Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 10 22, 11:21

Vaida Skaisgirė prabilo po vyro Rolando sulaikymo: „Tai košmaras, kurį privalau ištverti“

Tiriant korupcijos bylą, kurioje figūruoja „Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovai, antradienį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) buvo sulaikytas žinomas prodiuseris Rolandas Skaisgirys. Kurį laiką tylos siena atsitvėrusi jo sutuoktinė Vaida Skaisgirė nusprendė nebetylėti.
Rolandas ir Vaida Skaisgiriai
Rolandas ir Vaida Skaisgiriai / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Daug kam tai – netikėta žinia naujienų sraute, kai kam – proga džiaugsmingai patrinti delniukais. Man tai – košmaras, kurį privalau ištverti stoiškai. Šalia – mažas vaikas. Širdyje – tikėjimas. Mano mylimas vyras – ambicingas, sumanus, garbingas žmogus – vakar buvo sulaikytas. Dėl ko? Dėl nieko. Tikiuosi, tiesa greitai paaiškės“, – „Facebook“ rašė V.Skaisgirė.

Draugai ir bičiuliai susikrimtusią Vaidą stengėsi kaip įmanydami paguosti ir tikino, kad šis tiesiog atsidūrė netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje.

Žmonės.lt primena, kad R.Skaisgirio vadovaujamos bendrovės dirba su „Tvarkos ir teisingumo“ partijos valdomų Aplinkos ir Vidaus reikalų ministerijų projektais. Jo viešųjų ryšių kompanija partijos „Tvarka ir teisingumas“ įvaizdį gerina jau daugiau nei metai.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Vaida ir Rolandas Skaisgiriai su sūneliu Atu
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Vaida ir Rolandas Skaisgiriai su sūneliu Atu

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką