Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 11d. 15:29

Vaida Skaisgirė – atvirai apie skyrybas: „Nėra garbinga taškyti savo kunkuliuojančias emocijas“

Vaida Skaisgirė
„Holigans“ nuotr. / Vaida Skaisgirė

„Pastarieji dveji treji metai man buvo tarsi amerikietiški kalneliai, neaišku kur vedantys, kupini ir skaudžių pamokų, ir malonių dalykų, ir gerų pamokų, ir pačių didžiausių patirčių... Bet būtent pastarieji metai ir pandemija buvo tokie, kokių kartoti nesinorėtų“, – pasakojo prodiuserė Vaida Skaisgirė.

Tai pirmas Vaidos interviu po skyrybų su garsiu televizijos prodiuseriu ir scenaristu Rolandu Skaisgiriu. Oficialiai išsiskirti pora nusprendė prieš pusantrų metų, tačiau prabilti Vaida sutiko tik dabar, nors prisipažįsta, kad siūlymų kalbėti apie asmeninį gyvenimą sulaukė ne vieno. Nedalyti interviu verdant emocijoms buvo sąmoningas Vaidos sprendimas.

„Anksčiau buvau atviresnė šiais klausimais, bet nėra garbinga, sąžininga ir skanu taškyti savo kunkuliuojančias emocijas, jausmus, išgyvenimus, pyktį. Visgi šeima buvo tarp vyro ir moters. Nemanau, kad jai iširus turėtų būti apkalbų ar diskusijų“, – įsitikinusi V.Skaisgirė.

LNK nuotr./Vaida Skaisgirė
LNK nuotr./Vaida Skaisgirė

Lapkričio viduryje Vaida atšventė 30-ies metų jubiliejų: „Palinkėjau sau įgyvendinti dešimtmečio planą, kad mano sprendimai būtų teisingi, teiktų laimę ir pasididžiavimą savimi.“

Prodiuserė pasakojo visada buvusi iš tų žmonių, kurie mėgsta turėti idealų gyvenimo planą, deja, daug kas susidėliojo pagal posakį – žmogus planuoja, o Dievas juokiasi.

Kur kas daugiau apie tai – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. Vaidos Skaisgirės interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką