Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 13d. 16:22

Vaida Skaisgirė atvėrė namų duris – kaip atrodo žinomos moters jaukumo oazė?

Vaida Skaisgirė
15min ir TV3 nuotr. / Vaida Skaisgirė

Retai į savo privačią aplinką žiniasklaidą įsileidžianti Vaida Skaisgirė šįkart atvėrė savo namų duris. Ji papasakojo apie tai, kas kūrė namų interjerą, kaip nepermoka už mokesčius ir kas jos namuose yra jau brangiausia ir vertingiausia.

Šį šeštadienį pasirodysiančioje TV3 laidoje „5 žvaigždučių būstas“ Vaida Skaisgirė įsileido į savo būstą, dalijo naudingus patarimus bei pateikė inovatyvių šildymo sprendimai, galinčių namus padaryti šiltesnius kuo mažesnėmis sąnaudomis.

Interjero kūrimas – profesionalų darbas

V.Skaisgirės namai – tikra ramybės ir jaukumo oazė, jau šešerius metus džiuginanti ją ir jos šeimą įspūdingais miesto vaizdais bei ošiančiais medžiais. Toks yra ir būstas, kurį išvys laidos žiūrovai be galo estetiškas ir stilingas, tačiau kartu ir funkcionalus, juk tai – namai, kuriuose gyvena žmonės.

V.Skaisgirės namų interjeras – galerijoje:

Vaida neabejoja, kad kiekvieną darbą privalo atlikti profesionalai, nes „patys nesigydome, nesikerpame, tad ir būsto interjero kūrimą derėtų patikėti specialistui“. Savo būsto interjero kūrimą prodiuserė patikėjo profesionalei, kurios darbo rezultatu džiaugiasi iki šiol.

„Tai ir yra namai, kur gera tau vienam, su tavo artimiausia aplinka, šeima... Su profesionalų pagalba ir pavyko sukurti tokius namus, – džiaugėsi savo namais V.Skaisgirė.

V.Skaisgirės sodininkystės džiaugsmai - galerijoje:

Įspūdinga V.Skaisgirės lauko terasa nepalieka abejingų, čia vyksta ir jaukūs šeimos pokalbiai, ir draugų susibūrimai, su ja susijęs ir kurioziškas nutikimas, kai, vos įsikėlus į būstą, jau pirmąjį vakarą, šeima tapo terasos įkaitais ir teko į pagalbą kviestis draugus.

Vaidos drabužinė galėtų tapti kiekvienos moters svajone, o erdvi virtuvė yra viena mėgstamiausių zonų, čia ji mėgsta neskubėdama, su pasimėgavimu gaminti savo šeimai bei bičiuliams, juk svarbiausia yra laikas kartu, o ne daiktai.

TV3 nuotr./Vaidos Skaisgirės namų interjeras
TV3 nuotr./Vaidos Skaisgirės namų interjeras

Namai, kuriuose gera gyventi

Laidos vedėjo T.Grigaičio paklausta, kas jos namuose yra brangiausia ir vertingiausia, Vaida nuoširdžiai atsakys – vertingiausi yra dalykai, turintys istorijas.

„Kas turi istoriją, tas turi ir vertę. Namai turi būti pilni istorijų, emocijų, džiaugsmų“, – neabejojo ji ir čia pat parodė tėvų dovanotą servizą, kuris jai yra be galo brangus – juk buvo dovanotas vestuvių proga. Taip pat širdžiai brangi ir jos karikatūra.

Vaidai buvo labai svarbu, kad ne ji tarnautų namams, o jie – jai. Namai, anot pašnekovės, turi būti patogūs visai šeimai, kad nebūtų gaila kažko sugadinti, juk čia ne tik auga vaikas, bet ir vyksta patys tikriausi maisto mūšiai.

TV3 nuotr./Vaidos Skaisgirės namų interjeras
TV3 nuotr./Vaidos Skaisgirės namų interjeras

„Žinau daug žmonių, kurie gyvena be galo gražiai, stilingai, prabangiai, bet savo namuose nesijaučia gerai, nes jaučia diskomfortą kažką liesti ir naudotis. Tikroji vertė slypi visai kituose dalykuose“, – paklausta, kokį patarimą galėtų duoti žiūrovams, šiuo metu paskendusiems būsto įsirengimo rūpesčiuose, atsakė Vaida.

Artėjant šildymo sezonui klausimas, kaip sutaupyti išlaidas, skiriamas namo šildymui, tampa vis aktualesnis, tad laidos vedėjas T.Grigaitis į pagalbą pasitelkė tikrus savo srities specialistus, laidos žiūrovams papasakosiančius apie cirkuliacinius šildymo sistemos bei ištraukiamus oro šilumos siurblius.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką