Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 27, 10:07

Audrius Bružas susižavėjo latvių aktore: teko vaidinti ir erotines scenas

Bendras darbas žmones suartina, o kartais net tampa kibirkštimi romantiškiems santykiams. Audrius Bružas, filmuodamasis seriale „Emigrantai „Čiken faktorius“, susižavėjo latvių aktore Elina Bojarkina.
Audrius Bružas ir Elina Bojarkina
Audrius Bružas ir Elina Bojarkina / Stop kadras

Aktoriams Audriui ir Elinai teko vaidinti ir erotines scenas. Tai dar labiau pakurstė charizmatiškojo bei itin emocingo A.Bružo aistras. Elina Bojarkina yra jauna, bet jau žinoma latvių aktorė vaidinanti Latvijos kine ir įvairiuose serialuose.

„Eliną, tikrai galima pamilti, kaip aktorę. Ji tikra profesionalė, puikiai reaguojanti aikštelėje bei turinti gerą humoro jausmą, o svarbiausia, kad yra mielai graži, o tokias moteris labai myli kameros. Vienas malonumas buvo su ja dirbti, todėl tikiuosi, kad serialas „Emigrantai „Čiken faktorius““ turės kitą sezoną ir susitiksime dar ne kartą filmavimo aikštelėje“, – tikisi ir ateity matytis su kolege iš Latvijos aktorius Audrius Bružas.

Stop kadras/Audrius Bružas ir Elina Bojarkina
Stop kadras/Audrius Bružas ir Elina Bojarkina

Kęstučio Gudavičiaus režisuotame seriale „Emigrantai „Čiken faktorius““ pasakojama apie tris draugus – Arminą, Froidą ir Dariušą, kurie seniai gyvena Anglijoje, Piterboro mieste. Bičiulių gyvenimas emigracijoje įdomus ir nenuspėjamas, jų nuoširdžios pastangos gyventi geriau dažnai virsta nesusipratimais dėl kultūrų skirtumų ir anglų keistenybių ar net pykčiais su fabriko vadovu.

Kiekvienas lietuvis seriale atras emigravusius draugus, gimines ar save patį, o gerai atpažįstami personažai ir gyvenimiškos situacijos neabejotinai privers nuoširdžiai kvatotis.

Stop kadras/Audrius Bružas ir Elina Bojarkina
Stop kadras/Audrius Bružas ir Elina Bojarkina

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką