ir Andrius Rimiškiai: „Visos pasakos baigiasi po vestuvių? Netiesa!” (papildyta lapkričio 13 d.)

Vaida ir Andrius Rimiškiai
"Privatu" viršelis / Vaida ir Andrius Rimiškiai

Populiaraus Lietuvos atlikėjo A. Rimiškio namuose kaip niekada daug gerų emocijų. Jis su mylimąja Vaida jau septynis mėnesius laukia į pasaulį ateinančio pirmagimio. Gydytojai teigia, kad gims mergaitė. Per pokalbį A. ir V. Rimiškiai paslaptingai užsimena apie dvynukus ir prasitaria, kad Andrius būtinai dalyvaus gimdyme.

Vardas, pavardė: Vaida Rimiškienė.
Gimimo data, vieta: 1984 11 05, Klaipėdos r. 26 m.
Šeiminė padėtis: ištekėjusi; laukiasi pirmagimio.
Veikla: žinoma šokėja; Klaipėdoje vaikus moko šokių paslapčių.

Vardas, pavardė: Andrius Rimiškis.
Gimimo data, vieta: 1986 12 13, Rokiškio r. 23 m.
Šeiminė padėtis: vedęs; netrukus susilauks pirmagimio.
Veikla: populiarus Lietuvos atlikėjas.

Vaida, ar Andrius pasikeitė po vestuvių ir nuo tos akimirkos, kai sužinojo, kad laukiatės pirmagimio?

Šiek tiek pasikeitė Andriuko požiūris. Jis į viską ėmė dar atsakingiau žiūrėti, daug galvoja apie ateitį. Manęs tai nenustebino, nes visuomet žinojau, kad Andrius į gyvenimą žvelgia rimtai.

Andriau, kaip manai, ar Tu pasikeitei?

Be abejonės. Gyvenime vaikelio laukimas yra vienas iš brandžiausių etapų. Jam turi pasiruošti. Nuo tos akimirkos nebegali gyventi vien tik sau. Reikia stengtis dėl šeimos. Tačiau svarbiausia – visą gyvenimą išsaugoti meilę antrajai pusei. Žinau, tai nėra labai lengva, bet to reikia siekti!

Jūs kartu jau daugiau nei penkerius metus. Gal per šį laiką jūsų jausmai tik dar labiau sutvirtėjo?

Andrius (toliau – A.): Kai susitinkame su Vaidute, mums taip gera... Daugeliui taip būna tik draugystės pradžioje, tačiau tarp mūsų iki šiol išlikęs itin glaudus ryšys. Niekas per pastaruosius penkerius metus nepasikeitė. Noriu paneigti mitą, kad po vestuvių meilė dingsta ir lieka tik pagarba. Nieko panašaus! Mes ir mylime, ir gerbiame vienas kitą, ir jaučiame potraukį. Mūsų meilė tik sustiprėjo!

G. Žilinsko nuotr./Andrius ir Vaida Rimiškiai
G. Žilinsko nuotr./Andrius ir Vaida Rimiškiai

Sakoma: „Visos pasakos baigiasi vestuvėmis, o po vestuvių baigiasi visos pasakos.“ Pritariate tokiam teiginiui?

A.: Ši frazė tikrai gimė iš vyrų lūpų. Ne iš vieno bičiulio prieš santuoką girdėjau, kad po vestuvių manęs laukia kitoks – esą blogesnis – gyvenimas. Mano manymu,  tai – netiesa. Man patinka visi bendri dalykai, kurie sieja mane ir Vaidutę.

Kaip reagavote sužinoję, kad laukiatės mergaitės?

Vaida (toliau – V.): Tiesą pasakius, mums nebuvo svarbi kūdikėlio lytis.
A.: Norėčiau paneigti mitą, esą vyrai laukia tik sūnaus, o moterys – dukrelės. Užduokite klausimą apie kūdikėlio lytį bet kuriai šiuo metu naujagimio besilaukiančiai šeimai, ir visos atsakys, kad svarbiausia, jog vaikelis gimtų sveikas. Mes su Vaidute buvome nusprendę, kad iki pat gimdymo nenorime žinoti pirmagimio lyties. Net gydytojus įspėjome, jog nieko nesakytų...
V.: Tačiau po vieno apsilankymo pas akušerę mūsų nuomonė pakito. Labai panorome sužinoti. Smalsumas nugalėjo (šypteli). Sužinojome, kad laukiuosi mergaitės, bet nesu visiškai įsitikinusi, jog būtent ji gims.

Vaida, kaip jautiesi būdama nėščia?

Noriu nusispjauti triskart ir pasidžiaugti, kad viskas tiesiog puiku. Manęs beveik nepykina. Galėčiau lauktis ir lauktis vaikų. Šiuo laikotarpiu neužsidariau tarp keturių namų sienų: lankiau ir paskaitas, ir būsimų mamyčių kursus.

Kiek dar vaikų norėtumėte susilaukti?

V.: Pirmiausia reikia pasitikti pirmąjį, bet nemanau, kad šis vaikelis bus vienintelis.
A.: Net neleisčiau žmonai sakyti, kad turėsime tik vieną vaikelį (juokiasi). Svajonė – susilaukti bent trijų vaikų. Prasitarsiu: mes labai norėtume dvynukų! Ir tai sakau be humoro. Žinau, kad Vaidutės giminėje yra dvynukų, todėl tikėtina, jog ir mums pasiseks.
Teko girdėti istoriją, kad vieni tėvai, kurie labai troško berniuko, susilaukdavo tik mergaičių. Jie sakė mėginsią tol, kol gims vyras. Rezultatas – 11 vaikų. Tačiau manęs tai nė kiek neišgąsdino. Juk taip gera turėti didelę šeimą (šypteli)...

Ar jau nusprendėte, kur gimdysite?

V.: Taip, išsirinkome ligoninę Klaipėdoje. Norėčiau, kad viskas vyktų kuo natūraliau. Tačiau daug kas gali nutikti: neaišku, ar pavyks pačiai pagimdyti, ar teks cezario pjūvį daryti. Bet esu viskam pasiruošusi.
A.: Ji tikrai viskam pasiruošusi. Lanko būsimų mamyčių kursus. Teko ir man ten nueiti, pažiūrėti, kaip viskas vyksta.

Gal ir Tu dalyvausi gimdyme?

Be jokio abejonės! Kitaip nė negali būti! Jau seniai tai nusprendžiau. Be to, ketinu nukirpti kūdikio virkštelę.

Dėl vyrų dalyvavimo gimdyme vyrauja dvejopa moterų nuomonė: vienoms iš mylimųjų reikia palaikymo, o kitos nenori, kad vyrai viską matytų.

A.: Girdėjau, kad per gimdymą vyrai prisižiūri nehigieniškų vaizdelių, o tai atšaldo jų jausmus mylimoms moterims. Manau, tai – nesąmonė. Aš to nė kiek nebijau. Reikia elgtis taip, kaip nori, ir tada viskas bus puiku (šypteli).

Ar jau išrinkote pirmagimiui vardą?

V.: Ne!
A.: Bet jau turime sudarę sąrašiuką. Vis dėlto paskutinį žodį tarsime tada, kai pamatysime mažylį. Juk pirmas tris dienas ar savaites gauti vardą jam nėra pats aktualiausias dalykas (juokiasi).

O kūdikio kraitelis jau supirktas?

A.: Nesuprantu, kodėl būsimi tėveliai, tik sužinoję, jog pagausės šeima, iš karto puola viską pirkti? Mūsų nuomonė kitokia. Dabar svarbiausia turėti tuos daiktus, kurie reikalingi pirmosiomis dienomis. Lovytę jau nusižiūrėjome. Kol Vaidutė po gimdymo bus ligoninėje, aš mielai nupirksiu tą lovelę ir ją surinksiu. Pasirūpinsiu ir viskuo kitu.
V.: Aš irgi pritariu. Manau, viskas turi būti savo laiku.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką